İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

Arkadaşlar ben anlatamıyor muyum? Yoksa başka bir sebep mi aramalıyım altında çözemedim? Kemal Kılıçdaroğlu yerinde ve zamanında bir açıklama yaptı ve bunu parti programına koydu. Hepimiz alkışladık. Gülizar hanım 10 numara işler yaptı, söylemler de bulundu, hepimiz alkışladık. Şimdi komisyonun ve hükümetin üzerinde bu kadar baskı varken ve komisyon süresinin belli olacağı bu haftada neye ve kime hizmet edip yandaş ve yalaka basına kışkırtma yapar gibi açıklama da bulunuyorsun. Ben sadece zamanlamaya takıldım yoksa söylem de bir absürtlük yok. Bana göre bu zamanda yapılan böyle bir açıklamanın üzerinde yandaş basın bu kadar uzun soluklu duruyorsa güç savaşında sen karşı tarafa koz vermiş gibi oluyorsun. Komisyon tarafını pohpohlayan açıklamaları hem milletvekillerinden hem bakanlardan hem de birinci ağızdan duyarsanız şaşırmayın diyorum sadece. Yani bitmiş bir komisyona uzatılma fırsatı verildi. Ve halen söylüyorum umarım ben yanılıyorumdur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
yarsub, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ben anlatamıyor muyum? Yoksa başka bir sebep mi aramalıyım altında çözemedim? Kemal Kılıçdaroğlu yerinde ve zamanında bir açıklama yaptı ve bunu parti programına koydu. Hepimiz alkışladık. Gülizar hanım 10 numara işler yaptı, söylemler de bulundu, hepimiz alkışladık. Şimdi komisyonun ve hükümetin üzerinde bu kadar baskı varken ve komisyon süresinin belli olacağı bu haftada neye ve kime hizmet edip yandaş ve yalaka basına kışkırtma yapar gibi açıklama da bulunuyorsun. Ben sadece zamanlamaya takıldım yoksa söylem de bir absürtlük yok. Bana göre bu zamanda yapılan böyle bir açıklamanın üzerinde yandaş basın bu kadar uzun soluklu duruyorsa güç savaşında sen karşı tarafa koz vermiş gibi oluyorsun. Komisyon tarafını pohpohlayan açıklamaları hem milletvekillerinden hem bakanlardan hem de birinci ağızdan duyarsanız şaşırmayın diyorum sadece. Yani bitmiş bir komisyona uzatılma fırsatı verildi. Ve halen söylüyorum umarım ben yanılıyorumdur.

Yahu saçma saçma çıkarılarak bulunma ...git bir psikiyatriste gozuk ortamın kalitesini dusuruyorsun

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Danıştay 1. Dairesi E.1982/112 K.1982/130 07.06.1982 tarihli kararı Göreve iade olanların, dava dilekçelerinde bir istemde bulunmuş olup olmadıklarına bakılmaksızın, idarenin haksız işleminin tesisi tarihinden sonraki bütün maddi haklarının ödenmesi gerekmektedir. 

VardırBirHayr

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tweeter'daki paylaşımlara bakılırsa bu hafta epeyce karar verildiği anlaşılıyor. 

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kaç dosya kalmıştır arkadaşlar 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
NRY2008, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar herkese , çalıştığım için anca yazma fırsatı bulabildim. Bugün öğlen kabul kararımı gördüm. Kurum MSB memur kriter sadece eş ihracı. Eşim ankesörden beraat etmişti. Bekleyen herkes bu duyguyu yaşar umarım.

Ne güzel ? Hayırlı olsun.

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 19.12.2021 - 16:34 yazdı:

Düzelecek her şey, az kaldı. Buraya kadar dik durup da buradan sonra su koyuvermesin kimse. Bu savaşı biz kazandık zaten ?

Aklıma bu video geldi @Karagöz hocam ? İnşallah düzelecek her şey de...Biz düzelir miyiz, eski biz olur muyuz? bilemiyorum. 

Güncelleme • • wildPuppy

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

iyi gitti dostum. Ama biz tövbe etmiycez, ettiricez ?

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...