İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyonun görevi mayısta sona eriyor. 5 bin civarı dosya kaldı,5 ayda inşallah bitirirler biz de önümüze bakarız.

672 KHK-evde kalma

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Aralik ayının başında göreve başladım.mali haklar için dilekçe yazdım ara ara gidip milli eğitime takip de ediyorum.  10 gün önce tüm haklarınız faizi ile ödenecek diyenler dün sadece maaş ve ek dersi onları da  faizsiz alacaksınız dediler. Faiz için nasılsa mahkemeden alırsınız merak etmeyin denildi. Ek ders hesaplaması da hala yapılmamış bunu da öğrendim. İhraç edildigim kuruma yazı yazılıp ek ders hesaplaması istenecekmis 61 aylık . İşi yavaslatmayi bilerek mi yapıyorlar anlayamadım. Eşim gidip muhasebe bölümünü basıp ağzına geleni soyleyecekti zor ikna ettim. 

Güncelleme • • 672magduru

672khk kabul sendika 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kış güneşi, 3 saat önce yazdı:

5 - 6 aya anca biter gibi komisyon 

Bitsin artık!

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı akşamlar herkese. Komisyon incelemeye devam ediyor. Ben yurt dışına gitmek için hazırlık aşamasındayım. Fakat bu süre bitiyor dosyalar bitecek haberleri kafamı karıştırdı. Sizlere şöyle bir sorum olacaktı. Yurt dışına çıktıktan sonra iade edilsem birikmiş maaşlarimi alamaz mıyım? Bunun için mutlaka göreve başlamam mi gerekiyor acaba? Ona göre gidişimi biraz daha erteleyebilirim, çünkü hakkımı en azından maddi olarak almak istiyorum.

675 khk-inceleme devam-adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bazen forma giremiyorum, sizlerde de oluyor mu?

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Kayip3386 aynen oluyor hocam galiba süresi doldu kapandı diye düşünüyorum 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Çayırçimen, 12 saat önce yazdı:

Hayırlı akşamlar herkese. Komisyon incelemeye devam ediyor. Ben yurt dışına gitmek için hazırlık aşamasındayım. Fakat bu süre bitiyor dosyalar bitecek haberleri kafamı karıştırdı. Sizlere şöyle bir sorum olacaktı. Yurt dışına çıktıktan sonra iade edilsem birikmiş maaşlarimi alamaz mıyım? Bunun için mutlaka göreve başlamam mi gerekiyor acaba? Ona göre gidişimi biraz daha erteleyebilirim, çünkü hakkımı en azından maddi olarak almak istiyorum.

Sorunuz hakkında bir fikrim yok ama kararınıza çok sevindim. Yeni hayatınızda mutlulukar. 🙂

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 19 dakika önce yazdı:

Sorunuz hakkında bir fikrim yok ama kararınıza çok sevindim. Yeni hayatınızda mutlulukar. 🙂

Çok teşekkür ederim. Yıllarca dönerim umuduyla bekledim.fakat daha dayanacak maddi ve manevi gücüm kalmadı.yeni bir rota çizmenin vakti geldi artık 

675 khk-inceleme devam-adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...