İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

serpil68, 53 dakika önce yazdı:

Hayırlı akşamlar. Esimin dün kabul kararını gördük. Red alanlara geçmiş olsun üzgünüm.Bizde henüz idrak edemedik bi durgunluk var şok var ne yazacagimi bile bilemedim.Hayirlisi hepimizin hakkında.

Hayırlı olsun hocam...

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sayın @serpil68 hayırlı olsun. Bu zamana kadar 1 ve 2'nci derece akraba durumundan dolayı: @Nefer @Mutlu @Şevket iade edildiler. Bu dediğim üyeler eşinizle aynı statüde. Haliyle TSK'da olduğunuz için bu çileyi çektiniz. İrtibat kurup bilgi alabilirsiniz belirttiğim üyelerden.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
serpil68, 57 dakika önce yazdı:

Hayırlı akşamlar. Esimin dün kabul kararını gördük. Red alanlara geçmiş olsun üzgünüm.Bizde henüz idrak edemedik bi durgunluk var şok var ne yazacagimi bile bilemedim.Hayirlisi hepimizin hakkında.

Hayırlı olsun. Az da olsa kabul kararı görmek güzel 🙂

Bu arada kurum MEB mi acaba?

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 9 dakika önce yazdı:

Sayın @serpil68 hayırlı olsun. Bu zamana kadar 1 ve 2'nci derece akraba durumundan dolayı: @Nefer @Mutlu @Şevket iade edildiler. Bu dediğim üyeler eşinizle aynı statüde. Haliyle TSK'da olduğunuz için bu çileyi çektiniz. İrtibat kurup bilgi alabilirsiniz belirttiğim üyelerden.

Çok teşekkürler. 

Aysegul Oz, 9 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun. Az da olsa kabul kararı görmek güzel 🙂

Bu arada kurum MEB mi acaba?

Hayır kurum TSK .

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
topuna isyan, Bir saat önce yazdı:

675 KHK AKADEMİSYEN,  2018 DE10 GÜN GÖZALTI, 2021 DE DAVA AÇILDI 12 EKİM 2021 DE  223/2e DELİL YETERSİZLİĞİNDEN BERAAT, BU GÜN RET KARARI, BU İKTIDAR GİTMEDEN DÜZELMEZ, SEÇİMLERDE NE YAPIP NE EDİP MİLLET İTTİFAKININ OYUNU ARTTIRMAKTAN BAŞKA ÇAREMİZ YOK.

İyi parti dışında 6lı ganyan a destek olmak şart. Neden iyi parti değil derseniz, hiçbir şekilde KHK mağdurlarına destek olmuyorlar. Parti binalarında da bu böyle. İyi parti MHPnin faşist gölgesidir. Kendilerine dedim, sadece ekonomik vaatler ile yol alamazsınız. Hz Ömerin yolu bu yol değil. Memlekette adaletsizlik zulüm var dedim. Haklısınız diyorlar ama çıt yok. Kimsenin siyasi tercihlerine yön vermek haddime değil ama KHK mağdurlarının yönü CHP olmalıdır. Her ilde KHK mağdurlarını toplayıp dinlediler. Deva partisi, saadet partisi, gelecek partisi de destek oldu. İyi partiye atılan her oy, iktidara oy vermektir. Çünkü onlar zihniyet açısından cumhur ittifakına daha yakın. Sandık kurtuluşumuz. Ona göre karar vermek gerekiyor...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi geceler arkadaşlar 3 4 gün foruma giremedim hata verdi kapandı galiba dedim red alanlara geçmiş olsun iade olanlar gozunuzaydin 672 MEB inceleme devam 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 52 dakika önce yazdı:

İyi parti dışında 6lı ganyan a destek olmak şart. Neden iyi parti değil derseniz, hiçbir şekilde KHK mağdurlarına destek olmuyorlar. Parti binalarında da bu böyle. İyi parti MHPnin faşist gölgesidir. Kendilerine dedim, sadece ekonomik vaatler ile yol alamazsınız. Hz Ömerin yolu bu yol değil. Memlekette adaletsizlik zulüm var dedim. Haklısınız diyorlar ama çıt yok. Kimsenin siyasi tercihlerine yön vermek haddime değil ama KHK mağdurlarının yönü CHP olmalıdır. Her ilde KHK mağdurlarını toplayıp dinlediler. Deva partisi, saadet partisi, gelecek partisi de destek oldu. İyi partiye atılan her oy, iktidara oy vermektir. Çünkü onlar zihniyet açısından cumhur ittifakına daha yakın. Sandık kurtuluşumuz. Ona göre karar vermek gerekiyor...

Evet size yüzde yüz katılıyorum hocam vakit siyasi görüş vakti değil. Son kursunumuzu kim bize destek ise ona vermek gerek , zaten siyasetçinin iyisi yoktur.

• Beğeni 3
  • Onaylama 5

686 KHK-Ret- bylock - samsun Bamda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bende en büyük desteği bende CHP den gördüm. Bir gün telefonum çaldı açtım CHP il başkanının sekreteriymis. Başkanımız geçmiş olsun ziyaretine gelmek istiyor bir çay içip kalkacak dedi. Buyursun gelsin dedim. Aksam il başkanı ve CHP li bir gurup evime geldiler. Dertlerimizi dinlediler ve gittiler. Bir şey çıktı mı hayır. Ama olsun yanımizda görünmeleri yeterli. Sonucta en büyük iktidar adayı. Üstelik benim CHP ile uzaktan yakından hiç bir alakam yok. Bunun disinda iyi partiyi de dislamayalim sonuçta millet ittifakındalar. Üstelik başbakan adayımız merak akşener unutmayalim. Bu seçim KHK lilar icin hayati derecede onemli olacak. Çünkü bu iktidar ve küçük ortağı kanla intikamla gozyasiyla besleniyor. Zulüm yaptıkça güçlendiklerini düşünüyorlar. Kendi destekçileri de zulmü alkışlıyor. Daha fazla daha fazla zulüm yap diye sloganlar atıyorlar. Bu nedenle bu iktidar KHK lar lehine bir düzenleme asla yapmaz. Sandıktan sonra herşey güzel olacak inşallah. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Rifat Gökkaya, 8 dakika önce yazdı:

Bende en büyük desteği bende CHP den gördüm. Bir gün telefonum çaldı açtım CHP il başkanının sekreteriymis. Başkanımız geçmiş olsun ziyaretine gelmek istiyor bir çay içip kalkacak dedi. Buyursun gelsin dedim. Aksam il başkanı ve CHP li bir gurup evime geldiler. Dertlerimizi dinlediler ve gittiler. Bir şey çıktı mı hayır. Ama olsun yanımizda görünmeleri yeterli. Sonucta en büyük iktidar adayı. Üstelik benim CHP ile uzaktan yakından hiç bir alakam yok. Bunun disinda iyi partiyi de dislamayalim sonuçta millet ittifakındalar. Üstelik başbakan adayımız merak akşener unutmayalim. Bu seçim KHK lilar icin hayati derecede onemli olacak. Çünkü bu iktidar ve küçük ortağı kanla intikamla gozyasiyla besleniyor. Zulüm yaptıkça güçlendiklerini düşünüyorlar. Kendi destekçileri de zulmü alkışlıyor. Daha fazla daha fazla zulüm yap diye sloganlar atıyorlar. Bu nedenle bu iktidar KHK lar lehine bir düzenleme asla yapmaz. Sandıktan sonra herşey güzel olacak inşallah. 

Zaten çekincem Meral hanımın başbakan olması. O başbakan olursa cumhur ittifakı bileşenleri akbaba gibi etrafını saracak. Ne de olsa zihniyet aynı. Birlikte hareket etme olasılıkları yüksek. Şimdi iktidar oldukları için sayıp sövüyorlar. Ama iktidar elden gittiğinde eski pozisyonlarını/kazanımlarını korumak için Meral hanıma yapışacaklardır.

Siyasal islamcıları az biraz taniyorsam bu böyle olacak. Çünkü chp ezeli rakip, ona fazla yaklaşmazlar. Bakmayın siz iyi partinin hz Ömerin yolundayız demelerine.  Hiç alakaları yok. Sadece ekonomiden dem vuruyorlar. 

KHK mağdurları olayının çözülmesi, iktidar kanadı içinde belli bir grubu rahatsız edecektir. Şuanda bile düzenleme dedikoduları çıkınca ciyak ciyak ötüyorlar. Yok komisyon çalışıyormuş, yok mağdur falan yokmuş. KHK mağdurları olayı çözülünce, kime/kimlere Fetöcü diyecekler? Biliyoruz ki kim Fetö çığırtkanlığı yapıyorsa geçmişinde bir feto izi var. Bunu defalarca gördük.

Velhasıl siyasetçilere güvenmemekle beraber CHP desteklenmeli, iyi partiye mesafeli davranılmalıdır. Seçim zamanı KHK mağdurlarının potansiyeli olduğunu göstermek gerekiyor. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...