İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

elaf, 17.05.2022 - 20:43 yazdı:

Ayrıca değerli arkadaşlar cuma günü 25. İdare mah. Davam görülecek kısmet olursa Ankaramızı bir ziyaret edeceğim.yillar evvel bir gelmiştim. Ankara un. İlahiyat fakültesine bir uğramıştım. Çok bilmiyorum umarım kolay bulabilirim 25. İdareyi. Adalet sarayına gideceğim değil mi? Yön  yol bulma özelliğimiz de eriyip gitti sanki. Boşlukta yaşayıp gidiyorum.

Hocam merhaba benimde Haziran başında duruşmam var 25. İdarede mümkünse sizinle duruşmadan sonra görüşüp bilgi almak istiyorum olur mu?

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 1 saat önce yazdı:

Hocam merhaba benimde Haziran başında duruşmam var 25. İdarede mümkünse sizinle duruşmadan sonra görüşüp bilgi almak istiyorum olur mu?

Bir işe yarar mı bilmem ama olur tabi avukatın demesine göre çok kısa süren bir mah. İmiş .

Aslında müsait olan bayan kaderdaşlarla tanışmak isterdim. Gelmişken kıymetli arkadaşlarla bir tatlı yemek isterdim.ama belki tanışmak istemeyebilir  haklı da olabilirler.

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 59 dakika önce yazdı:

Bir işe yarar mı bilmem ama olur tabi avukatın demesine göre çok kısa süren bir mah. İmiş .

Aslında müsait olan bayan kaderdaşlarla tanışmak isterdim. Gelmişken kıymetli arkadaşlarla bir tatlı yemek isterdim.ama belki tanışmak istemeyebilir  haklı da olabilirler.

Sayın kaderdasim orda olsam kesinlikle  bir tatlı yemek isterim. İnsan  kendi yaşadıklarını anlayanlarin yanında   onlardan güç aliyor.Ama hayat şartları herkesi bir yere sürükledi. Dünya telaşı ağır basıyor müsait olmayabiliyorlar.Yoksa kimse görünmekten  çekinmez buna kendim kadar eminim.Yolunuz açık olsun

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

672 KHK sendika SGK  kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon bu haftayı boş mu geçti😢😢Eş durumundan bekleyen kaldı mı buralarda 

679 gib komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu komisyon nasil lanet bir kurum ya. Hepimiz biliyoruz ki hicbiryerden bir sey beklemiyorlar. Yine de kalan dosyalri sonlandirmiyorlar. Aciklama yapma geregi  bile duymuyorlar. Zerre miktar bizi insan yerine koymuyorlar. Bu nasil bir vurdumduymazlik, pes dogrusu

670, adli/idari sor. yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Heygidi, 47 dakika önce yazdı:

Bu komisyon nasil lanet bir kurum ya. Hepimiz biliyoruz ki hicbiryerden bir sey beklemiyorlar. Yine de kalan dosyalri sonlandirmiyorlar. Aciklama yapma geregi  bile duymuyorlar. Zerre miktar bizi insan yerine koymuyorlar. Bu nasil bir vurdumduymazlik, pes dogrusu

Üyelerin aylık ödemesi 33.500 TL (142000 X Aylık maaş katsayısı) 7075 SK 4/3 m. sekreterya işlerini yapan personelin maaşlarına ilaveten aldığı ek ödeme aylık 2.600 TL (11000 X Aylık maaş katsayısı) 7075 SK 12/2 m. civarında 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679 KHK - Ret - Adalet - Beraat - Kriter Yok - Kurum Kanaati - Ankara 19 İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hamsi_kefali, 18.05.2022 - 13:42 yazdı:

26 idare duruşmalı, duruşmadan kaç gün sonra karar yükleniyor ortalama, 1 aydır duruşma tutanağı hariç bir gelişme olmadı UYAP vatandaşta, ara karar falan yok evrak isteme falan yok, telefonla arasak bilgi verirler mi ? 

26 idare için bilgisi olan varmı ?

Benimde dosyam 26. İdare Mahkemesinde. İlk dilekçemde duruşma istemiştim ama duruşma tebligatı filan hiçbişey almadım. Şu ana kadar 2 adet ana karar var. Bekliyorum.

679 KHK - RET - KRİTER YOK (KURUM KANAATİ) - ANKARA 26. İDARİ (RET) - MART 2023' TE İSTİNAFA BAŞVURDUM.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 18.05.2022 - 13:13 yazdı:

Yaklaşık olarak 2,5 saat önce atama kararı geldi

Sayın Aklıma durum yaralayıcı olsada bir aşamayı daha geçtiniz. Hakkınız bu olmasa da yaşadığımız hukuksuzluklarin izah edilemeyecek bir örneği daha yaşandı ama şüpheli muamelesi gorsenizde "Bir lafa bakarım lafmi diye birde söyleyene bakarım adam mı diye" özlü sözünu içinizdeki hüzursuzluga bırakmak istiyorum. Bir basamağı daha geçtiniz Tebrikler....

689-KKK-2019 ekim KYOK-komisyon ret- kurum kanaati-  idare mahkemesi süreci başladı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Habertürkte KHK mevzususu konuşuluyor. 

Babacan konuk..

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Niksiz, 24 dakika önce yazdı:

Habertürkte KHK mevzususu konuşuluyor. 

Babacan konuk..

Adama zaten 3-5 dk bi süre verdiler . Pek bişey diyemedi. Youtube' daki basın toplantıları baya uzun ve ayrıntılıydı. Ancak pek cevaplanmayan veya muallakta kalan bir konu var. Göreve dönen asker ve polislere galiba rütbe ve üniformaları verilemeyerek (özlük haklı saklı kalarak) başka kurumlarda görevlendirilecekler. Tabi bu plan işlerse. Burayı tam olarak anlayan var mı?

679 KHK - RET - KRİTER YOK (KURUM KANAATİ) - ANKARA 26. İDARİ (RET) - MART 2023' TE İSTİNAFA BAŞVURDUM.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...