İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

abuzer, 2 saat önce yazdı:

hayırlı olsun, darısı başımıza inşallah. Benimde 19 idaride 3 yıldır bekliyor dosya, 3 ara karar çıktı en son ara kararda önce nüfus kayıt örneği eklediler, sonra 12 kuruma yazı yazmışlar, kurumlardan biri benle ilgili soru sorulmasına rağmen eşimin 2011 yılındaki SGK kaydını göndermiş. onun üzerinden de 5 ay geçti. takipsizlik alalı 4 yıl oldu, talihsizliğin dibini yaşıyoruz, inşallah kurtuluruz.

3 ara kararda da kurumlardan bilgi belgemi istendi? Bendede 3 ara karar var ilki adli yardım talebimin kabulü ile ilgili 

692 KHK Adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu nasıl iş anlamadım. Ben yd için İst 13. İdareye dava açtım 2 ay olmadan ret aldım. Temyiz istedim. Bu ay 12 sinde İst 2 idri dava dairesine gitti dosya ayın 15 de ret verdiler. Bu işler bukadar hizlimi yoksa banami torpil geçiliyor anlamadım. Yorumlara bakıyorum 1-2 yıl süren var. Şimdi Danıştay için ne yapmam gerek. 

• 375 KHK GEÇİCİ MADDE
  • ANKESÖR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bio, Bir saat önce yazdı:

Dün bende red kararını gördüm beş yıl dan sonra gerçekten çok zor .

Çok geçmiş olsun. Benim umudum kalmadı tükendim artık. Son dosyalardan kabul yok maalesef 😟

• Üzülme 4
  • Onaylama 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
NARUTO, 3 saat önce yazdı:

Bu nasıl iş anlamadım. Ben yd için İst 13. İdareye dava açtım 2 ay olmadan ret aldım. Temyiz istedim. Bu ay 12 sinde İst 2 idri dava dairesine gitti dosya ayın 15 de ret verdiler. Bu işler bukadar hizlimi yoksa banami torpil geçiliyor anlamadım. Yorumlara bakıyorum 1-2 yıl süren var. Şimdi Danıştay için ne yapmam gerek. 

Adli soruşturma/kovuşturma evrenizden bağımsız olarak; değil mevut kriteriniz, hiç bir kriteriniz olmasa bile hiç şansınız yok. Direkt reddeder ilgili daire.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Günebakan, 3 saat önce yazdı:

Beş yılın sonunda ret geldi. Duygularım karmakarışık, hiç bir soruşturma geçirmedim, çok umutluydum.😞

Bio, 2 saat önce yazdı:

Dün bende red kararını gördüm beş yıl dan sonra gerçekten çok zor .

Her ikinizede  geçmiş olsun.Ben de  sona kalanlardanim sizlere ret gelince umudum kalmadı.

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kayip3386, 33 dakika önce yazdı:

Her ikinizede  geçmiş olsun.Ben de  sona kalanlardanim sizlere ret gelince umudum kalmadı.

Teşekkür ederim, umarım sizler için gönlünüzdeki nasip olur.

679 KHK ADLİ IŞLEM YOK. İNCELEME DEVAM.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sona kalanlar olarak şansımız derim, susarım...

İhraç oldun ayrı bahtsızlık,

Sona kaldın başka bir talihsizlik...

Sendika istifa beklemedeyiz bakalım. 

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...