İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Bob Marley, 9 saat önce yazdı:

Yani Ohal kararında yazılı hususlarla sınırlarınızı çizin ve oradaki tespitlerin ve davalı idarenin iddialarinin dışına çıkmayın..

Kaç nüsha olduğunun çok önemi yok, şöyle ki zaten tüm evraklar taraniyor ve elektronik ortamda idareye gönderiliyor, bu nedenle sıkıntı olmaz..

Teşekkürler ama İstanbul bim muhabere en az 2 nüsha istiyor. 

Dosyamdaki Özet Bilgi Tablosu başlıklı bir tabloda bylock, bankasya vb basliklardan sonra gelen "Şüpheli İdari Safahat" diye bir başlık dikkatimi çekti, karşısı da boş bırakılmış. "Şüpheli İdari Safahat"ın neyi kastettigini bilen var mı?

Dear Commission, your decision broke my heart, I think we should break up...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Demirci, 2 saat önce yazdı:

Teşekkürler ama İstanbul bim muhabere en az 2 nüsha istiyor. 

Dosyamdaki Özet Bilgi Tablosu başlıklı bir tabloda bylock, bankasya vb basliklardan sonra gelen "Şüpheli İdari Safahat" diye bir başlık dikkatimi çekti, karşısı da boş bırakılmış. "Şüpheli İdari Safahat"ın neyi kastettigini bilen var mı?

Bu soruyu, özellikle komisyon kararindaki kurum kanaati altında "fetonun eski kurumumda etkili olduğu dönemde önemli idari görevlere getirildigim iddia" edildiği için soruyorum (kurum kanaati altında bu iddia var ama dosyada bu konuda başka tek bir kelime de etmemişler, tam olarak hangi dönemde hangi göreve getirilmişim gibi). Dosyasında, "Şüpheli İdari Safahat" gibi bir baslikla karşılaşan oldu mu?

Bende bu başlık boş birakildigi için, kurum kanaatindeki iddiayla ilgili olup olmadığını anlamlandıramadım.

Güncelleme • • Demirci

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Demirci, Bir saat önce yazdı:

Bende bu başlık boş birakildigi için, kurum kanaatindeki iddiayla ilgili olup olmadığını anlamlandıramadım.

Benim özet bilgi tablosunda böyle alt başlık yoktu. Komisyon kararinda boyle bir duruma atif yapildigini yazmissiniz.Tüm evrakları satır satır inceleyip belki bir cümlede geçip geçmediğini araştırmalısınız.Yoksa zaten dayanaksız olur.

689-KKK-2019 ekim KYOK-komisyon ret- kurum kanaati-  idare mahkemesi süreci başladı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Herşeyeinanabiliri, 25 dakika önce yazdı:

Benim özet bilgi tablosunda böyle alt başlık yoktu. Komisyon kararinda boyle bir duruma atif yapildigini yazmissiniz.Tüm evrakları satır satır inceleyip belki bir cümlede geçip geçmediğini araştırmalısınız.Yoksa zaten dayanaksız olur.

Tercümesi "şüpheli İdari aşamalar/safhalar" oluyor sanırım. Bu haliyle dayanaksız olur tabii ki ama önemli idari görevlere atanma iddiası bağlamında değerlendirilebilecegini bilebilsem, hem kurum kanaatinde önemli idari gorevlere atanmış diyorsunuz hem de dosyada ilgili bölümü boş birakmissiniz, bu husustan kurum kanaatinde sehven mi bahsedildi acaba gibi bir soru yoneltebilirdim dilekcemde.

Güncelleme • • Demirci

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Zamzalak 

SM679lu, 30.09.2022 - 17:17 yazdı:

İy para vermişler 😁

Bana 6.5 ay için o kadar verdiler.

Maliyede bunun için bir birim var. Oraya dilekçe ve karar ile başvuru yapıyorsunuz. Hesap numarası veriyorsunuz. Ne kadar sürede yatmıştı hatırlamıyorum. Mahkeme kadar uzun değil. Avukatınız varsa o basvursun. Avukatlık ücreti varsa kararda eksik başvuru deyip kabul etmeyebilirlermiş. Yada onun hesap numarasını da yazıp avukatlık ücreti şu hesaba diye ayrıca yazabilirsiniz dilekçede.

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Demirci, 1 saat önce yazdı:

kanaatinde önemli idari gorevlere atanmış diyorsunuz hem de dosyada ilgili bölümü boş birakmissiniz

Ayrica bunu destekleyecek baska belgelerde koymalari gerekir.Sehven de olabilir kasten de. Evrakları kelimesine kadar kontrol etmenizi öneririm. En alttaki evrak yukariya dogru gittikce kelimeler değişikliğe uğramış olabilir aynısı gibi görünen evrakları kontrol edin.

689-KKK-2019 ekim KYOK-komisyon ret- kurum kanaati-  idare mahkemesi süreci başladı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar rehber öğretmeniyim, bir kolejden teklif aldım ,durumumu bilmiyorlar görüşmeye davet ettiler. Kesin olarak çalışamiyoruz özel okulda değil mi ? Hiç bahsetmesem olmaz mı?

686 KHK-Ret- bylock - samsun Bamda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zamzalak, 46 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar rehber öğretmeniyim, bir kolejden teklif aldım ,durumumu bilmiyorlar görüşmeye davet ettiler. Kesin olarak çalışamiyoruz özel okulda değil mi ? Hiç bahsetmesem olmaz mı?

Milli Eğitime onay yazısı gönderiyorlar oradan izin çıkmıyor diye biliyorum. Bi şansınızı deneyin derim. 

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Insanlara yaşamayı zor edenler için yaşasın cehennem

679 KYOK 14.10.2020 RED Hsbnllhuvnğmlvkl

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...