İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Cihaneymen, 7 saat önce yazdı:

Hocam geçmiş olsun idare mahkemesinde 28 ay çok uzun bir süre. Mahkeme bu süreçte resen araştırma ilkesini kullandımı, ara karar çıkardımı? 

Benim davamda 24 ay oldu. Duruşma tarihi bile belli değil.Bu sürelere şaşmamak lazım. Maalesef 🙂

679 KHK - RET - KRİTER YOK (KURUM KANAATİ) - ANKARA 26. İDARİ (RET) - MART 2023' TE İSTİNAFA BAŞVURDUM.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba arkadaşlar dün iade oldum. Kurum sağlık bakanlığı, 2017 de kesinleşmiş beraatim var 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Labouja, 3 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar dün iade oldum. Kurum sağlık bakanlığı, 2017 de kesinleşmiş beraatim var 

Gözünüz aydın, darısı tüm bekleyenlerin başına en kısa zamanda.

Bir kişi daha kurtuldu. Şimdilik birer birer, ileride biner biner... 

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bla Bla Bla, Bir saat önce yazdı:

Gözünüz aydın, darısı tüm bekleyenlerin başına en kısa zamanda.

Bir kişi daha kurtuldu. Şimdilik birer birer, ileride biner biner... 

Çok teşekkür ederim. Herkes için  en kısa zamanda güzel şeylerin olmasını diliyorum 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar merhabalar iyi akşamlar son dönemlerde idare mahkemesinden kararı çıkan oldu mu? Bu aralar nedense Twitterda yada forumda kararlara denk gelmedik en azından bazen paylaşımlar oluyordu son zamanlarda duymaz olduk. Acaba yine farklı bir durum mu söz konusu🤔

686 KHK incelemeye devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Labouja, 19 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam inşallah en kısa zamanda bekleyen herkes döner.Ben de 2019 da beraat aldım bölge idarede beklemedeyiz

VİTRİOL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Labouja, 20 saat önce yazdı:

Hayırlı olsunnn

693 KHK-MSB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Barnie kasperian, 43 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam inşallah en kısa zamanda bekleyen herkes döner.Ben de 2019 da beraat aldım bölge idarede beklemedeyiz

Çok teşekkür ederim. Sizlerin de güzel haberlerini alırız inşallah 

Uçurtma, 2 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsunnn

Çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar 29 Mayıs'ta red aldım Haziran başında idareye başvurdum.Kurum kanaati ve sendikadan bekliyorum.Kurum kanatinin nedenini öğrenemedim .Savunma da yazmiyor.Dosyam da hiçbir gelişme yok.19. idare de dosyam.Daha çok beklermiyim?😔

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 29 Mayıs'ta red aldım Haziran başında idareye başvurdum.Kurum kanaati ve sendikadan bekliyorum.Kurum kanatinin nedenini öğrenemedim .Savunma da yazmiyor.Dosyam da hiçbir gelişme yok.19. idare de dosyam.Daha çok beklermiyim?😔

Kurum kanaatinin nedeni zaten pek kimse öğrenemiyor. Aslında kurum kanaati "ihracı destekleyecek bişey bulamadıkta sen git idare mahkemesinde biraz daha uğraş" demek. Dosyanızı takip edin. Çok erken netice beklemeyin. Benim 26 ay oldu ama hala duruşma günü bile belli olmadı.

679 KHK - RET - KRİTER YOK (KURUM KANAATİ) - ANKARA 26. İDARİ (RET) - MART 2023' TE İSTİNAFA BAŞVURDUM.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...