İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

"en düşük seviye irtibat"

kendilerini yeniliyor karar veren arkadaşlar 🤦🏻‍♂️

• Beğeni 1
  • Üzülme 1
  • Onaylama 2

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
gorafda, 30 dakika önce yazdı:

Kasım ayının 24 ünde 25.idare de duruşmam vardı. Bugün UYAP'a kararı yüklemişler. Bir haftada benim karar yazılmış, koskocaman bir RED. Bunlar gitmeden hiçbir şey değişmez. 

Geçmiş olsun 

692 KHK Adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cihaneymen, Şimdi yazdı:

Geçmiş olsun 

Teşekkür ederim 

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
phantom18, Bir saat önce yazdı:

"en düşük seviye irtibat"

kendilerini yeniliyor karar veren arkadaşlar 🤦🏻‍♂️

"En az derecede irtibat" yazılmış kararda. Yanlış olmasın düzelteyim. Şimdi hukuka uygun oldu herhalde:)

692 KHK Adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cihaneymen, 2 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun 

banada 25.idare red vermiş.en düşük seviyede irtibat. bune hız 1 hafta oldu.

686 hat mağduru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaktüs, 19 dakika önce yazdı:

Hocam geçmiş olsun.Sizin ile benim dosya çok hızlı. Ayni gerekçe. En düşük seviyede irtibat. Kopyala yapıştır mantığı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
gorafda, 16 dakika önce yazdı:

Hocam geçmiş olsun.Sizin ile benim dosya çok hızlı. Ayni gerekçe. En düşük seviyede irtibat. Kopyala yapıştır mantığı. 

sağolun.mahkemede dosya hakkında çok ayrıntı sordu.  çok gerilmiştim.suçu işlemediği belli ama en az seviyede irtibat çok üzüldüm

686 hat mağduru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaktüs, Bir saat önce yazdı:

Geçmiş olsun 

692 KHK Adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
gorafda, 2 saat önce yazdı:

Sn. @kaktüs ve sn. @gorafda geçmiş olsun, davayı ne zaman acmistiniz, sizin dava durusmaliydi değil mi?

Benim dosyada 25. İdarede, o yüzden merak ettim.

Dear Commission, your decision broke my heart, I think we should break up...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaktüs, 2 saat önce yazdı:

sağolun.mahkemede dosya hakkında çok ayrıntı sordu.  çok gerilmiştim.suçu işlemediği belli ama en az seviyede irtibat çok üzüldüm

Hocam sizin kriteriniz neydi. 

Demirci, 12 dakika önce yazdı:

Sn. @kaktüs ve sn. @gorafda geçmiş olsun, davayı ne zaman acmistiniz, sizin dava durusmaliydi değil mi?

Benim dosyada 25. İdarede, o yüzden merak ettim.

Hocam Mayis 17 de dava acmistik.24 kasıma gün vermişlerdi. Durusmali dava açmıştım

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...