İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Herkese merhaba tekrardan. Geçmiş kandiliniz mübarek olsun.

Soruşturmamda farklı bir aşamaya gelindi. Ankesör raporunda çıkan ardışıklar HTS raporu ile bilirkişi tarafından yorumlandığında tabiri caizse ''FIS'' çıktı çok şükür. Avukatım savcıdan artık dosyada karar vermesini yani kapatmasını talep etti ama savcılık benim hakkımda sohbetlere arada sırada geliyordu diye beyanda bulunan şahsın dosyasında benden başka kişilerin de ismini verdiğini, o kişilerden soruşturma geçirenlerin ifadesinde ben var mıyım yok muyum diye KOM'a yazı yazdıklarını söylemiş. Avukat dosyada artık sona geliyoruz inşallah dedi ama bir sorum olacak tecrübeli arkadaş ve ağabeylerime. Bu kişilerin ifadelerinde ben geçmiş olsam zaten çoktan bu durum bana veya dosyama intikal etmez miydi ? Önce de belirttiğim gibi ben hiç polislik yapmadım zaten ama ek olarak FETÖ'nün Emniyet yapılanmasında sivillerin de dahil olduğu bilgiler varmış orada bilgim adım kod adım geçiyor mu bunun için yazı istemişler yine KOM'dan. Bunlar da eminim boş çıkacak Allah'ın izniyle de zaten böyle bir şey olsa çoktan kokusu çıkmaz mıydı ?

Teşekkürler herkese şimdiden.

Adli süreç devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Altaylı, 4 saat önce yazdı:

Bu kişilerin ifadelerinde ben geçmiş olsam zaten çoktan bu durum bana veya dosyama intikal etmez miydi ?

Tam onu diyecektim. Sorusuyla karşılaştım. Ederdi hocam rahat olun 🙂

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Altaylı, 6 saat önce yazdı:

Soruşturmamda farklı bir aşamaya gelindi. Ankesör raporunda çıkan ardışıklar HTS raporu ile bilirkişi tarafından yorumlandığında tabiri caizse ''FIS'' çıktı çok şükür.

FISSS :))

Altaylı, 6 saat önce yazdı:

...bir sorum olacak tecrübeli arkadaş ve ağabeylerime. Bu kişilerin ifadelerinde ben geçmiş olsam zaten çoktan bu durum bana veya dosyama intikal etmez miydi ?

Sayın @Karagöz Hocamın da belirttiği üzere, şimdiye kadar isminiz başka herhangi bir soruşturma kapsamında dikkate veya kayda değer bir biçimde yer almış olsaydı, çoktan hakkınızda dava açılmış olacaktı.

En başından beri dediğim gibi, içinizi rahat tutun. 

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Karagöz ve @Bla Bla Bla sayın hocalarım öncelikle ikinize de çok teşekkür ederim en başından beri sürekli destek oldunuz her sorduğuma. Bana da garip geldi zaten. Avukat bana önceden artık üstünde çok detaylı duruyorlar zamanında çok detaysız KYOK kararları veren savcılar oldu onlar tayin alıp gidince yerine gelen savcılar HSK'ya bunu bildirdiklerinde savcılara belli ikazlarda bulunuldu gibisinden konuştu. Bu yüzden artık her kritere bakıyorlar dedi. İnternette emniyet yapılanması diye araştırınca bi garson SD kart mevzusu gördüm acaba dedim orda kodum var mı diye mi bakacaklar ama o da sonradan saçma geldi biricisi olsa zaten çıkardı kokusu ikincisi mesleğe hiç başlamadım o kodlar meslekteki kişilerle ilgiliymiş. Katip direk zaten söylemiş diğer kişilerin ifadesine bakılacak diye sonra avukat da savcı ile konuşunca bu ifadelerin ve sınıflandırmanın yazısı gelince karara varacağız tarzında konuşmuş. Nasipse bekliyorum bakalım inşallah güzel haberler veririm :)

Adli süreç devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi akşamlar... Bölge idare red geldi. Danıştay için güncel  başvuru dilekçesi varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim EGM 701 KHK Adli beraat 

701 khk işlem devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nrt0505, 19 saat önce yazdı:

İyi akşamlar... Bölge idare red geldi. Danıştay için güncel  başvuru dilekçesi varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim EGM 701 KHK Adli beraat 

Öncelikle geçmiş olsun. Kaçıncı bölge idareydi acaba ? Bende bölge idare aşamasındayım 7 aydır yaprak kımıldamıyor dosyada 

679 TSK Kyok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu danıştay kararının linki bir şeysi var mı? İyice koptum gitti KHK meselelerinden bir geçmişi yad edeyim bari.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar 15.idari dava dairesi geçen hafta vukuatlı nüfus kayıt örneği eklemiş.yakinda dosyamda  gelişme olabilir mi ?

672 MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ahmetefekara, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar 15.idari dava dairesi geçen hafta vukuatlı nüfus kayıt örneği eklemiş.yakinda dosyamda  gelişme olabilir mi ?

Muhtemelen 1-2 hafta içinde dosyadaki gelişmeyle ilgili size tebligat gelecektir. 

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...