İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Bu hafta çok az karar çıktı valla bunaldık ya (675 sağlık bakanlığı sendika takipsizlik 2019) bekle bekle nereye kadar bu kadar bekleyişe red gelmesi bekleyenler acısından daha zor 

Ihrac

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
pelinkayapelin5, 8 dakika önce yazdı:

selamlr

yarin kararlar cikar mi sizce arkadaslar

Bayram girecek araya, sonra adli tatil. Bu hafta 3-5 karar çıktı Yarın girmez Eylüle kadar da sanmıyorum.

Güncelleme • • Adli27
  • Şaşırma 1
  • Katılmama 7

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bugün Hatay’dan bir iade var, İKM-695khk takipsizlik. Bildiğim bu kadar. Ben de ohal komisyonu sayfasına bakayım dedim güncelleme var??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Renata, 6 saat önce yazdı:

Var Hocam . Hatta her gün YÖK ten telefon bekleyen var. Cumartesi ve pazar dışında . Hepimizin psikolojimiz bozuldu bu süreçte ama belirsizlik daha da fena

Bi sabah bilmediğim bi numara arıyor sabah 9 da. İçim çırpındı kaldı. Heyecanla açtım. Alışveriş iadesi için aramışlar. Bi zaman kendime gelemedim 

672 KHK- Bylok WiFi mağduru Sakarya 4. Ağır ceza(karar kesinleşmedi) -Okul (2012- Şubat 2014) Banka maaş hesabı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 1 saat önce yazdı:

Bayram girecek araya, sonra adli tatil. Bu hafta 3-5 karar çıktı Yarın girmez Eylüle kadar da sanmıyorum.

Bizim meşhur katipe gibi felaket tellallığı yapmak hoşunuza mı gidiyor. Rica ediyorum olumsuz düşüncelerinizi kendinize saklayın. 

• Beğeni 3
  • Teşekkür 2
  • Onaylama 2

677-YÖK İDARİ PERSONEL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zeynep, 3 saat önce yazdı:

Evet bekleyen çok hocam.Benim kurum görüşü alinali  nerdeyse bir yıl oldu.Artik umudum kalmadı.

Ben 1 yıl dolmadan mebden ihraç edildim. Çalıştığım okul da görevlendirme idi. Benim atandığım okul müdürü beni 3 kez gördü. Telefonum da gittiği için ne numara var ne de bilgim. 

Dostlar külli iradeyi Allah a bırakıp cüz i irademizle elimizden gelen neyse ona odaklanmalı   Bazen bazı arkadaşlar haklı olarak çok bunalıyor sıkıntıyla umutsuzluğa kapılıyor  bunu hepimiz yaşıyoruz ama ayette diyor ki Yaradan

“ Gafillerden başka kim Allah ın rahmetinden ümit kesebilir “

bizim de bir sahibimiz var 

Bi Derviş tıraş olmak için berbere gider  sırasını bekler tam sıraona gelir ki kabadayının biri bağır çağır içeri girer kalk ulan kel oradan der Derviş edebinden usulca kalkar yer verir kabadayı durmaz kel aşağı kel yukarı mazlumu da bulmuş ha bire sataşır  Derviş hiç ses etmez oradakiler dervişe üzülürler ancak korkularından ses çıkaramazlar. kabadayı işini bitirir yine geldiği gibi nahoş ayrılır Derviş tıraş için oturur ki dışarıdan gürültüler gelir bir de bakarlar ki kabadayı at arabasının altında can çekişiyor  herkes Derviş’e bakar bu kadar da olmaz der gibi 

derviş der ki 

içimden bile olsa ona beddua etmedim lakin bu kelin de bi sahibi var

hayırlı geceler

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1
  • Katılmama 1

672 KHK- Bylok WiFi mağduru Sakarya 4. Ağır ceza(karar kesinleşmedi) -Okul (2012- Şubat 2014) Banka maaş hesabı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 2 saat önce yazdı:

Saygıdeğer hocam, ellerinde beklettikleri dosyaları ret- kabul dengesini tutturmak için bekletiyorlar ret alacak olanda kabul alacak olanda beklıyor. Oranlı gidiy

Anldm hcm

Güncelleme • • Mavan
Yanlış

686 Khk-Banka - İstinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ömer Avcu, 2 saat önce yazdı:

Bugün Hatay’dan bir iade var, İKM-695khk takipsizlik. Bildiğim bu kadar. Ben de ohal komisyonu sayfasına bakayım dedim güncelleme var??

Çok sevindirici bir iade haberi hem 695 KHK  hem İkm olması . Başka bir bilgi kırıntısı var mı bildiniz ? Kararı nerden öğrendiniz bir de 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...