İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
Yinedee, 5 saat önce yazdı:

Çok sevindirici bir iade haberi hem 695 KHK  hem İkm olması . Başka bir bilgi kırıntısı var mı bildiniz ? Kararı nerden öğrendiniz bir de 

Hatay’dan bir İKM attı, ekran görüntüsünü hikayesinde paylaşmış

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydını Belki bugün duamız kabul olur.?‍♀️?

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yanasip, 8 saat önce yazdı:

Bi sabah bilmediğim bi numara arıyor sabah 9 da. İçim çırpındı kaldı. Heyecanla açtım. Alışveriş iadesi için aramışlar. Bi zaman kendime gelemedim 

Çoğu duygumuzun aynı olduğu gibi bu duygumuz da aynı, eskiden tanımadığım hiçbir numarayı açmama özelliği olan ben olası dolandırıcılık yazan numaraları bile bir umut açıyorum, ola ki kurum arar kararımı bildirir adres ister diye?

• Beğeni 3
  • Üzülme 3
  • Onaylama 1

672 khk-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@GamerTeacher63  hocam çocuğunuzla vakit geçirmek, her şeyine şahit olmak, büyüdüğünü görmek inanılmaz bir mutluluk. Isinize geri döneceksiniz sonra iyi ki bu zamanları yaşamışız diyeceğiz belki de... Dün beş yaşındaki oğlum sen de okulunu özledin mi diye sorduğunda iç çekerek çok özledim diyebildim. Sanırım çocuklarımız iç dünyamızı çok iyi okuyabiliyorlar. 

• Beğeni 7
  • Onaylama 2

672 li gururlu yorgun savaşçı sadece 30 ay sendikali kurum görüşü alınmamıştır 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Muhammet Adıgüzel, 27 dakika önce yazdı:

Minister, 25 dakika önce yazdı:

Sayın vergici  ve diğer hukukcu arkadaşlar AYM hukukçu KHK lılara emsal karar verdi haberi var cumhuriyette. 

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/khkli-avukatlar-icin-emsal-karar-1753635

Bu kararı pazartesi gününden beri takip ediyorduk. Dün görüşüldü, hemen de kısa kararı yazmışlar. Gerekçeli karar da kısa süre içinde Resmi Gazete'de yer alır.

Bireysel başvuru kapsamında olduğundan şu an için sadece mahkemelerde savunma için emsal olacak. Zira avukat olmak için kanunen bir engel olmasa da yargı organları avukatlığa engel oluyordu. Artık AYM yolu açıldı diyebiliriz. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...