İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
CANSIZCANO, 23.07.2020 - 00:01 yazdı:

Yeni sayfa hayırlı olsun arkadaşlar bu akşam saat 22 de komisyonda kabul kararını gördüm şükürler olsun Allah'ıma bu haberi almak isteyen tüm masumlara nasip olsun inşallah.kisaca bilgi vereyim EGM 679 ihraç polis memuruydum kodun SCC şube çıkışlıydım,mahkeme vermemiştim şubeden çıkınca en son karakoldayken 4 Ekim'de açığa alındım dün baktım yoktu bugün karar girilmiş.selametle kalin.

Hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza bana da biraz umut oldu benimde SCD kodlamam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guapo, 12 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza bana da biraz umut oldu benimde SCD kodlamam 

İnşallah Rabbim size de bu mutluluğu yaşamayı nasip eder. Ben o kadar korkuyordum ki benim kodlamadan olup red alanları görünce ama şuna emin oldum artık ki her dosya kendine özel,ben buraya herşeyi açık açık yazdım kodlama,ifade de isim geçmesi (bunu yazmayı unutmuşum) ve şube çıkışlı olmam haricinde başka kiriterim yoktu ifade de isim gecmesi de tamamen iftiraydı (17 25 öncesi), savcı takipsizlik kararini gıyabımda vermiş.Red alan arkadaşlar ne olur net olun yoksa burada okuduğumuz her cümle bizim kabusumuz oluyor,kabul alanlarda artık mutlu sonu gördünüz net olun burada okuyanlara umutlu olsun.

679 EGM Polis. Takipsizlik var.Kod SC-SCC, 22 temmuz da kabul kararı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Aynen her dosya kesinlikle kendine ozel aynı kodlardan red alanda oluyor kabul alanda bu arada kodlamami yanlış yazmışım CD benim kodlamam ama aynı gibi inşallah mahsum olan herkes işine döner ve bu lekeden kendini ve aliesini kurtarır

Guapo, 29 dakika önce yazdı:
CANSIZCANO, 17 dakika önce yazdı:

İnşallah Rabbim size de bu mutluluğu yaşamayı nasip eder. Ben o kadar korkuyordum ki benim kodlamadan olup red alanları görünce ama şuna emin oldum artık ki her dosya kendine özel,ben buraya herşeyi açık açık yazdım kodlama,ifade de isim geçmesi (bunu yazmayı unutmuşum) ve şube çıkışlı olmam haricinde başka kiriterim yoktu ifade de isim gecmesi de tamamen iftiraydı (17 25 öncesi), savcı takipsizlik kararini gıyabımda vermiş.Red alan arkadaşlar ne olur net olun yoksa burada okuduğumuz her cümle bizim kabusumuz oluyor,kabul alanlarda artık mutlu sonu gördünüz net olun burada okuyanlara umutlu olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ayrıca bende Kom cikisliyim bide aklıma takılan 18.04.2017 SD kart teslim ediliyor biz 679 6 Ocak ta kodlama yüzünden ihraç ediliyoruz kodlama teslim edilmeden kodlama yüzünden nasıl ihraç olduk 

SD kart  demek istedim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Guapo, 7 dakika önce yazdı:

Ayrıca bende Kom cikisliyim bide aklıma takılan 18.04.2017 SD kart teslim ediliyor biz 679 6 Ocak ta kodlama yüzünden ihraç ediliyoruz kodlama teslim edilmeden kodlama yüzünden nasıl ihraç olduk 

SD karta falan inanıyorsunuz yani:))

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İnanmıyorum tabi ki uyduruk bir Excel listesi sapla saman karışsın diye hazırlanmış 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
CANSIZCANO, 33 dakika önce yazdı:

İfade de isim geçmesi demişsiniz ifade içeriği neydi itirafçının.

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugünde iade olamadık...Ne zaman bizede gülecek bu kör talih...Ne yaptıysak 2016’da bir küstü...Küstüüüm küstüüüm diyor zannımca...???

• Beğeni 2
  • Üzülme 1

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Sağlıkçı, 7 dakika önce yazdı:

Merhaba, paylaşabileceğim bilgi olmadığı için foruma yazmayıp sessiz takip ediyordum. Forumdan çok şey öğrendim. Bir kişi bile iade olsa kendim gibi sevindim. Red alanlara üzüldüm. İşte bu yüzden paylaşmayı borç bildim. Dün gece kabul kararımı gördüm. İnşallah suçu olmayan herkes tez zamanda iade olur.

679 KHK sağlık bakanlığı,

24 ay sendika nisan 2016 istifa,

2013 bir yıllık cihan medya ödemesi, farklı banka kredi kartıyla taksit

2018 takipsizlik

23 temmuz 2020 KABUL

hayırlı olsun...

darısı karar bekleyenlere olsun...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...