İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

akademili, 31.08.2020 - 12:37 yazdı:

Öğretmenlerden ek dersler kesilmiş verilmeyecekmis. Geçmiş olsun. 

Arkadaslar daha once bu bilgiyi paylaşmıştım. Bugun cikan cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle yasal bosluk kapatıldı ve ek ders sorunu çözüldü. Çalışan öğretmen kardeşlerimize hayırlı olsun. Karar tarihi 02.09.2020 karar no: 2347

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon iyice saldı Allah sonumuzu hayr etsin. Ne bir açıklama ne bir karar,3 haftadır ses seda yok☺️

672-sendika-KYOK 2018 Temmuz 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, Bir saat önce yazdı:

Komutanım içinde yaşamasak gerçekten çok eğlenceli bir ülke değil miyiz? Dürüst olalım ?

"Absürt Komedi" dalında eğlenceli ama Sayın @KaragözHocam?

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@ozelharekat61 yahu Arkadaşım felaket tellalı gibisin,hep karamsar ??

• Kahkaha 1
  • Üzülme 1

679_SGK VHKİ-incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yaaa bir yıl önce kurum görüşü alınan biri neden bekletilir nedennnn??

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Saphyr, 2 saat önce yazdı:

kurum görüşünü başsavcı mı veriyor komisyon başkanı mı? bunu öğrenebildiniz mi 

Kurum görüşü bağlı oldugun komisyon başkanı tarafından veriliyor. Tabiki kurum müdürüne danışarak veriliyor. Ama kilit nokta bakanlığın vereceği karar. Benim hakkımda olumlu görüş olmasına rağmen red geldi.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 3 saat önce yazdı:

ne kadar erken biterse o kadar işlerine gelecektir.

Sadece bu kısma katılmıyorum. Ne kadar erken bitse değil de Yukarıdan gelen emri ne kadar güzel işletirsem o kadar iyi amaçlaro. Senin benim onun gözyaşı hakkı falan umurlarında değil. 

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zeynep, 1 saat önce yazdı:

Yaaa bir yıl önce kurum görüşü alınan biri neden bekletilir nedennnn??

Benim de bir yil olacak neredeyse, neden diye dusunmekten yoruldum artik. 

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ne iade olan var ne ret alan , ne yalandan da olsa duyum,her bişeye muhtaç kaldık

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
    • Hiç kimsenin gündeminde yokuz. Hiç kimsenin bizleri düşündüğü yok. Koca ülke için bir 'hiç' ten ibaretiz😔Böyle şeyler yazıp paylaşan biri değilim.Biraz iç dökme gibi oldu kusura bakmayın lütfen. 
    • Adam derdini "bu parayı nasıl ödeyeceğiz" diye belirtmiş. Zamanında AİHM kararları için "parası neyse veririz" demişlerdi sanki kendi cebinden veriyormuşçasına. Zaten kararlarıda uygulamıyorlar. Tamamını okudumda hiç "yahu bu insanlar yıllardır mağdur, ne iyip ne içiyorlar, toplumda kendilerini ifade bile edemiyorlar, psikolojileri ne oldu" diye bir cümle geçmiyor. Sonunda da "al başına belayı" diye yazmış. Bizi bela olark gören bir zihniyet!
    • Süreç çok uzun sürdü/sürüyor ama bir gün herkes bu noktaya gelecek. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...