İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

herkese iyi günler arkadaşlar...

iade haberleri umarım artarak devam eder...

öğrenmiş olduğunuz iade ya da ret kararları hakkında detaylı bilgi paylaşabilirseniz daha faydalı olur....

Kurum, Khk No. kriter,  İade tarihi vb. konular detaydan öte fikir verebilmesi açısından çok önemli...

Ayrıca dosyası komisyondan mahkemeye intikal etmiş arkadaşlar durum değerlendirmesi yapın...

hakkınızda yapılan suçlama nedir,...delil var mı.... isnat sebebi nedir ....hepsini detaylı irdeleyerek savunmanızı yapın...

birileri sizin hakkınızda FETÖ üyesi şeklinde beyanda bulunabilir... önemli olan bunun ispatı ve kişiye çamur atmamak...

masum olduğuna inanan herkes gücü yetene kadar,  sonuna kadar dosyasını takip etmeli...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar karar yokmu ??

672 sayılı khk incelemeye devam ediyorlar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Tarım 672 geçmiş olsun.

Sanırım haftaya 28-29 ekim bir buçuk gün tatil olduğundan bu hafta ile önümüzdeki haftayı kombinleyip salı günü büyük olasılık salı komisyon toplanır ondan sonra karar girerler yansıması çrş cuma gibi olur ve ay biter zaten 2-21 ekim arası 550 incelemişler 21-31 ekim arası da 200 yapsalar yeter ardından kovalayan mı var komisyonu ? sağlıkla kalın iyi akşamlar

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 5 saat önce yazdı:

14 ayı aşkın süredir Ankara BAM'da bekleyen beraat dosyam için, ilgili mahkemenin kalemini aradım az önce..

"Dosya atama bekliyor" dedi ilgili kişi.. Herhangi bir zaman da veremiyorlarmış..

2 ay önce aradığım kişi de aynı şeyi söylemişti.. İş disiplinlerini tebrik ediyorum gerçekten.. Dün ne sōyledilerse bugün de o..

Ama en azından dosyanın bekliyor olduğunu öğrendim. Yani başına bir şey gelmemiş.. Canım dosyam benim..

kaçıncı BAM benim de 19.BAM da .24 ay oldu inceleme aşamasında

672 MEB (SENDİKA) RED

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 16 dakika önce yazdı:

21-31 ekim arası da 200 yapsalar yeter ardından kovalayan mı var komisyonu

Zahmet edip yorulmasınlar. Biz bekleriz.

• Kahkaha 2
  • Üzülme 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Neriman Yetkin, 27 dakika önce yazdı:

kaçıncı BAM benim de 19.BAM da .24 ay oldu inceleme aşamasında

Merhaba..

21. Ceza Dairesi'nde benim dosya..

Sizde sona gelinmiş gibi duruyor. Yakın zamanda güzel haberler alırsınız umarım..

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 22 dakika önce yazdı:

Merhaba..

21. Ceza Dairesi'nde benim dosya..

Sizde sona gelinmiş gibi duruyor. Yakın zamanda güzel haberler alırsınız umarım..

Ne kadar  sürüyor tahminen Ankara C.savcılıktan tespit değerlendirme ve içerik istemişler.Halbuki ilk derecede beraat etmiştim.KOM  raporuyla program kullanıcısı olmadığım belirtilmişti.şu an  istenenler olağan mı yoksa başka bi durum mu var anlamadım

672 MEB (SENDİKA) RED

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Karar marar yok mu bune saçmalık.Yeni ihraç olanlar idare mahkemesine direk başvurabilir biz bide komisyon bekliyoz ne diyeyim yatacak yeri olmayanlar düşünsün. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 hemşire incelemeye devam 

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...