İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
Karagöz, 2 saat önce yazdı:

Hocam katılmamak elde değil buna. Arkadaş yazmış yukarıda bankada 2007den hesabım var diye delil saydılar demiş. 16 sene o bankayı yöneten adam şimdi de SPKyı yönetiyor. Ben ihraç olduğumda Tübütakın baş müdürü olan adamın babası Fatih Üninin kurucularından.

Yani hep burada diyoruz ya şu suç muydu bu suç muydu. Değildi tamam ama iş bunun çok çok ötesinde arkadaşlar. Sana suç olanın katmer katmerlisi başkasında ve burnu bile kanamıyor adamın. Yani adaletsizliği bile eşitliksiz uyguluyorlar. Hatta sana saldıran adamların birçoğu bu işin öteden beri içerisinde olan adamlar. O kadar dipteyiz yani.

Kalkıp ukuk reformu yapacağız diyorlar. Acı acı gülüyorum sadece.

Gidecekleri vaktin beklediklerinden daha yakın olduğunu anladılar ve kendilerinin daha adil yargılanması adına hukuk reformundan ekonomik iyileştirmelerden bahsetmeye başladılar. muhtemelen yaptıkları hukuk dışı eylemleri hukuk reformunun içine tek tek yazıp bunların suç olmadığını belirtecekler ve böylece kendilerini kurtarmanın reformunu yapacaklar... acı acı gülmeden edemiyorum.... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elif Gökçe, 11 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar

Benim de kuruma sorulalı 11 Kasım itibariyla bir yıl oldu.Bekliyoruz...

Beni de Mart'ta sormuşlar. 8 ay geçmiş vay be.

SixSevenTwo

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Raider, 16 dakika önce yazdı:

Benim de 2019 Mart yani +12 ay?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Raider, 17 dakika önce yazdı:

Aynen benide martta veya nisandaydi sanirim hala inceleniyor

686 red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kunduracı, 53 dakika önce yazdı:

Gidecekleri vaktin beklediklerinden daha yakın olduğunu anladılar ve kendilerinin daha adil yargılanması adına hukuk reformundan ekonomik iyileştirmelerden bahsetmeye başladılar. muhtemelen yaptıkları hukuk dışı eylemleri hukuk reformunun içine tek tek yazıp bunların suç olmadığını belirtecekler ve böylece kendilerini kurtarmanın reformunu yapacaklar... acı acı gülmeden edemiyorum.... 

Sadece bahsediyorlar. Somut icraata ne zaman geçecekler sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım... 

• Beğeni 3
  • Onaylama 2

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hocam haklisiniz insan bağıra bağıra böyle böyle zulme uğradım.hakkim gasp edildi vs demek istiyorda bunu anlamak istemeyen o kadar fanatik var ki... Yav adamın evde tencere kaynamaz olmuş ekonomik sıkıntı yaşıyor hala dış güç -ic güç ,yok damat felan...adam kendine yapılan haksızlığın farkında değil ki bizi görsün duysun anlasın.

Bı de o diyanette çalışan yakininizi çok iyi anlıyorum diyanetin nasıl bir yer olduğunu yaşayarak öğrendim.tamamen dedikodu üzerine ihraç oldum.adli soruşturma geçirdim.beraat ettim ilk celsede.(aman  hocam uyarin o arkadaşı sizin gazinizla kimseye eşinin ihraç olduğunu felan söylemesin,anlayışı kit insanlar onunda ayağını kaydirirlar Allah muhafaza?)

ozelharekat61, 1 saat önce yazdı:

Evet arkadaşlar şimdi size bugün evde yaşadığımız fıkra gibi olayı anlatıyorum:

-Bugün uzun zamandır görmediğimiz çok eski komşularımız geldi birisi normal ev hanımı diğeri diyanette Kuran Kursunda hoca(memur)neyse beni hala polis sanıyorlar dedim ben atıldım böyle böyle haksızlığa uğradım takipsizlik aldım bekliyorum hala iade edilmedim baya şaşırdılar haberiniz yok mu annem söylemedi mi dedim yooo dediler annem geldi anneme bayağı kızdım onların yanında anne niye söylemedin dedim söyleyemedim dedi.Dedim anne ben ilk atıldığımda kimseden gizleme herkes bilsin uğradığım haksızlığı görsün demedim mi dedim söyleyemedim işte dedi. Neyse gelen ev hanımı olan eski komşumuzda dedi ki benim kardeşim de sürat kargo da çalıştığı için 3 ay hapse attılar çıktı. Haydaaa dedim o da anneme bunu söylememiş saklamış. Bu sefer annem de ona kızdı sen niye söylemedin hiç diye ben de söyleyemedim dedi kendisi. Neyse Kuran Kursu Hocasının eşi öğretmendi o da demesin mi benim de eşimi attılar öğretmenlikten. Bu sefer annemle ikisi de ona dedi sen niye söylemedin bize vs vs kendisi hala memur çalışıyor eşi de beraat etmiş ?

Neyse bende hepsine birden kızdım sizin yüzünüzden hala yaşanan haksızlıklara haberi olmayan birsürü insan var sen anlatma ben anlatmayayım o anlatmasın millet ne bilecek khklılar var bu toplumda millet ne bilecek mağdur insanlar var neyi gizliyorsunuz dedim. Ben utanılacak birşey yapmadım ayıp birşey yapmadım devletime en ufak yanlışım olmadı neyi gizlicem dedim herkese her zaman herşeyi anlatıyorum denk gelir gelmez dedim.Senin kardeşin senin kocan ne yaptılar dedim?Onlarında hiç bir sucu yok ikisi de beraat etmiş zaten dedim. Asıl sizin yüzünüzden insanlar durumu başkasından öğrenirse dicekler ki heee bunlar saklıyor kesin bunun oğlu,kızı,abisi,ablası vs vs birşey yapmış diyip bu mağduriyetlerin olmadığını düşünecekler diye bağırdım çağırdım baya sesimi yükselttim bi ara kontrolü kaybettim siz daha kendi yakınınızdaki kişilerin yaşadığı mağduriyetleri başkalarına aktaramıyorsunuz biz de adalet gelecek diye bekliyoruz dedim çıktım gittim...

Ben daha atıldığım ilk gün annemlere dedim ki ben döneceğim kimseden birşey saklamayın herkese anlatın ki herkes bilsin ben utanacak birşey yapmadım diye hem ilk gün hem sonrasında defalarca söyledim. Daha ben kendimi öz anneme anlatamamıştım ki başkaları bizi anlayacak diye bekliyoruz...

?

Sizin yazıyı alintilamayi unutmuşum?

20. İdare mahkesi bekleniyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Atiba, 45 dakika önce yazdı:

HaberGlobal kanalında Cemal Enginyurt hukuk reformu için öncelikle acilen derhal takipsizlik ve beraat kararı alanların iadesi gerçekleşmesi gerekiyor dedi.

Ne Cem Küçük, ne de Cemal Enginyurt, bu konuda bir hazırlık olduğuna ilişkin bilgileri olmasa böyle konuşacak insan değildirler...Bugüne kadar KHKlılarla ilgili tek olumlu cümleleri olmamıştır...Bu yüzden böyle konuşmaları hiç yabana atılacak bir durum değildir...Hatta çok manidardır...Kamuoyunu hazırlıyor olabilirler...

Şahıslara takılmayın, şahısları bu şekilde konuşturanlara bakın...

• Beğeni 4
  • Onaylama 2
  • Katılmama 3

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Atiba, Bir saat önce yazdı:

HaberGlobal kanalında Cemal Enginyurt hukuk reformu için öncelikle acilen derhal takipsizlik ve beraat kararı alanların iadesi gerçekleşmesi gerekiyor dedi.

Kendisini iyi tanırım. İhraç olduktan sonra Meclise  gidip geliyordum sürekli, milletvekillerine mağdur insanların olduğunu anlatmaya çalışıyordum. Cemal beye de Takipsizlik ve beraat alan KHK mağdurlarının iade edilmesi gerektiğinden bahsetmiştim. Kendi dosyamı örnek gösterecektim fakat beyefendi beni odasından kovmustu. O günü hiç unutmam. Unutamam. Samimiyetine asla inanmıyorum ama inanmasamda KHK mağdurlarından bahsetmesi güzel. MHP den ihraç edilmeseydi bizden bahsetmezdi. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lebron, 54 dakika önce yazdı:

Ne Cem Küçük, ne de Cemal Enginyurt, bu konuda bir hazırlık olduğuna ilişkin bilgileri olmasa böyle konuşacak insan değildirler...Bugüne kadar KHKlılarla ilgili tek olumlu cümleleri olmamıştır...Bu yüzden böyle konuşmaları hiç yabana atılacak bir durum değildir...Hatta çok manidardır...Kamuoyunu hazırlıyor olabilirler...

Şahıslara takılmayın, şahısları bu şekilde konuşturanlara bakın...

Her sene bu zamanlar bir gündeme geliriz sonra yine eski düzen devam eder 

• Beğeni 1
  • Onaylama 2
  • Katılmama 1

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...