İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

edeb2121, 14 saat önce yazdı:

eşim 672'li incelemeye devam 

bu hafta pek karar çıkmadı galiba

Merhaba hocam. Sizin red eşinizin incelemeye devam mı?

Yavuz Selim TÜRK, 24 dakika önce yazdı:

2021 e kalan 14.000 dosyanın kaçı öğretmendir? 4.000 den fazla mıdır?

En az yarısı 672 ve MEB diye tahmin ediyorum.

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 43 dakika önce yazdı:

Bizim de tersi, eşimin red, benim devam... 

672 MEB, beraat (2-b) (okul,banka kredi kartı) komisyon incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

689 KHK ile ıhrac oldum. HvKK asbtsb. gecen hafta red kararımı gordum komısyonda. Hiç bir ifade ve sorusturma gecırmedım.Bu hafta komısyonun gerekcesi elime geldi. Fetöünün etkin oldugu zamanlarda okula gırmısım etkın oldugu zamanlarda okuldan mezun olmuşum. Kurum kaantide olumsuz vermış o yuzden red almışım. Bu konuda yardımcı olacak hukukcu yada takıp eden arkadaslardan akıl istiyorum.

• Şaşırma 1
  • Üzülme 7

689 KHK - ret- es durumu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 3 saat önce yazdı:

Evet benimki red 

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Saphyr, 5 saat önce yazdı:

Komisyonun süresinin uzamasına üzülen arkadaşları anlamıyorum, zaten 4-5 ay öncesinden belliydi bu dosyaların bu sene bitmeyeceği, komisyonun süresini uzatmayıp da kalan dosyaları idare mahkemesine gönderselerdi daha mı iyiydi? 

Komisyon nerede açıklama yapmış 1 yıl uzatıldı diye?Ben 6 ay uzatırlar yaza kadar biter diye düşünüyordum  .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Asem, 31 dakika önce yazdı:

Komisyon nerede açıklama yapmış 1 yıl uzatıldı diye?Ben 6 ay uzatırlar yaza kadar biter diye düşünüyordum  .

Resmi gazete de yayimlandi kanuna gore en az 1 yil uzatabiliyor 6 ay uzatma olmuyor ama bu 6 ay icin de bitmeyecegi anlamina gelmez vicdanlarina kalmis

672 EGM inceleme devam SC SCD

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Egm672egm, 28 dakika önce yazdı:

Resmi gazete de yayimlandi kanuna gore en az 1 yil uzatabiliyor 6 ay uzatma olmuyor ama bu 6 ay icin de bitmeyecegi anlamina gelmez vicdanlarina kalmis

Yaaa inş. 6 ayda biter ayda iki bin dosya baksalar bari.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yavuz Selim TÜRK, 3 saat önce yazdı:

2021 e kalan 14.000 dosyanın kaçı öğretmendir? 4.000 den fazla mıdır?

672 den 3 bine yakın bekleyen öğretmen vardır diğer khklardan ne kadar atıldı bilmiyorum ama 4 binlerdedir diye düşünüyorum aramızda enerji bak dan bekleyen var mı kriteri nedir komisyon Ocak ayında 1500 üzerinde dosya geçerse iyidir açıklama daha gelmedi bakalım ptesi yapacak mi 

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar merhaba, pasaport dilekçeme ret kararı geldi. gerekçe bildirmemişler. itiraz hakkınız var deniliyor dilekçede. bu şekilde itiraz edip pasaport alan var mı? ya da bildiğiniz? yer istanbul. 

ceza davam savcının beraat talebiyle istinafsız beraat ile sonuçlanmıştı. Ama gerekçeli karar ekim ayında uyapa düştü, dosya kapandı. bense eylül sonunda pasaport dilekçesi vermiştim. Bu nedenle ret verilmiş olabilir mi? Adliyeye de uğradım hakkımda gizli dahi soruşturma yok yazısı aldım. İtiraz hakkımı kullanmdadan dava açsam en az 3 4 ay sürer sanırım. İtiraz etsem peki hızlı sonuçlanır mı? bilgi sahibi olan var mı?

buraya da yazayım dedim malum en aktif sayfamız burası.

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 21 dakika önce yazdı:

arkadaşlar merhaba, pasaport dilekçeme ret kararı geldi. gerekçe bildirmemişler. itiraz hakkınız var deniliyor dilekçede. bu şekilde itiraz edip pasaport alan var mı? ya da bildiğiniz? yer istanbul. 

ceza davam savcının beraat talebiyle istinafsız beraat ile sonuçlanmıştı. Ama gerekçeli karar ekim ayında uyapa düştü, dosya kapandı. bense eylül sonunda pasaport dilekçesi vermiştim. Bu nedenle ret verilmiş olabilir mi? Adliyeye de uğradım hakkımda gizli dahi soruşturma yok yazısı aldım. İtiraz hakkımı kullanmdadan dava açsam en az 3 4 ay sürer sanırım. İtiraz etsem peki hızlı sonuçlanır mı? bilgi sahibi olan var mı?

buraya da yazayım dedim malum en aktif sayfamız burası.

- itiraz yolu varken dava acamazsiniz açarsanız mahkeme idareye gönderme kararı verir.

- itiraz komisyonuna gönderilmek üzere il nüfus müdürlüğüne itiraz edebilirsiniz.

-tavsiyem Berat kararinizi kesinleşme mahkemeden şerhi bastırarak ve diğer soruşturma yok belgesiyle beraber itiraz edebilirsiniz, dilekçeyi mahkeme dilekçesi gibi ayrıntılı hazırlayın kısa yazmayın elinizden geldiğince, AYM kararı , emsal mahkeme karar lari vs internetten bulup koyabilirsiniz.

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...