İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Saphyr, 55 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar çok şükür kabul kararımı an itibari ile gördüm. Bu cümleyi yazacağım aklima gelmezdi. En son ne zaman baktın diyenler için gunde 2 defa bakıyordum en son saat 4 gibi bakmıştım. Rabbim herkese nasip etsin. Burası benim icin nefes oldu.

Kurum: Adalet bakanlığı,

kriter: albatros 4,

KHK: 679

Hayırlı olsun çok sevindim. Bundan sonraki hayatınızda sağlık ve huzur dilerim. 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Saphyr, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar çok şükür kabul kararımı an itibari ile gördüm. Bu cümleyi yazacağım aklima gelmezdi. En son ne zaman baktın diyenler için gunde 2 defa bakıyordum en son saat 4 gibi bakmıştım. Rabbim herkese nasip etsin. Burası benim icin nefes oldu.

Elazığlı kardeşim daha geçen pazar senle konuşmuştuk inş kabul alırsın diye hatırlıyormusun ??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Saphyr hayırlı olsun ne güzel yeni bir yıla mutluluk dolu gireceksiniz 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saphyr, 1 saat önce yazdı:

hayırlı olsun sevindirici bir haber

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Çok sevindim Sayın @Saphyr, darısı başımıza olsun inşallah ? Gördünüz mü, olumsuz etkilemedi haber. Tedirgin olmuştunuz. Doğru hatırlıyorumdur umarım. 

Ah be, 5. yıl başı oldu, hala bekliyoruz, daha ne kadar bekleyeceğimiz belli değil... Allah sabır versin kalanlara...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saphyr, 2 saat önce yazdı:

2020 sizin için zor geçmişti, deprem, pandemi vs. Şükür güzel bitti sizin için. Hayırlı olsun inşallah. 

• Beğeni 7
  • Teşekkür 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 33 dakika önce yazdı:

2020 sizin için zor geçmişti, deprem, pandemi vs. Şükür güzel bitti sizin için. Hayırlı olsun inşallah. 

Eksik olmayın gerçekten  de öyle, dükkan pandemi nedeniyle kapalı hala evde oturuyordum. Yani böyle bi zamanda nefes aldırıcı bi haber oldu bu. Gerçekten de buruk bi sevinc oluyor keske bekleyen herkes gönlünden geçen haberi alsa. Sizleri sahsen tanimasam da her yazdığınız bizler için umut, nefes oluyordu. Sizleri tanıdığım için çok mutluyum. 

Virginia Woolf, 36 dakika önce yazdı:

Çok sevindim Sayın @Saphyr, darısı başımıza olsun inşallah ? Gördünüz mü, olumsuz etkilemedi haber. Tedirgin olmuştunuz. Doğru hatırlıyorumdur umarım. 

Ah be, 5. yıl başı oldu, hala bekliyoruz, daha ne kadar bekleyeceğimiz belli değil... Allah sabır versin kalanlara...

Hocam artık bilmiyorum gazetede haberin çıkmasının etkisi oldu mu olmadı mı, yukarıda yazdıklarım sizin icin de geçerli yeni yil hepimize Önce sağlık sonra gönlümüzden gecen herseyi verir insallah ?

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yüreğimiz de umut yüzümüzde tebessüm gözlerimizde ışıltı ve sayfa da iade haberleri eksik olmasın

Sersala we pîroz be

Yeni yıl kutlu olsun

• Beğeni 6
  • Teşekkür 2

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...