İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

vergici672, 12 saat önce yazdı:

Sağ olun dostlar. İhraç olduğum gün kadar acıttı. Daha hala toparlayamadım. Bekliyordum bu kararı, ama bu kadar zor geleceğini bilmiyordum... Hayırlısı hakkımızda.

Geçmiş olsun  

686 banka MEB red 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

geçmiş olsun vergici kardeşim, üzüldük ama bence senin için asıl mücadele şimdi başlıyor, hazırlayacağın dilekçelerle foruma da bir örnek olacağını düşünüyorum, Allah yar ve yardımcın olsun...

675 KHK - KYOK -Kurum Kanaati 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Emin KHK, 19 saat önce yazdı:

Herkese iyi günler istanbul sultanbeyliye tasindik is basvurularinda khkli oldugumu soyluyorum geri dönus yapmiyorlar .Anadolu yakasinda khklilara is veren firmalar fabrikalar var mi ?Khklilar kimliksiz danisma gorevlisi olabiliyor mu simdiden tesekkurler 

Mesajınız arada kaynamış. Evet KHK'lılara genelde geri dönüş yapmıyorlar. Ben de forumdan birkaç arkadaşa danıştım ve vebalı olduğumu söylememe kararı aldım. Bu şekilde iş buldum mu peki, hayır ? Ama o benim talihsizliğimden oldu, biraz da seçiciliğimden... Yoksa görüşmeye çağırıyorlar, anlaşma masasına oturuyorsunuz.

kariyer.net, yenibiris.com, elemanonline.com.tr gibi daha bir çok iş ilanı sitesi var. Oralardan CV oluşturup göndermenizi tavsiye ederim. Hatta sosyal medya hesaplarında da iş ilanları var, devamlı takip etmeniz gerekiyor.

Kimliksiz danışma görevlisi olayını bilmiyorum o konuda yardımcı olamayacağım. Kendinizi sadece danışma görevlisi olarak sınırlamayın bence, fabrikalarda makine operatörü olarak da işe alımlar oluyor. Zaten her şeyi robotlar yapıyor artık. Erkeklerin fiziksel güç avantajları olduğu için fabrikalarda üretim alanında daha kolay iş bulabiliyorlar.

İnşallah yakın zamanda istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

677 KHK - MEB - Banka - 2018 Beraat - 2020 Şubat Kurum Görüşü alınmış...Torpilim, referansım yok. Cemaat, tarikat, örgüt, siyasi parti ilgim, alakam, sempatim, irtibatım, iltisakım, dirsek temasım yok, olmadı, olamaz, olmayacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok geçmiş olsun Vergici972  kardeşim. Umutlarımızda üzüntülerimizde ortak.

672 KHK beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@vergici672kardeşim geçmiş olsun... Allah yardımcın olsun...

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon sayfasında hata veriyor kimlik bilgileri ulaşamıyoruz diye sms de gelmiyor güncelleme yapıyorlar ya da yükleme mi acaba güzel haberler alırız inşallah kurumlarımız yakmaz bizi bu saatten sonra

Güncelleme • • altuğ
Kelime hatası

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 44 dakika önce yazdı:

Komisyon sayfasında hata veriyor kimlik bilgileri ulaşamıyoruz diye sms de gelmiyor güncelleme yapıyorlar ya da yükleme mi acaba güzel haberler alırız inşallah kurumlarımız yakmaz bizi bu saatten sonra

İnceleme Devam ediyor diyo biz yine bu yılı bitirecek heralde?

672- sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
AYBÜKE, 6 saat önce yazdı:

Mesajınız arada kaynamış. Evet KHK'lılara genelde geri dönüş yapmıyorlar. Ben de forumdan birkaç arkadaşa danıştım ve vebalı olduğumu söylememe kararı aldım. Bu şekilde iş buldum mu peki, hayır ? Ama o benim talihsizliğimden oldu, biraz da seçiciliğimden... Yoksa görüşmeye çağırıyorlar, anlaşma masasına oturuyorsunuz.

kariyer.net, yenibiris.com, elemanonline.com.tr gibi daha bir çok iş ilanı sitesi var. Oralardan CV oluşturup göndermenizi tavsiye ederim. Hatta sosyal medya hesaplarında da iş ilanları var, devamlı takip etmeniz gerekiyor.

Kimliksiz danışma görevlisi olayını bilmiyorum o konuda yardımcı olamayacağım. Kendinizi sadece danışma görevlisi olarak sınırlamayın bence, fabrikalarda makine operatörü olarak da işe alımlar oluyor. Zaten her şeyi robotlar yapıyor artık. Erkeklerin fiziksel güç avantajları olduğu için fabrikalarda üretim alanında daha kolay iş bulabiliyorlar.

İnşallah yakın zamanda istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

Bulunduğum ilde sitede danışma görevlisi olarak çalışıyorum, işe girerken o zamanki site yönetimine durumumu anlattım bana adli sicil kaydımı sordular evraklarımı hazırladım verdim, özelikle takipsizlik kararımı da koydum sorun etmediler, iki yıl danışma görevlisi olarak çalıştım sonrada siteye müdürlük yapmaya başladım, çalışmamdan ve iletişimimden memnunlar, bence sizi işe alacak kişinin insiyatifine bağlı, sadece özel güvenlik hükümlerine göre çalışamazsınız, bizde mesela arada firma yok alımları site yönetimi yapıyor.

670 inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar SGK 4c tescil dökümüne baktığımda resmen kesintilerim tırpanlanmış bilgisi olan varmı bizim geçmişimizde sıfırlıyorlar

670 inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Emin KHK, 11.01.2021 - 16:03 yazdı:

Herkese iyi günler istanbul sultanbeyliye tasindik is basvurularinda khkli oldugumu soyluyorum geri dönus yapmiyorlar .Anadolu yakasinda khklilara is veren firmalar fabrikalar var mi ?Khklilar kimliksiz danisma gorevlisi olabiliyor mu simdiden tesekkurler 

KHKlı olduğunuzu söylemeyin. Ben hiç söylemedim. Kadrolu memurlarda anlayamıyorlar. Sözleşmeli memurlarda SGK 4/a kısmında görebiliyorlar. Ben 2018/temmuz ayında ihraç oldum. İki yıl boyunca kimliksiz danışma görevlisi olarak çalıştım kimse anlamadı. Şimdi 4 aydır bir şirkette çalışıyorum burada da anlamadılar. Bu konuda dürüst olmak sizi yorar. Bu sisteme dürüst olmayın. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...