İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

ibrahim'y, 6 saat önce yazdı:

emniyet içerisinde hangi birimlerde çalışmıştı eşiniz. bizlere de ışık olması açısından soruyorum. Şube geçmişi tam olarak nasıldı? 

Eşim yunus polisti hep 6 yıllık memurdu zaten ihrac oldugu zaman

Güncelleme • • Bglmtrk
Yanlış yazim

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
yasin_doganay, 3 saat önce yazdı:

İlave tedbirlerin kaldırılması talebiyle yapilacak başvuru içeriğinde üzerinde benim gibi herhangi bir ilave tedbir olmayanlar nasıl bir başvuru yapıyorlar. Çok büyük bir bilgi kirliliği var bu hususta. Bence şayet şahsınıza uygulanan bir ilave tedbir yok ise başvurmanız bir anlamı yok diye düşünüyorum.

Herkese uygulanan bazı ilave tedbirler de var (eski kurumunuz dışında kamuda bir daha istihdam edilememe gibi yahut seyahat hürriyetinizi sınırlayıcı yurtdışı çıkış yasağı, tahdit, pasaport iptali vb. tedbirler). İhraç olduğunuz KHK'yi iyi incelemenizi tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İdari dava açtıktan sonra, kuruma tebligat gittikten sonra savunmasını yapması için bir zaman var mı? (15 gün, 1 ay gibi)

679-YÖK Komisyon İncelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu raporda sayfa 13 te bir tablo var KHK ile tesis edilen işlemlere dair tablo orada kabul oranının yanında net diye bir şey yazıyor nedir acaba o

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
edeb2121, 4 saat önce yazdı:

Bu raporda sayfa 13 te bir tablo var KHK ile tesis edilen işlemlere dair tablo orada kabul oranının yanında net diye bir şey yazıyor nedir acaba o

KHK ile iadeleri çıkınca geriye kalanlar. 

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu karara ulaşmak lazim. Danistay Takipsizlik kararini dikkate almış mi iltisak ve irtibat kavramlarını nasil değerlendirmiş?

https://t.co/hgjVifbJ43

R97BTp.jpg

Güncelleme • • Klarnet

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba, ben hemşire yim. Sağlık bakanlığına bağlıydım. Fakat 2.üniversitemi okuyup formasyon aldım. Şimdi özel kurumda öğretmenlik yapmak istiyorum. 

İlave tedbirlerin kalkması ve özel eğitim kurumlarında öğretmenlik yapmak için izin talebimi. Eski kurumum olan sağlık bakanlığınamı yoksa MEB e mi yapacağım. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bugün 7 şubat feleğin çemberine takıldığımız gün.hayatimizi delip geçen 4 yıl.   totem yaptım inlh forum sayısı 686 olunca iade olucam.

686 hat mağduru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
kaktüs, Bir saat önce yazdı:

bugün 7 şubat feleğin çemberine takıldığımız gün.hayatimizi delip geçen 4 yıl.   totem yaptım inlh forum sayısı 686 olunca iade olucam.

Hadi inşallah Sayın @kaktüs?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...