İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

yasin_doganay, 24 dakika önce yazdı:

Ben katılmıyorum buna. Komisyonun görev süresinin bir kez daha uzatmazlar. Seçim için risk teşkil eder. Reis hayatta girmez o topa. Koltuk bı yana diğer şeyler bı yana

khklılar o koltuk için birşey ifade etmiyor. halen ümit beslemek de ne bileyim. Umarım haklı çıkarsınız.

• Beğeni 1
  • Onaylama 7

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Twitter da #GergerlioğluSusmaz  hashtagimize destek arkadaşlar.

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

"Herkes kalbinin renginde yaşar hayatı. Ve herkes kalbinin rengini bulaştırır etrafindakilere."

- Farid Farjad

Biraz olumlu olun güzel düşünün güzel olsun  

Büyük ihtimalle komisyon üyeleri burayı okuyup siz 2022 diyorsanız sizi mi kiracaz deyip fazladan bir yıl kitleyip duruyor başka türlü açıklaması olamaz

Gerçi bazıları hak etmiyor değil bana yetkiyi verseler 2100'e kadar komisyonda bekletirim 

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 1 saat önce yazdı:

khklılar o koltuk için birşey ifade etmiyor. halen ümit beslemek de ne bileyim. Umarım haklı çıkarsınız.

Bizden bir umudu yok zaten. Kastettigim bizim üzerimizden açık verip, şuan terddur yaşayan secmenini kaybetmek istemeyecektir. Umudum tabii ki var. Umutsuz bir yaşam olur mu? Benim açığa alındığımda ki umudum neyse şuan da o. İhraç edildikten birkaç ay sonra kendi işimi kurdum hayatımı devam ettiriyorum. Neden sürekli negatif yükleyip hem kendimi hem de cevremdekileri gereyim. 

689 KHK, takipsizlik kararı, inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Davutogluda muhalefete gecince konusmaya basladi kendisi ikdidarda iken başkaydı.gergwrlioglunun yanlisi olsada korkusuzca mucadelesine destek vermek gerekir.ham çökelekin tvitte yazdiklari cesurca 2 milyon takipcisi var helal olsun.eğmeden bükmeden söylüyor.keşke herkes öyle olsa 

• Beğeni 7
  • Onaylama 2

679.egmred

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
observer, 23.02.2021 - 18:51 yazdı:

Iyi akşamlar.  Eve az once geldim. Annem, oğlum komisyondan yazın geldi  der demez aç oku bakalim anne bana ne yazmışlar dedim. Cevabi linkte arkadaşlar. https://imgyukle.com/i/LtpOjR

Geçen yil ilave tedbirlerle ilgili olarak komisyona iletilmek uzere verdiğim dilekçe için İstanbul valiliği aradı az once. Sizin durumunuzdan farklı olarak, ilave tedbirlerle ilgili düzenlemenin 9. Maddesi çerçevesinde geçen yıl verdiğim dilekçeyi bugün eski kurumuma göndereceklerini sifahen soylediler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba, 679 KHKKYOK kararı aldım, ohal komisyonu ret verdi şuan dava mahkeme süreci devam ediyor. 

Yıllar sonra bana Msb den mesaj geldi. Yedek subayken polis memuru olmuştum.  4 aylık eksik bir süre vardı, 

Msb noksan süreniz gözükmekte diyerek askerlik şubesine çağırıyor . Konu hakkında 3 sorum var

1. Bu durum için herhangi bir şey yapmazsam ceza alır miyim? Askerlik şubesine gitmeliyim. 

2. Dava devam ettiği için bunu erteleyebilir miyim ? 

3. Askerlik hizmetinin kalanını mi yapacağım yoksa er olrak 6 ya 8 ay mi yapacağım ?

konu hakkında yardımlarınızı rica ederim 

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dostlar, açıklanan "insan hakları eylem planı" nda bizimle ilgili bir durum var mı? Haberi takip edemedim maalesef..

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...