İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Yıldırım, 10 saat önce yazdı:

keşke seyretmeseydim, gece gece moralim ve sinirlerim fena halde bozuldu. altına nefretimi de kustum, bir gece ansızın gelebilirler:)...

hadi özışık'ın da sözüm ona KHK mağduriyetini dile getiriyorMUŞ gibi yapmasından bıktım, gerçekten bıktım. soylu'yla konuşmuş da soylu "personel aklansa bile nasıl güveneyim" diyormuş, peki personel zamanında fethullaha methiyeler dizen birine içişleri bakanı olarak nasıl güvenecek? "gökten (fethullah) ne yağar da toprak (kendisi) kabul etmez" "geeeel bitsin bu hasret gellll" diyen bir cumhurbaşkanına nasıl güvenecek bu memurlar? bu ülke güven ülkesi mi hukuk devleti mi arkadaş? çıldırtmayın insanı, düne kadar akplilerle cemaati, cemaatçilerle akpyi tartışırdık, biz olduk fetöcü vatan haini akpliler oldu vatan fedaisi. gerçek diye distopya yaşıyoruz Allahım sen aklımıza mukayyet ol ya rabbim...

paşa da diyor ki vay efendim balyozdaki ergenekondaki mağdurları niye konuşmuyoruz? KHK mağduriyetlerinden bahsetmek için ülkedeki bütün mağduriyetleri dava edeceğim diye bir şey mi var? ayrıca, konuş arkadaş ağzını tutan mı var konuş, o zaman bu operasyonların medya ayağı olan tipler (başta rok ve nagihan alçı olmak üzere) bugün tarafını erdoğandan yana koyduğu için yandaş medyada rahat rahat yazıyor konuş eleştir? birinin acısından söz edince diğerininkini edemiyor musun? bunlar hep KHK mağduriyetlerini bilip konuşamamanın, konuşmak istememenin verdiği zorlanmalardır işte, KHK mağduru yok, herkes suçlu diyemiyor sürekli lafı değiştirme, manipülasyon şu bu. darbeciler maaş alıyormuş da bilmem ne, beyefendi saçma sapan fakülteler açıp üniversitelerle uğraşacağına gerekli idari düzenlemeleri yapsın, herkes önce kendi derdini düşünür ki bu da çok doğal, kimse bundan ötürü ayıplanamaz.

eyt'lileri de dava edeyim, atanamayan sağlıkçıları öğretmenleri de dava edeyim, salgında kepenk kapatan esnafın derdini de ben düşüneyim, kadın cinayetlerini de ben dava edeyim, işsizliği vs vs vs abicim bu ülkede dert bitmiyor ki, bunları çözmekle görevli olanlar çözüm yerine sorun ürettikleri için... ha biz yine ederiz, ediyoruz da zaten hem prensip gereği hem de anlarız çünkü derdi olan bilir dertlinin halini, ama bizim görevimiz değil ki bu devletin görevi en başta, bilmek ve çözmek...

neyse, daha çok söylenecek söz var da, kusura bakmayın başınızı ağrıttım belki ama çok bunaldım paylaşmak zorundaydım rahatlamak için. hakkınızı helal edin, iyi geceler.

Sonuna kadar haklısınız 2013 yılına kadar kol kola gezen siyasiler özür diledi kandirildi kurtuldu gariban memur da sohbete gitti bak asya hesabı var vs hain ilan edildi 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 7

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mstfa, 13 saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkese geçmiş olsun öncelikle 

Ben 2hafta once 13 Şubat da komisyon sayfasında iade kararımı gördüm. Kurum MEB henüz arayan soran olmadı bi yerleri aramam gerekli mi acaba bi bilgisi olup da paylaşanlara şimdiden teşekkürler 

Normalde bir sonraki hafta ihraç oldugunuz il mem arar. Gidip sorun il mem'e

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

iade haberleri bekliyorumm.. 

ama goruyorum ki hic yok ?? 

sifa niyetine birkac tane ciksin bariii 

??

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Bu hafta pas mi geçtik☹️

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

oyyyy oy !

istinaf sonuçlanmıyor,  komisyon karar vermiyor,     ne olacak bu işler ? sabırsız biri için sabretmek ne kadar zormuş...

ya sabır  ☹️

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

incelemeye devam

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
edeb2121, Bir saat önce yazdı:

incelemeye devam

Benim de incelemeye devam...

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Üşenmedim saydım, bu telefonu kullanmaya başladığımdan(20/07/2018) beri 150 kez sorgulama yapmışım... inceleme mi? devam...

• Beğeni 2
  • Kahkaha 3

Adalet(mi??)  bak. - 675 (mi) KHK-nihayet KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nnnkoc, 55 dakika önce yazdı:

Üşenmedim saydım, bu telefonu kullanmaya başladığımdan(20/07/2018) beri 150 kez sorgulama yapmışım... inceleme mi? devam...

150'yi ben 1 haftada yapıyordum zaten ? On binlerce kez sorgulama yapmışımdır. Artık yapmıyorum ? 

• Üzülme 3
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...