İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

herkese mutlu pazarlar...

22 Mayıs 2017 tarihinde kurulan komisyon hala aktif olarak çalışmaya devam ediyor...

öyle zamanlar oldu ki iade ettiği insanlar hayatını kaybetmiş dünyadan ayrılmış bile oldu...

hala kriterim nedir diye bekleyen ya da tek kriteri olan insanlar ise beklemeye devam ediyor...

zaten EGM ya da TSK mensubu iseniz OHAL komisyonu hasbelkader iade etse bile kurumlar istemezük modunda...

3 yıl 9 ay 6 gün süren zaman dilimi boyunca komisyon doğru düzgün ne tasnif yapabildi ne bilgi verdi...

kime hangi kritere göre iade ya da ret kararı verdi onu bile anlamlandırarak açıklayamadı...

basit bir torba ve tombala olsaydı belki ona bile bir mantık yürütmek mümkün olurdu torbada kalan sayılara göre...

Herkese sabırlar diliyorum.... özellikle masum olan, zor durumda olan ve bekleme faslını zor geçiren insanlara...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 12 saat önce yazdı:

herkese mutlu pazarlar...

22 Mayıs 2017 tarihinde kurulan komisyon hala aktif olarak çalışmaya devam ediyor...

öyle zamanlar oldu ki iade ettiği insanlar hayatını kaybetmiş dünyadan ayrılmış bile oldu...

hala kriterim nedir diye bekleyen ya da tek kriteri olan insanlar ise beklemeye devam ediyor...

zaten EGM ya da TSK mensubu iseniz OHAL komisyonu hasbelkader iade etse bile kurumlar istemezük modunda...

3 yıl 9 ay 6 gün süren zaman dilimi boyunca komisyon doğru düzgün ne tasnif yapabildi ne bilgi verdi...

kime hangi kritere göre iade ya da ret kararı verdi onu bile anlamlandırarak açıklayamadı...

basit bir torba ve tombala olsaydı belki ona bile bir mantık yürütmek mümkün olurdu torbada kalan sayılara göre...

Herkese sabırlar diliyorum.... özellikle masum olan, zor durumda olan ve bekleme faslını zor geçiren insanlara...

Süreç daha iyi anlatılamazdı beni 130 bin kişilik kuraya soksalar bende 10 bine kalacak kalacak şans yok ama kaldım nasıl becerdim bende bilmiyorum teşekkürler Türkiye

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hitapta

"Toplam hizmet 26 yıl 8 ay 21 gün

Kıdem ayı hizmeti 20 yıl 1 ay 10 gün

Kazanımlı hak aylığı suresi 20 yıl 1 ay 10 gün Emeklilikte 53 yaşa tabiidir. EMEKLİ OLABİLİR. Fhz nedeniyle emekli olabileceği tarih 6 yıl 7 ay 15 gün geri çekilmiştir. 65 yaş sınırına tabi olup 2039 yılına kadar çalışabilir."

Yani yaş koşulu ve 9000 gün koşulunu tamamlamış mı oluyorum?

Bu arada SGK Necatibey  emeklilik e dilekçe verdim.cevap bekliyorum.

679 KYOK 14.10.2020 RED Hsbnllhuvnğmlvkl

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu haftada ben diyeyim.Bol iadeli bir hafta olsun.

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bol iadeli , güzel haberli bir hafta olur umarım.????

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
rifkirifki0606, 46 dakika önce yazdı:

Kıymetli arkadaşlarım eşim su anda ameliyata girdi dualarınızı eksik etmeyin. Önce Allah'tan yardım sonrasinda sizlerden dua diliyorum. Allah nerede çaresiz kalan kullar varsa muradlarini versin. Amin.

Allah yardımcınız olsun

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
rifkirifki0606, Bir saat önce yazdı:

Kıymetli arkadaşlarım eşim su anda ameliyata girdi dualarınızı eksik etmeyin. Önce Allah'tan yardım sonrasinda sizlerden dua diliyorum. Allah nerede çaresiz kalan kullar varsa muradlarini versin. Amin.

Allah yardımcınız olsun. Şifa versin. Tez zamanda sağlığına kavuştursun, sizlere ve varsa çoluk çocuğuna bağışlasın.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
rifkirifki0606, 1 saat önce yazdı:

Allah şifasını versin, sağlığına kavuştursun inşallah. 

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...