İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Mutaf, 15 saat önce yazdı:

Arakadaşlar dün sabah kızıma okula bırakıp dönerken kayarak düştüm el bilğim kırıldı. Platin takıldı alçıda elim dualarınızı eksik etmeyin  inşaallah. Bugün bir iade kararı olabilir mi dedim ama hala devam ediyor inceleme ..

Allah şifa versin inşallah 

675 khk sağlık bakanlığı, beraat, komisyon kararı sonuçlanmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 39 dakika önce yazdı:

Hangi hukuk önünde hesap soracağız acaba. Şu anda olmayan ve geleceği meçhul olan hukukmu.?!!! 

Ne diyebilirim ki söylenecek bir şey yok aslında en üzücü tarafı da o 

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mutaf, 20 saat önce yazdı:

Arakadaşlar dün sabah kızıma okula bırakıp dönerken kayarak düştüm el bilğim kırıldı. Platin takıldı alçıda elim dualarınızı eksik etmeyin  inşaallah. Bugün bir iade kararı olabilir mi dedim ama hala devam ediyor inceleme ..

Geçmiş olsun. Allah şifanizı versin

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 42 dakika önce yazdı:

675 nolu KHK ile ihraç edilen Muş Eğitim Sen üyesi İdris Karasu, OHAL Komisyonu kararıyla görevine iade edildi. #geridöneceğiz

Cidden benim dosyayı kaybetti bunlar ? la arayıp sordum bir de geçen yaz, "sorun yok, dosyanızı görebiliyorum, bakılacaktır" demişti telefona çıkan katip ? orda bir keskli var uzakta, o keskli benim ya la! Bir bakın artık ??

Tüm forum ailesinin Mübarek Beraat Kandilini kutlarım. Rabb'im bütün dualarınızı kabul etsin inşallah ???

Güncelleme • • Adem A.

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 42 dakika önce yazdı:

675 nolu KHK ile ihraç edilen Muş Eğitim Sen üyesi İdris Karasu, OHAL Komisyonu kararıyla görevine iade edildi. #geridöneceğiz

Anlaşılan komisyon eğitim sen dosyalarına ağırlık verdi 3 haftadır hep öğretmen ve eğitim sen kararları var benim dosyam komisyonda hangi ücra köşede acaba çok merak ediyorum üstündeki tozları silseler bari

Adem A., 28 dakika önce yazdı:

Cidden benim dosyayı kaybetti bunlar ? la arayıp sordum bir de geçen yaz, "sorun yok, dosyanızı görebiliyorum, bakılacaktır" demişti telefona çıkan katip ? orda bir keskli var uzakta, o keskli benim ya la! Bir bakın artık ??

Tüm forum ailesinin Mübarek Beraat Kandilini kutlarım. Rabb'im bütün dualarınızı kabul etsin inşallah ???

Hocam hangi numarayı arıyoruz bende sormak istiyorum cidden birde hep mesgul falan mı calıyor ulaşmak zor mu ?

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 32 dakika önce yazdı:

Anlaşılan komisyon eğitim sen dosyalarına ağırlık verdi 3 haftadır hep öğretmen ve eğitim sen kararları var benim dosyam komisyonda hangi ücra köşede acaba çok merak ediyorum üstündeki tozları silseler bari

Hocam hangi numarayı arıyoruz bende sormak istiyorum cidden birde hep mesgul falan mı calıyor ulaşmak zor mu ?

Ya forumda hep bir numara paylaşılıyordu "ohal komisyonun numarası budur, ben her hafta arıyorum, bastırıyorum..." diyenler vardı. Aradım dedim benim kayıt esnasında kurum seçeneği çıkmamıştı (ilk gün başvurmuştum, o gün çok hatalar çıkıyordu) ondan mı hala bekliyorum dedim. Yok hocam herşey tamam, bakılacaktır biraz daha sabredin demişti bana telefondaki memur... 

Numara şu: (0312) 403 69 00

Güncelleme • • Adem A.

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Luis Figo, 26.03.2021 - 09:22 yazdı:

@ozelharekat61 Duyum değil ne yazık ki sadece sürekli bir döngü haline gelen komisyon sonuçlarını baz alarak tahmin yürütüyorum

@Hayati Aslında ilk kez bu denli KESK üyelerinin fazla sayıda sonuçlarına denk geliyoruz bende sırayla diğer kurumlarda ki KESK üyelerinin sonuçlarını çıkacağını tahmin ediyorum

Valla helal olsun kesk iyi çalışıyor. Sanırım dün de khklılar için yürüyüş yapmışlar.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese iyi günler. Red almıştım. İdareye başvuru yapıcam. Bununla ilgili yardımcı olabilecek sayın hakimlerimden ücretiyle yardım istiyorum. Şimdiden çok teşekkürler. 
@geçer elbet... evet adalet bak. Dada kesiyorlar çalıştığınız dönemi. İade olan bi arkadaş ihraç döneminde SGKlı olarak 2 yıl çalışmış 30 milyara yakın kesmişler. 

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...