İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Sabır, 3 saat önce yazdı:

Ceza davasi istinaf ta olan arkadaslar dosyanizda bir gelişme varmi 14 ay oldu benim bir gelişme yok önceden ön inceleme ıçin atama bekliyor yazarken şimdi sadece açık yazıyor siz de de mi sadece açık yazıyor 

Benim dosya da istinafta ve hiçbir gelişme yok. Sadece açık yazıyor. Tam 12 ay oldu.

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sabır, 3 saat önce yazdı:

Ceza davasi istinaf ta olan arkadaslar dosyanizda bir gelişme varmi 14 ay oldu benim bir gelişme yok önceden ön inceleme ıçin atama bekliyor yazarken şimdi sadece açık yazıyor siz de de mi sadece açık yazıyor 

Ankara BAM da ise iki yıldan önce sonuçlanması biraz zor sanki.Benimki 2018/2086 dosyam 28.ayda sonuçlandı.

672 MEB (SENDİKA) RED

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
NERİMAN, 1 saat önce yazdı:

Ankara BAM da ise iki yıldan önce sonuçlanması biraz zor sanki.Benimki 2018/2086 dosyam 28.ayda sonuçlandı.

Ankara bam faaliyet raporunda ortalama 580 günde karar vermiş sadece yeni açılan 22 . Daire 268 günde veriyormuş karar sizin dava ortalama üzerinde sürmüş sansiniza

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Konu dışı bir soru soracağım.2021 Haziran sonunda askerliğim gelecek. Yüksek lisans başvurusu yapmak istiyorum yaz döneminde (Ağustos-eylül gibi). Haziran'da Askerlik şubesine gidip yoklama vermesem, 1-2 ay sonra yüksek lisans başvurularını yapsam nasıl bir süreç yaşarım?

GBT işlemleri sırasında sistemde asker kaçağı olarak mi gözükürüm? O şekilde gözüksem benimle ilgili nasıl bir işlem uygulanır?

701-EGM-kyok-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 4 saat önce yazdı:

Merhaba..

Dosyanızın hangi BAM'da olduğuna göre süreler değişiyor.

Benim Ankara BAM. 19 ayı geçti. Hala bir hareket yok.

Önceden "ön inceleme için atama bekliyor, ön incelemede, incelemede" gibi açıklamalar mevcuttu. Ona göre dosya durumunuzu bir nebze takip edebiliyordunuz. Şimdi ise herkes için "açık" yazıyor.

Neden uyapta böyle değişiklik yapıldı anlayamadim en azından on inceleme de yazısını gorseydik sıranın bize geldiğini anlardik 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaderine_razi, 30 dakika önce yazdı:

Konu dışı bir soru soracağım.2021 Haziran sonunda askerliğim gelecek. Yüksek lisans başvurusu yapmak istiyorum yaz döneminde (Ağustos-eylül gibi). Haziran'da Askerlik şubesine gidip yoklama vermesem, 1-2 ay sonra yüksek lisans başvurularını yapsam nasıl bir süreç yaşarım?

GBT işlemleri sırasında sistemde asker kaçağı olarak mi gözükürüm? O şekilde gözüksem benimle ilgili nasıl bir işlem uygulanır?

Bakaya durumları olabilir, nakdi cezası var. Bence gidip durumu anlatın "okuyacam ben ya" diyin. Beni çok idare ettiler öyle zamanında.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 50 dakika önce yazdı:

Bakaya durumları olabilir, nakdi cezası var. Bence gidip durumu anlatın "okuyacam ben ya" diyin. Beni çok idare ettiler öyle zamanında.

Teşekkür ediyorum sayın @Karagöz. Halden anlarlar mi acaba yahu? Olursa böyle bir şey, çok güzel olur benim için

701-EGM-kyok-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün ihraç olan arkadaşımın babasıyla konuştum şehit babası bir oğlu şehit subay, arkadaşım da benim gibi 672 polis memuruydu, hiçbir kriteri yok, hâlâ bekliyorlar, geçenlerde Ankaraya gitmiş bütün kurumlara başvurmuş cimer de dahil, haksızlık ve adaletsizlikle ilgili çok şey söyledim, hiçbir şey söylemediler dedi ve  haklısınız  demişler, biraz bekleyin sabredin bu sene zaten komisyonun görevi bitip kapanacak bütün dosyalar bitecek demişler...hakkımızda hayırlısı olsun inşaallah

• Beğeni 3
  • Teşekkür 3

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaderine_razi, 58 dakika önce yazdı:

Teşekkür ediyorum sayın @Karagöz. Halden anlarlar mi acaba yahu? Olursa böyle bir şey, çok güzel olur benim için

Anlayanları var. Oradaki memurda bitiyor bayağı şey.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derman, 2 saat önce yazdı:

Benim dosya da istinafta ve hiçbir gelişme yok. Sadece açık yazıyor. Tam 12 ay oldu.

Ben 2019 Eylül'de beraat ettim istinaf kararı bozdu.ilk derece mahkemesine gönderdi.mahkeme tekrar beraat verdi savcı tekrar itiraz eetti şimdi istinaf  hazirana duruşma vermiş.tekrar beraat veriler mi yada cezamı verecekler böyle durumda olan varmı

675 adlı durum Berat istinafta komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...