İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Facede iade haberi vardi istifa edilmis sendika aralik ayinda KYOK alinmis darisi bizlere ins

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sağlık Bakanlığı ihraçlarından hiç karar çıkmıyor sanki

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Evet sayın @edeb2121 Hiç çıkmıyor ama bir haftanin büyük çoğunluğunu sağlık bakanlığına ayırıp çok sayıda karar verilecek muhtemelen nisanın birinci haftası diye düşünüyorum eğer ki yarın karar çıkmazsa 

MEB ve EGM ihraç sayısı ve kalan sayısı çok olduğu için genel anlamda çok kararları çıkıyor bu ay genel anlamda Eğitim Sen ağırlıklı olması sağlık bakanlığı kararlarında Ses üyelerine yansıyacak düşüncesindeyim

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Luis Figo, Bir saat önce yazdı:

Evet sayın @edeb2121 Hiç çıkmıyor ama bir haftanin büyük çoğunluğunu sağlık bakanlığına ayırıp çok sayıda karar verilecek muhtemelen nisanın birinci haftası diye düşünüyorum eğer ki yarın karar çıkmazsa 

MEB ve EGM ihraç sayısı ve kalan sayısı çok olduğu için genel anlamda çok kararları çıkıyor bu ay genel anlamda Eğitim Sen ağırlıklı olması sağlık bakanlığı kararlarında Ses üyelerine yansıyacak düşüncesindeyim

EGM cok karar çıkıyor derken hocam? Tam tersi alakası yok hic karar cıkmıyor nerdeyse EGM yi en sona bıraktılar hocam keşke kalan sayıyı kurumlara göre açıklasalar da bilsek hocam

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 59 dakika önce yazdı:

EGM cok karar çıkıyor derken hocam? Tam tersi alakası yok hic karar cıkmıyor nerdeyse EGM yi en sona bıraktılar hocam keşke kalan sayıyı kurumlara göre açıklasalar da bilsek hoca

Son iki aydır genel anlamda MEB ağırlığı olduğu içindir ama Nisan'da ciddi bir EGM ağırlığı olacak. Foruma yansıması hem red oranının fazla olması ve red alanların bunu dillendirmemesi hemde forumdaki üye sayısının az olmasından dolayı az gözüküyor 

Ve kalan EGM üyelerinin red verilmesini gerektiren bir durumları olmadığı için azaldığı kanısındayım

Aslında bu kalan bütün kurumlar için geçerli red verilme gerekçesi yok kabul alması lazım 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Luis Figo, Bir saat önce yazdı:

Son iki aydır genel anlamda MEB ağırlığı olduğu içindir ama Nisan'da ciddi bir EGM ağırlığı olacak. Foruma yansıması hem red oranının fazla olması ve red alanların bunu dillendirmemesi hemde forumdaki üye sayısının az olmasından dolayı az gözüküyor 

Ve kalan EGM üyelerinin red verilmesini gerektiren bir durumları olmadığı için azaldığı kanısındayım

Aslında bu kalan bütün kurumlar için geçerli red verilme gerekçesi yok kabul alması lazım 

Nisan kararlarının EGM ağırlıklı olacağını düşünmeniz sadece düşünce mi bir duyum mu hocam merak ettim?kaç Nisan bekledik bu son olsa artık bari ? EGM ve askeriyede red oranı tüm kurumlardan kat kat fazla benim dikkatimi çeken son 5 aydır full adalet bakanlığı ağırlıklı kararlar çıkıyor bir tanesi de yakın arkadaşımdı kendisi iade oldu ama biz EGM dosyaları en sona kaldık şahsen ben eş durumu ihracı olduğum için en sona bırakıldığım kanısındayım hakkımda nokta kadar birşey olmadığını defalarca istihbarattan tanıdıklarımdan teyit ettim istihbaratta hakkımda eş durumundan ihraç olduğum da yazıyormuş diye söylendi tarafıma vs vs neyse işte bekliyoruz komisyon ince bir çizgi işin kötüsü komisyona hicbir yerden müdahale edilmiyor cok üstte tanıdıklar olması lazım o da olsa bu zamana kalmazdık hicbirsey akıl sır ermiyor Allah sonumuzu hayr eylesin sona kalan çoğu dosyanın araftaki dosyalar olduğunda herkes hemfikir fakat komisyon keyfiyeten karar verdiği icin herkes pamuk ipliğinde bağlı

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

KESK ihraçlarına ilişkin kararların devam edeceği kanaatindeyim. belki sendika yönetimide bunu düşündüğü için yürüyüş eylemi başlattı. sırada epey imzacı akademisyen kararı var diye düşünüyorum 

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@ozelharekat61 Duyum değil ne yazık ki sadece sürekli bir döngü haline gelen komisyon sonuçlarını baz alarak tahmin yürütüyorum

@Hayati Aslında ilk kez bu denli KESK üyelerinin fazla sayıda sonuçlarına denk geliyoruz bende sırayla diğer kurumlarda ki KESK üyelerinin sonuçlarını çıkacağını tahmin ediyorum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ankara 28. Idarede olan var mı arkadaslar

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • Beğeni 6
  • Teşekkür 1

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...