İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Editör
Ali Haydar, Bir saat önce yazdı:

Elazığ eğitimsen 675 KHK 3 iade haberi var

1-Engin DEMİR

2-Eylem AVCI

3-Fuat KOÇ

Siverek eğitimsen 686 KHK 2 iade haberi var

1-Mehmet İZCİ

2-Şeyhmus SAYLA

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bilge Güneş, 6 saat önce yazdı:

672 az önce baktım RET.

İrtifa edilmiş sendika, cihan medya

Geçmiş olsun inşallah idare mahkemesiyle dönersiniz 

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Bilge Güneş, 5 saat önce yazdı:

672 az önce baktım RET.

İrtifa edilmiş sendika, cihan medya

Geçmiş olsun her ret kararında içimiz acıyor. Mahkeme kararı olmadan ihraç edilen tüm arkadaşlarımız masumdur Allah bu adeletsizliği  yapanların bin belasını versin

• Beğeni 1
  • Onaylama 6

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 47 dakika önce yazdı:

Hooop! Ben de buradayım, sesimi duyan var mı? ? (iadeler için alıntı yapmıştım bu defa da o çıkmadı) 

Güncelleme • • Adem A.

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Karagöz 

Aynen Karagöz hocam cehalet o kadar büyük  ve körü körüne. 

Yaşadığın coğrafya kaderindir malesef ki öyle.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

677 KHK - Sağlık Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese günaydın umarım çok sayıda iade haberleri alacağımız bir gün olur

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Whipper, 42 dakika önce yazdı:

Günaydın arkadaşlar.Sevdiğim bir arkadaşım birazdan beyin ameliyatı olacak.ben de bu vesileyle kendisine refakat ediyorum.Dualarınıza ihtiyacımız var.Bu vesileyle Allah tüm yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımızın yar ve yardımcısı olsun.

Allah şifa versin inşallah

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 11 saat önce yazdı:

Bir süredir yeterince dertlerim, üzüntülerim olduğu için bu karın ağrısı konulardan zihnimi uzak tutmaya çalışıyordum. Bu haber vesilesi ile biraz araştırma yapma gereği duydum.

Öncelikle irtibat iltisak iddialı ihraç işlemini AİHM'nin haklı bulduğu bir karara rastlamadım. Ancak sayın @Badi Ekrem, paylaştığınız haberin temas ettiği asıl problemin AİHM'nin kararları olduğunu da düşünmüyorum. Demirtaş kararı, Kavala kararı ve akıbetleri belli. Mesele o ki, AİHM, kararını Türkiye'nin uygulayıp uygulamamasıyla, muhtemeldir ki şu mülteciler meselesi nedeniyle, çok da ilgilenmiyor. Görünen bu şekilde.

Bundan sonrası yorum ve tahmin. Bu durum (AİHM kararları, Avrupa ilişkileri) sadece ekonomik sonuçlara yol açar. Yabancı yatırımcı ise bir süredir devam ettiği Türkiye'den çekilme trendini sürdürecektir. Mağdurların geleceğini ise Türkiye vatandaşlarının sonraki seçimdeki iradesi belirleyecektir. Kötü bir ekonomi, adaletsizliğin artık gözlere sokulduğu bir memleket düzeni mi? Yoksa bu konularda düzelmeler vaat edenler mi?

İkincinin seçileceğinden emin olmak isterdim, ama tecrübeler bana buralardaki cehaleti hiç de küçümsememeyi öğretti.

Siyasi iktidar gitmediği sürece kimse bir şey beklemesin 

• Beğeni 2
  • Onaylama 7

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...