İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Dertli Dayı, 3 saat önce yazdı:

@absoluter @tartar10 Buna göre durumda olan KHK'lı akademisyenler Vakıf Üniversitelerinde çalışabilir mi?

akademi, 3 saat önce yazdı:

tabiki hayır

Arkadaşlar belli kihaberiniz olmamış, oysa konuşuldu, paylaşıldı diye hatırlıyorum, bir KHK'lı akademisyen (emeritustu ama devam ediyordu, üniversitede odası vardı, buna rağmen ihraç ettiler) şu anda bir vakıf üniversitesinde çalışıyor. Yök Üniversitenin yazılı başvurusunu onayladı. Kendisi en azından benimle kıyaslanamayacak ölçüde "senyör" bir akademisyen, 86 yaşında ve Türkiye'de kendi displinini kurmuş çok değerli bir hoca. ismi bilinmediğine göre vermek  benim hakkım değil diye düşünüyorum. Şimdi google'dan taradım sayın scienceindex te evvelce, forumdan birisnin çalıştığını yazmış. Kimdir bilmiyorum o kimse, ama benim sözünü ettiğim hoca şu anda çalışıyor. 

Özetle, verdiğim örnekteki akademsiyen çok kalbur üstü ama emsaldir. 

Güncelleme • • pertevkansu

KHK 689 - Eğitim-Sen'li Akademisyen

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Partevkansu ve absoluter beyler merhaba

Geçen sene yoksis kaydı mümkündü ve bir sene çalıştım.yoke ihbar var diyip sözleşmem feshedildi vakif üniversitesinde. AYM ek tedbir iptali için ihraç olduğum üniversiteye Şubat'ta dilekçe verip vakıf üniv de çalıştığımı ve ilave tedbirleri kaldirmalarini talep etmiştim. Sanırım onlar hemen yok'u aramış bildirmisler.yoksis kaydım silindi,yeni giriş de mümkün olmuyor,uyarı veriyo sistem.paylasildi resimi benimle bu uyarının. Güya yok yeni bir yazılım geliştirmiş dedi rektör. Eski kayıtlı olanlar devam ama yeni girişe sistem müsaade etmiyor denildi. Bu arada aynı hafta doçentlik başvurun da iptal oldu. Herkes için hayırlısi olsun 

Hasan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Victim, 13 dakika önce yazdı:

Partevkansu ve absoluter beyler merhaba

Geçen sene yoksis kaydı mümkündü ve bir sene çalıştım.yoke ihbar var diyip sözleşmem feshedildi vakif üniversitesinde. AYM ek tedbir iptali için ihraç olduğum üniversiteye Şubat'ta dilekçe verip vakıf üniv de çalıştığımı ve ilave tedbirleri kaldirmalarini talep etmiştim. Sanırım onlar hemen yok'u aramış bildirmisler.yoksis kaydım silindi,yeni giriş de mümkün olmuyor,uyarı veriyo sistem.paylasildi resimi benimle bu uyarının. Güya yok yeni bir yazılım geliştirmiş dedi rektör. Eski kayıtlı olanlar devam ama yeni girişe sistem müsaade etmiyor denildi. Bu arada aynı hafta doçentlik başvurun da iptal oldu. Herkes için hayırlısi olsun 

Hocam çok geçmiş olsun. Doçentlik meselesi baki, onda bir düzelme yok ama mesele sizin üniversitenizle ilgili olabilir. Zira sözünü ettiğim hocanın (bu mesele de çok sır perdesine büründü, kim olduğunu öğrenmek isteyen google'a nöropsikoloji Türkiye yazabilir) üniversitesi hocanın durumunu bütünüyle bilmesine rağmen, "siz bize bırakın" diyerek yök'teki süreci halletmiş, Yök de herşeyi bilmesine rağmen sorun çıkarmamış. Dediğim gibi, hocanın özel bir durumu var ama bu bir şeyi değiştirmez. Emsaldir.

KHK 689 - Eğitim-Sen'li Akademisyen

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar haftanın ortasındayız.yine ses seda yok kararlardan galiba bu yaz da böyle az kararla bitecek.Varmi benim gibi hala kurum görüşü bilgisi olmayıp da sadece sendikadan bekleyen 672li bahtsız?

Sendika hep kabul geliyir hocam inşallah sizinde kabul gelir

• Beğeni 1
  • Katılmama 1

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

EGM 670 inceleme devam

• Beğeni 1
  • Üzülme 2

670khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu sıcakta içinizi ferahlatacak haberler alırsınız inşallah ???

İade

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
OTTOMAN ARROW, 21 saat önce yazdı:

@level EGM den Bekleyen Kaç kişi Kaldı tahmini olan var mı?Benim gibi sadece Bankadan yada...

Bilemiyorum, emniyet mensubu değilim!!

679 KHK Komisyon inceleme sürüyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
geçer elbet..., 03.08.2021 - 10:12 yazdı:

Arkadaşlar izmirde iyi bir idare hukuku avukatı arıyorum.bildiğiniz bir avukat var mi?

Forumda soru sorulunca eskiden cevaplanirdi. Uzerine ölü toprağı serpilmiş gibi adeta kimseden ses çıkmıyor. Herkes iade oldu da bir biz kaldık gibi..

• Beğeni 1
  • Onaylama 3

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...