İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

İyi günler  bütün öğretmen  arkadaşlarımın öğretmen gününü en içten dileklerimle kutluyorum.insallah bu  öğrencilerimizden ayrı kutladığımız son öğretmenler günü olur.

26 Kasım da 20.idare mahkemesinde duruşmam var.dualarınıza talibim arkadaşlar.komisyon kurum kanaati bahanesiyle iki yıl önce red vermişti.kurum tarafindan ,açığa alındığım dönemde  yapılmış,tamamen dedikodulardan ibaret bir soruşturma geçirmiştim.birde 2018 de kesinleşmiş beraatim var.ozellikle duruşmalı idare mahkemesi  tecrübesi olan arkadaşlar ya da hukukçu olan arkadaşlar varsa aramızda tavsiye  ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız? 

20. İdare mahkesi bekleniyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 56 dakika önce yazdı:

Öğretmenlerim,

Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğrencisiz son öğretmenler gününüz hatta son eğitim döneminiz hatta son eğitim yarı yılınız hatta ve hatta son gününüz olmasını dilerim.

Bu gün vesilesiyle bende emeği olan öğretmenlerimi saygıyla, minnetle, sevgiyle, muhabbetle bazılarını ayrıca hasretle anıyorum.

scn, 4 dakika önce yazdı:

İyi günler  bütün öğretmen  arkadaşlarımın öğretmen gününü en içten dileklerimle kutluyorum.insallah bu  öğrencilerimizden ayrı kutladığımız son öğretmenler günü olur.

26 Kasım da 20.idare mahkemesinde duruşmam var.dualarınıza talibim arkadaşlar.komisyon kurum kanaati bahanesiyle iki yıl önce red vermişti.kurum tarafindan ,açığa alındığım dönemde  yapılmış,tamamen dedikodulardan ibaret bir soruşturma geçirmiştim.birde 2018 de kesinleşmiş beraatim var.ozellikle duruşmalı idare mahkemesi  tecrübesi olan arkadaşlar ya da hukukçu olan arkadaşlar varsa aramızda tavsiye  ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız? 

Bu arada kurum diyanet bendeniz Kur'an Kursu Öğreticisi idim.idari soruşturma da sohbetlere gittiğim,kermeslere katıldığım yönünde meslektaşlarımın duyumdan ibaret olduğunu belirttikleri söylemleri  ve somut olarak çocuğumu özel okula  göndermem gibi durumum var@scn

20. İdare mahkesi bekleniyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

altirana, 19.11.2021 - 12:36 yazdı:

Ümitli, 3 dakika önce yazdı:

Yanlış bir gönderi oldu...

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tüm mağdur öğretmenlerimizin günü kutlu olsun. Bu cendereden en kısa zamanda çıkma ümidiyle inşaallah....

695 KHK HvKK, KYOK,  kriter bilinmiyor  Sivil Mühendis KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...