İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Teacher, 19 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim,Rabbim en çok ihtiyacı olana ilk versin,ilk sevinen o olsunSn.@Mustafa TAŞ .

Herşeyin hayırlısı olsunSn.@xck .

Ben mesleğimi evde  sürdürüyorum,yavrum için kimbilir bu zamanlarda evde olmam onun şansıdir." Üzülme annem,arkadaşlarımın anneleri de hep ev hanımı.?Sen de bana evde güzel  yemekler yaparsın."diyen güzel yüreklime veriyorum tüm emeğimi. 

Kalbinde iyilik biriktirenlerin hikayesi mutlu sonla bitermiş.....

Sevgili Teacher'im, ne güzel bir kalbiniz var. İnsan bir kere olsun şikayet etmez mı?

Sizi okudukça kendimden utanıyorum, inş iade olma sırası sizde?

Bu arada bende hala bekliyorum. Mahkeme göreve iade kararı verdi ama üni, komisyon kararını bekliyor

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

677, üni, adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Keşke iade olup askere gitseydim kısmet olmadı atarsa şafak 180 khkli olarak askerlik yapan büyüklerimizden tavsiye vermek isteyen varsa dinlemek ıstiyorum. Inşallah tezkere alana kadar komisyon kapanır. 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
sereneness, 1 saat önce yazdı:

Sevgili Teacher'im, ne güzel bir kalbiniz var. İnsan bir kere olsun şikayet etmez mı?

Sizi okudukça kendimden utanıyorum, inş iade olma sırası sizde?

Bu arada bende hala bekliyorum. Mahkeme göreve iade kararı verdi ama üni, komisyon kararını bekliyor

Sevgili @sereneness ,çok güzel bir haber verdiniz,Rabbim tüm yüklerinizi hafifletsin,gözünüze bundan sonra yaş değmesin ...

Şikayet etmek,affetmemek ve öfkelenmek beni çok yoruyor,boyle her anlamda maddi( bedensel) ve manevi( ruhsal) açıdan daha hafifim inanın.

Herşey gönlünüzce olsun,herkes kalbinin ekmeğini yesin.Selam,sevgi ve dua ile kalın...

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 20.11.2021 - 14:41 yazdı:

Bu hafta iade olanlar
Hülya Aktaş
Hüseyin Aktaş
Duygu Özcanlı
Özkan Çınar
Talat Yıldırım
Abdullah Topal
Ahmet Karabulak
Remzi Yaşar
Nurettin Çağdaş
Hüseyin Ekinci
Recep Sevim 
Ruken Bayram
Nuray EKİNCİ 
Şükret Selçuk 
Halil GÖĞERÇİN 
Havva Karahancı 
Sami Yorgun
Özkan Çınar 
PERİHAN Abak
Orhan Erol
Yaşar BİNGÖL 
Gencer Çoban
Ahmet Ragıp Üzümcü
Şevket Köksal
Songül Başar
Sevil Bagav
Hıdır Polat

İsimleri nereden elde ettiniz hocam

695 KHK HvKK, KYOK,  kriter bilinmiyor  Sivil Mühendis KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
yarsub, 21.11.2021 - 10:10 yazdı:

Arkadaşlar grubu sessiz takip edenlerdenim. Çok güvendiğim ve MHP’nin kurulduğundan beri içerisinde olan KHK lı bir tanıdığım Devlet Bahçeli’nin ohal komisyonunun bir an önce kararlarını vermesi ve dosyaların bitirilmesini istediğini söyledi. Normalde böyle duyumlara itibar etmem ama bu hafta ki hızlanma ve Erdoğan Bahçeli görüşmesi mantıklı olduğunu düşündürdü.

devlet bahçeli'nin ağzından böyle hayırlı bir cümlenin çıktığına veya çıkabileceğine asla inanmıyorum.

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umitvar, 20.11.2021 - 11:59 yazdı:

Kac dosya kaldi  acaba?

Söylenenlere göre 10 günde 450-500 azalma var. bundan yola çıkarak 7500-7600 arası bir rakam kaldı galiba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Victimman, 57 dakika önce yazdı:

devlet bahçeli'nin ağzından böyle hayırlı bir cümlenin çıktığına veya çıkabileceğine asla inanmıyorum.

Neyin hayır neyin şer olduğunu Allah bilir tabi de, sonuçlar olumsuz olduktan sonra tüm kararları yarın açıklasalar ne çıkar hocam. 

• Beğeni 3
  • Onaylama 2

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Güzel ülkemin siyaset anlayışı değişmediği sürece ADALET kadın adı olmaktan daha anlamlı bir olgu olamayacak maalesef. Bir halkın çoğunluğu nasıl yaşarsa öyle de yönetilir. AKP'ye kurulduğundan beri bir kere bile oy vermemiş herkese selam olsun. ADALET en çok onların hakkı çünkü. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Niksiz, 16 dakika önce yazdı:

Neyin hayır neyin şer olduğunu Allah bilir tabi de, sonuçlar olumsuz olduktan sonra tüm kararları yarın açıklasalar ne çıkar hocam. 

ben hızlanma konusunda dedim hocam yoksa adalet konusunda bunların zerre kadar umurlarında olmadığımızı biliyorum.

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...