İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Bir siyasi belirleyip hepimiz onu arasak 

Yogun talepler karşısında sessiz kalamaz mecliste dile getirirler konuyu 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Muhalif gazetelere mağduriyetimizi dile getirmeleri için mail ve mesaj atalım bence.

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mesika, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, dün gece tv5'de iki KHK lı ile program yapıldı. haberiniz yoksa izleyebilirsiniz. mehmet ali kayacının düşünme vakti isimli programı. kendisi bir düzenleme olacağını söyledi ama ne kadar doğrudur bilemem. 

Güzel bir programdı daha yeni izledim. 1.03:00'dan sonra Berat ve Takipsizlik alanların iadesi ile alakalı bir kaç aydir bir düzenlemenin yapılmak istenildiği ama toplumun buna hazır olmaması sebebiyle ertelendiği ama Ekim ayında TBMM'nin açılması beraber bu konunun meclise getirileceginden bahsedildi.

Daha önce konuyu dile getiren haber:

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

birgun@birgun.net

webeditor@cumhuriyet.com.tr

net@sozcu.com.tr

info@korkusuz.com.tr

evrensel@evrenseliletisim.com.tr

umutgokbulut@krttv.com.tr

bariscan@krttv.com.tr

cihanguner@krttv.com.tr

bilgi@tele1.com.tr

izleyicitemsilcisi@tele1.com.tr

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ertelemeyelim lütfen biran önce atalim

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umitvar, Bir saat önce yazdı:

Bir siyasi belirleyip hepimiz onu arasak 

Yogun talepler karşısında sessiz kalamaz mecliste dile getirirler konuyu 

Kesin getirirler ???

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi akşamlar herkese

Eşim EGM den 701 le ihraç.ihraç olduktan hemen sonra emekli oldu.Kurumsal bir firmada işe girecek.KHK lı olduğunu söylemedi. SGK işlemlerinde çıkıyormu bilginiz varmı? Takipsizlik almıştı. 

701 EGM KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
perde1un, Bir saat önce yazdı:

Kesin getirirler ???

Ali Haydar, 2 saat önce yazdı:

Muhalif gazetelere mağduriyetimizi dile getirmeleri için mail ve mesaj atalım bence.

Bence harika bir fikir zira gazeteciler rating yapacak her konuda inisiyatif alırlar (başları belaya girecek olsa bile), sonuçta bir haber ne kadar tiklanirsa, o kadar kazançları artıyor. Bu nedenle, khklilarin durumlarini çarpıcı haber formatına sokarak gazetelerle paylaşmak lazım, tabi bu çok kolay değil, biraz yetenek biraz da özen gerektiriyor, baştan savma iş yapmamak lazım. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Klarnet, 2 saat önce yazdı:

Güzel bir programdı daha yeni izledim. 1.03:00'dan sonra Berat ve Takipsizlik alanların iadesi ile alakalı bir kaç aydir bir düzenlemenin yapılmak istenildiği ama toplumun buna hazır olmaması sebebiyle ertelendiği ama Ekim ayında TBMM'nin açılması beraber bu konunun meclise getirileceginden bahsedildi.

Daha önce konuyu dile getiren haber:

Sakın inanmayın, bu tarz videolardaki amaç mujdelerle khklilari oyalayarak tembelliğe sevk etmek (başlık bile khklilara müjde). Sn. Kayacinin sıfatı nedirki böyle bir bilgiye ulaşabiliyor, böyleleri resmen ufuruyor, sakın itibar etmeyin.

Ben lafa değil, icraate bakarım. Bugün itibariyle, 6 ay içinde bahsekonu düzenleme çıksın, taksim meydanında anadan doğma çıplak gezmezsem şerefsizim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 3 saat önce yazdı:

Hep aynı klişe cevaplar her zaman herkese aynı cevabı veriyorlar siyasilerle iletişime geçmemiz lazım bu konuyu mecliste dile getirmeleri lazım yoksa bakacakları yok dosyalara

Aynı ses kaydını bile oynatıyor olabilirler. Hitap ederken isminizi falan söylediyse de hemen heyecan yapmayın, yapay zeka çok gelişti.

Yukarıdaki tartışmaya istinaden, ben de siyasi yerine gazeteciye mail atmayı daha mantıklı buluyorum. Bir kişiyi hedef belirleyip, aynı kişiye bazılarımız mail atsa, bazılarımız tweet atsa, numarasını bilen whatsapptan yazsa, ya KHKlıları merak edip araştırıp yazar. Ya da "KHKlılar diye bir grup varmış, galiba iyice çileden çıkmış durumdalar, kim ulan bunlar" tadında yazar. Bu şekilde bile medyada gözüksek hiç bahsedilmemizden iyidir. Başarılı olursa, her birkaç günde bir, yeni bir kişiyi hedef belirleyip devam ederiz.

Bu yöntem bugüne dek yapageldiğimiz, genele yönelik twitter etkinliklerinden daha iyi. Belki videolarını izlemişsinizdir, kalabalık yerlerde yardım isteseniz bile bazen kimse gelmez. Herkes birbirine bırakır çünkü. Genele yönelik twitter etkinliklerinde böyle bir durum oluyor.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...