İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Kerem Ç., 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar

Ben Beuwulf, Saitama, Mavi Çocuk, Ronin, Perde1un... Bugüne kadar sürüldüğüm tüm adlarımla size sesleniyorum. 

Az evvel KABUL kararımı sistemde gördüm, çok şükür  Allah büyüktür, herşey ona bağlıdır dedim hep öyle de oldu. Allah hakedem herkesi bu karanlıktan kurtarsın 

686 nolu KHK, KESK Eğitimsen

Yüzde 97'niz sağlıcakla kalın inşallah, kalmasını dilemediklerim kendini bilir, Allah'ın adaletine sevk ediyorum 

Hasta yatağımda okudum iadenizi. Çok çok sevindim.? Hayırlı olsun. Kötü günler geride kaldı. Forumda bazen istenmeyen durumlar olabiliyor ama bizi bizden başkası anlamaz. Sevgiyle kalın...

Ozan Aysu, 4 saat önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar az önce bende baktım. Arkadaşlar dan kararları görünce. 675 KHK İKM beraat edeli yaklaşık 4 yıl oldu. Hiç bir kriter yok du. Kurum görüşü alınali 10 ayı geçti. Şimdi kabul kararımı gördüm. Allah herkese yaşatsın inşallah. En çok da burda her şartlar da korkusuzca bize bilgi verip yardımcı olan Ali Haydar beye. İsminiz gibi aslan gibisiniz Tebrikler. Soru soran olursa burdayım. 

Hayırlı olsun hocam ? Ben bakamadım olumsuz olursa iyileşme surecim uzar diye

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 4 dakika önce yazdı:

Hasta yatağımda okudum iadenizi. Çok çok sevindim.? Hayırlı olsun. Kötü günler geride kaldı. Forumda bazen istenmeyen durumlar olabiliyor ama bizi bizden başkası anlamaz. Sevgiyle kalın...

Çok teşekkür ederim @Aysegul Oz hocam ?? siz nasıl oldunuz, daha iyi misiniz? Çabucak iyileşmeye bakın, inşallah sizlerin de iadesi yakındır ?? sizlerin de güzel haberlerine bizler sevinelim, yarım kalan mutluluğumuz tamamlansın ?? bana çok destek oldunuz, herşey için teşekkür ederim, dualarım sizinle ???????❤️

(672 KHK - inceleme devam - amir kanaati) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kerem Ç., 3 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim @Aysegul Oz hocam ?? siz nasıl oldunuz, daha iyi misiniz? Çabucak iyileşmeye bakın, inşallah sizlerin de iadesi yakındır ?? sizlerin de güzel haberlerine bizler sevinelim, yarım kalan mutluluğumuz tamamlansın ?? bana çok destek oldunuz, herşey için teşekkür ederim, dualarım sizinle ???????❤️

Hastalığı ağır atlatiyorum hocam. İadeleri okudukça mutlu oluyorum. Daha iyi olacağım ? Her zaman dediğim gibi biz bir aileyiz? Güzel günlerde buluşmak görüşmek dileğiyle...

• Beğeni 7
  • Onaylama 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ayla, 33 dakika önce yazdı:

İade olanlara hayırlı olsun. Özellikle forumdan atılıp atılıp tekrar gelen arkadaşa daha çok sevindim. Forumdan da ihraç olmayı başarıyor. ?Bugün baya iade var. Darısı bize. 

İnc devam 670 EGM

Çok teşekkür ederim ? aynen, kimse beni atamaz! Ben çıkarsam çıkarım! ? 

İnşallah teker teker tüm mazlumların iade olduğu günleri görürüz, herkes bu mutluluğu tadar ???

(672 KHK - inceleme devam - amir kanaati) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 3.10.2021 - 14:08 yazdı:

Şu gerçek ki stockholm sendronumu yaşayanlarımız var KHKlılar olarak. Ha silah çekmiş vurmuşlar ha sivil ölüme terk etmişler ki silahla vurulmak hafif kalır.

Cümleye a dan z ye kadar katılıyorum ve ekliyorum tüm ülkede stockholm sendromu hat safada yoksa doların 9 tl olduğu  ülkede savunanları görmenin hiç bi mantığı yok 

Khk’sız ama mağdur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lahzaa, 7 saat önce yazdı:

An itibariyle iade oldum arkadaşlar 

30 ay istifasız sendika başka bir şey yoktu.

Kurum görüşü alındı r.bayrami öncesi 3.5 yıl önce takipsizlik aldım.

Hayırlı olsun gözünüz aydın darısı başımıza inşallah 

Ozan Aysu, 6 saat önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar az önce bende baktım. Arkadaşlar dan kararları görünce. 675 KHK İKM beraat edeli yaklaşık 4 yıl oldu. Hiç bir kriter yok du. Kurum görüşü alınali 10 ayı geçti. Şimdi kabul kararımı gördüm. Allah herkese yaşatsın inşallah. En çok da burda her şartlar da korkusuzca bize bilgi verip yardımcı olan Ali Haydar beye. İsminiz gibi aslan gibisiniz Tebrikler. Soru soran olursa burdayım. 

Hayırlı olsun gözünüz aydın darısı başımıza inşallah 

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lahzaa, 8 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lahzaa, 8 saat önce yazdı:

Hepsi ikinci kuruluş muydu hocam

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...