İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
İHRAÇ FAZLASI, 26 dakika önce yazdı:

Hepsi ikinci kuruluş muydu hocam

Evet hocam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

MEB 30 ay sendika kurum görüşü bilinmiyor 2018 takipsizlik darısı tüm masumlara konya

Hb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

iade olan arkadaşlara hayırlı olsun çok mutlu oldum darısı komisyon ve mahkemede bekleyenlere 

komisyon inclme devam 670

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

670khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade mesajlarını büyük mutlulukla okudum, hala Ümit var duygusunu aşıladınız, hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar. Rabbim bundan sonraki hayatınızda bu zorlukları unutturacak güzellikler çıkarsın karşınıza ve tüm masumlara ?  inceleme devam 679. Aslında tezimi bitireyim de sonra iade olayım istiyorum inşallah aksi bir sürpriz yaşamayız ? cümleten hayırlı akşamlar diliyorum. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. 

• Beğeni 6
  • Teşekkür 1

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lahzaa, 10 saat önce yazdı:

An itibariyle iade oldum arkadaşlar 

30 ay istifasız sendika başka bir şey yoktu.

Kurum görüşü alındı r.bayrami öncesi 3.5 yıl önce takipsizlik aldım.

Hayırlı olsun @Lahzaa çok sevindim.Allah başka sıkıntı yaşatmasın ?darısı tum bekleyenlere olsun inşallah

Mavi Çocuk is back, 9 saat önce yazdı:

Az evvel KABUL kararımı sistemde gördüm, çok şükür ?? Allah büyüktür, herşey ona bağlıdır dedim hep öyle de oldu. Allah hakedem herkesi bu karanlıktan kurtarsın

Hayirlı olsun hocam Allah başka sıkıntı yaşatmasın bekleyen herkese yaşatsın bu sevinci Mevlam inşallah

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ozan Aysu, 8 saat önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar az önce bende baktım. Arkadaşlar dan kararları görünce. 675 KHK İKM beraat edeli yaklaşık 4 yıl oldu. Hiç bir kriter yok du. Kurum görüşü alınali 10 ayı geçti. Şimdi kabul kararımı gördüm. Allah herkese yaşatsın inşallah

Bugün güzel haberler peş peşe gelmiş @Ozan Aysu hayırlı olsun darısı tüm bekleyenlere inşallah

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olan arkadaşlar gozunuzaydin iadeler peş peşe devam eder insallh ?Forum da benim gibi esli ihraç olup da iade olmayi dört gözle bekleyen var mı acaba?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 14 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun @Lahzaa çok sevindim.Allah başka sıkıntı yaşatmasın ?darısı tum bekleyenlere olsun inşallah

Hayirlı olsun hocam Allah başka sıkıntı yaşatmasın bekleyen herkese yaşatsın bu sevinci Mevlam inşallah

@Umutlu hocam çok teşekkür ederim ? aynen nickinizdeki gibi umutlu olunuz ben tüm umudumu kaybetmişler güneşi gördüm inşallah sizin sevineceğiniz günler de yakındır, en kısa zamanda sizlerin de güzel haberlerini almak dileğiyle ???????

Arı maya, 24 dakika önce yazdı:

İade mesajlarını büyük mutlulukla okudum, hala Ümit var duygusunu aşıladınız, hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar. Rabbim bundan sonraki hayatınızda bu zorlukları unutturacak güzellikler çıkarsın karşınıza ve tüm masumlara ?  inceleme devam 679. Aslında tezimi bitireyim de sonra iade olayım istiyorum inşallah aksi bir sürpriz yaşamayız ? cümleten hayırlı akşamlar diliyorum. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. 

Değerli hocam güzel sözleriniz ve temennileriniz için çok teşekkürler inşallah siz de bu mutluluğa en kısa sürede katılın ki birlikte olsun ????

(672 KHK - inceleme devam - amir kanaati) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mavi Çocuk is back, 7 dakika önce yazdı:

hocam çok teşekkür ederim ? aynen nickinizdeki gibi umutlu olunuz ben tüm umudumu kaybetmişler güneşi gördüm inşallah sizin sevineceğiniz günler de yakındır, en kısa zamanda sizlerin de güzel haberlerini almak dileğiyle ???????

Hocam ben de 10 Eylülde kabul kararimı görmüştüm göreve başladım şükür ?Allah bekleyen herkese yaşatsın bu sevinci inşallah ?

• Beğeni 6
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...