İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Banka var eşimle ortak altın ve vadesiz  hesabımız vardı.Sendika ve banka.

• Sendika ve banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar iyi günler.Şimdi idare mahkemesinin kararını okuyordum.Davalının savunma özeti kısmında davacının(benim) ikrar mahiyetinde ifadelerinin olduğu yazıyor ancak böle birşey söz konusu değil.Şuan bölge idare mahkemesinde dosya avukat ikrar kısmına değinmemiş avukatı azil etmiştim.Bölge idare mahkemesine ek dilekçe vermelimiyim acaba vermezsem bir sıkıntı olurmu?

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mgdrdnzci, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar iyi günler.Şimdi idare mahkemesinin kararını okuyordum.Davalının savunma özeti kısmında davacının(benim) ikrar mahiyetinde ifadelerinin olduğu yazıyor ancak böle birşey söz konusu değil.Şuan bölge idare mahkemesinde dosya avukat ikrar kısmına değinmemiş avukatı azil etmiştim.Bölge idare mahkemesine ek dilekçe vermelimiyim acaba vermezsem bir sıkıntı olurmu?

Bence verin. Ben olsam mutlaka verirdim. Kaybedeceğiniz bir şey yok. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı akşamlar benim beraat kararı istinaf gitmişti. On inceleme idi daha sonra güncelleme sonrası yazı kalktı açık yazıyordu adlı tatile girdi acaba adli tatilde incelenir mı yoksa eylül e mi kaldi sayın yöneticiler ve arkadaşlar bilgisi olan var mı çok merak ediyorum sonucu 

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, 3 saat önce yazdı:

Bence verin. Ben olsam mutlaka verirdim. Kaybedeceğiniz bir şey yok. 

Peki nasıl bir dilekçe vermem gerekiyor.elinde bu konuyla ilgili dilekçe örneği olan varsa yardımcı olabilirmi acaba

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, Bir saat önce yazdı:

Bunun böyle olduğunu biliyoruz, görüyoruz, ama dile getirildiğinde de tekrar tekrar canımız sıkılıyor?

sendika 672 MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Şaşırma 1
  • Onaylama 1

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...