İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

akademili, 15 dakika önce yazdı:

Bir bir helallesmeden gidiyorlar. Ahmet Kekeç te korona dan vefat etmiş.

Kendisine ait olan bu sözler aklımdan hiç çıkmıyor.

https://www.internethaber.com/KHK-ile-ihrac-edilen-saglikcilar-icin-ahmet-kekecten-sert-tepki-2091008h.htm

• Beğeni 3
  • Kızma 4

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dil to pagal ha, 2 saat önce yazdı:

İade olanlara hayırlı olsun.red alanlara bütün fetö ile alakasızlara da  geçmiş olsun.Benim inceleme devam ediyor.Kurum EGM.2004-2009 SGK, 2006-2012 banka.SGK ve bankadan 2018 de  BERAAT ettim.Talimatla para yatirilmadigi beraat kararim da yazıyor.Fetö fıslemesi AD(Alan dışıfEtö üyesi kişilerden olmayan).Bank asya dışında da diğer faizsiz bankalarda hesabim oldugunu komisyona sundum.Faizsiz oldundan kullandığımı belirttim.SGK konusunda da kapatılmayan kurumlarda da calistigimi beyan ettim.SGK dokümanlarını ekledim dilekçeme. Durumumu değerlendirmek isteyen arkadaşların fikirlerini alabilirsem memnun olurum.Tesekkürler.

Ben de 672 EGM kodlama ad 2015 kapatılmış katılım hesabı başka hiç bir kriter yok beraat kesinleşti çok şükür bekliyorum kime soruyorsam iade diyor Allahın izniyle emsal kararlar da var ama hala bekliyoruz dua ve sabırla hepimizin hakkında hayırlısı olsun...

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar kimseyi sevme mecburiyetimiz yok; ancak, lütfen nefretimizi veya kızgınlığımızı, hakaret etmeden gösterelim. Lütfen.

• Beğeni 4
  • Onaylama 5
  • Katılmama 2

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, 2 saat önce yazdı:

Ben de 672 EGM kodlama ad 2015 kapatılmış katılım hesabı başka hiç bir kriter yok beraat kesinleşti çok şükür bekliyorum kime soruyorsam iade diyor Allahın izniyle emsal kararlar da var ama hala bekliyoruz dua ve sabırla hepimizin hakkında hayırlısı olsun...

teşekkür ederim 

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

iade olanlara hayırlı olsun. ret alanlara çok geçmiş olsun.

iade alanlardan biri acaba sayfadaki görüntüyü paylaşabilir mi :))

gerçekten o sayfadaki yazı değişiyor mu ? :))

• Beğeni 2
  • Kahkaha 6
  • Onaylama 1

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Soruları çalmışlar?

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
upset.3455, 7 saat önce yazdı:

Saolun. İnanın bilmiyorum bizim dönemdeki idari kadronun hepsi değişti..arayıp soran 1-2 öğretmen arkadas bi ara gecen sene idi yanılmıyorsam sizi sordular vs demisti.olumlu yada olumsuz renk belli etmedi..kimseyi de tanımıyorsunuz malum..zaten işten güçten ekmek derdinden cok detaya da inemedik açıkcası..

Rabbim sizlere de en kısa zamanda yaşatsın..

Amin beklemek çok yıprattı. Benim de temmuzda kurum görüşü alınmış.

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 13.11.2020 - 21:30 yazdı:

Ve nihayet beklenen güzel haberi aldık. Hem de mucize gibi. Hem ben hem de eşim . İade olduk. 

İkimizde sendika ve çocuğun okulu vardı. Ben de  BES vardı ama kısa süre sonra dondurmuştum. Sendikada BES de hatır işi idi. Kabus bitti çok şükür.Bekleyenlere de nasip olur inşallah.

Hocammmm

Hayırlı uğurlu olsun, sizinle aynı gün olumlu görüş almıştık. O nedenle sizin yazılarınızı çok takip ediyordum, çok şükür iade olmuşsunuz, darısı bizlerin başına 

677, üni, adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...