İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Konuk
EMİROĞLU, 27 dakika önce yazdı:

tüfek için devir var ama tabanca için yok diye ruhsattaki kişi söyledi.ilden ile farklı bi uygulama olacağını sanmıyorum ama herşey alt üst olduğu için şaşırmamak gerek.

Biz de tüfeği devir aldık zaten tabanca değildi.. Yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiysem affolaa?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben de başka yerlerde tüfeklerin devredildiğini okumuştum. Tabancalarla ilgili gelişme var mı diye o yüzden merak etmiştim. Biz son çalışılan ile dilekçe yazmıştık bununla ilgili ama dönüş alamadık, aradık yine cevap alamadık. Kendi paramızla alınan silaha da el koyuyorlar anlaşılan

692 EGM, ret. Eş için takip 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın Emiroğlu sizin savcı M...A...isimli savcımı?Birde sizin dijitaller alındımı?

Eşi ihraç polis,672 KHK-İnceleme devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tuncay KARAKAŞ, 18 saat önce yazdı:

Devrem sen ifadeni verdin mi ?

Yok daha vermedim iki üç ay önce EGM ye ifadesi alınsın talimatı gelmiş bekliyorum

Egm -ist-4 ekim 677- sgk kaydı. İncelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kemik11, 2 saat önce yazdı:

Yok daha vermedim iki üç ay önce EGM ye ifadesi alınsın talimatı gelmiş bekliyorum

Devrem senin bu havuz dosyanın akıbeti hakkında bilgin var mı ? Ben çocuklarla ilgilendiğim için dışarı çıkıp soruşturamıyorum. Daha senin ifadeni almamışlar, kim bilir bizimkini ne zaman alacaklar.

692 KHK - Ret- Fişleme( EA ), kurum kanaati, 2016 yılından soruşturma, - Ankara 19.İdari mahkeme.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tuncay KARAKAŞ, 6 dakika önce yazdı:

Devrem senin bu havuz dosyanın akıbeti hakkında bilgin var mı ? Ben çocuklarla ilgilendiğim için dışarı çıkıp soruşturamıyorum. Daha senin ifadeni almamışlar, kim bilir bizimkini ne zaman alacaklar.

Beni havuz dosyadan ayirmislar.başka sor.no vermişler. Ben 4 ekim 677 liyim savcım m. A.sen galiba savcının ismini bilmiyorsun

Güncelleme • • Kemik11

Egm -ist-4 ekim 677- sgk kaydı. İncelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Saol devrem teşekkür ederim 

İnşallah komisyon hakkında kabul kararı verirde mahkeme ile uğraşmazsın, 

692 KHK - Ret- Fişleme( EA ), kurum kanaati, 2016 yılından soruşturma, - Ankara 19.İdari mahkeme.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba Devrelerim 677 KHK ihraç. Kriter bylock (içerik user id yok tek gün ) + kodlama Ea. 6 ay önce kendi isteğimle ankaraya gidip ifade verdim kodlamayı orda öğrendim. İfade sırasında suçlamaları kabul etmeyince polisler sicilimi istediler sözde kiminle ne zaman sohbete gitceğimi çıkarcaklarmış fakat hiç bir bilgi bulamadılar.doğal olarakta zaten hiçbir kimseyle biyerede gitmemiştim. Kritik bir dairede fetö ile mücadele eden birisiydim . İmzasız şartsız savcı saldı ifadeden sonra. Halen beklemedeyim dava falanda açılmamış. Allah hepimizin yardımcısı olsun komisyon inceleme devam

Güncelleme • • teknopol
  • Beğeni 2
  • Onaylama 1

İçeriksiz Bylock-Ea

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pasa17, 20 saat önce yazdı:

Sayın Emiroğlu sizin savcı M...A...isimli savcımı?Birde sizin dijitaller alındımı?

Evet m a savcı. Dijitaller alınmıştı bende 1 sene önce geri aldım. 

679 KHK -KYOK SGK kurum garson red 21.idare Mah. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ophelia, 06.07.2019 - 11:08 yazdı:

@Blnt02 biz ruhsatı başka kişi üzerine alarak silahı aldık 

Ozel den yazabilir misiniz nasıl hallettiginizi 

701 EGM -26 nisan -Istanbul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...