İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Meslekte hırsızları  ile torbacılar ile çinayet zanlıları ile hatta örgütçüler ile daha niceleri ile istanbul da gece gündüz uğraş yakala adaleti sağlamaya çalış sonrada bir gece bir gece de khk ile terörist ol. Ulan bana da dosya oluşturup terörist yaptılar ya güliyim mi aglıtim da ne yapacagı mı bilemedim.

679 sgk ihracıyım.sd kod:AD.Adlı işlem takipsizlik.6 Şubat İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar ea  kodundan kyok olmasına rağmen red aldım. Garson teknik raporları var malumunuz.Koray Peksayar ve Av.Mesut tarım ın

hangi raporu eklesem daha iyi olur. Hepsi elimde mevcut . görüşlerinizi  yazarsanız memnun olurum

a

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hüseyin Krs, 13 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar ea  kodundan kyok olmasına rağmen red aldım. Garson teknik raporları var malumunuz.Koray Peksayar ve Av.Mesut tarım ın

hangi raporu eklesem daha iyi olur. Hepsi elimde mevcut . görüşlerinizi  yazarsanız memnun olurum

Hale bak fetonun fişleri devletin resmi evrakların da bu nasıl iş. Geçmiş olsun hangi KHK ne zaman ret kararını gördünüz

Egm -ist-4 ekim 677- sgk kaydı. İncelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kemik11, 9 dakika önce yazdı:

Hale bak fetonun fişleri devletin resmi evrakların da bu nasıl iş. Geçmiş olsun hangi KHK ne zaman ret kararını gördünüz

Teşekkür ederim 679khk Mayıs 16 red gördüm  1 ay sonra tebliğ edildi. 

a

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hüseyin Krs, 35 dakika önce yazdı:

Kardeş geçmiş olsun. Benim de aynı ea ve 0 kodundan ve kyok olmasına rağmen red aldım. Ben davayı açtım. Mesut can tarımın teknik raporunu ekledim. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

GARSON (K) KOD ADLI GİZLİ TANIĞIN TESLİM ETTİĞİ SD KART İÇERİSİNDE YER ALAN FİŞLEME BİLGİLERİNİN POL-NET ÜZERÜNDE BULUNAN PBS SİSTEMİNDEN ALINIĞINA DAİR RAPOR 

GİZLİ TANIK GARSON (SD KART-ADLİ BİLİŞİM KAPSAMINDA ANALİZ-SONUÇ DEĞERLENDİRME

iki ayrı rapor hangisini kullandınız?

a

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hüseyin Krs, 5 dakika önce yazdı:

GARSON (K) KOD ADLI GİZLİ TANIĞIN TESLİM ETTİĞİ SD KART İÇERİSİNDE YER ALAN FİŞLEME BİLGİLERİNİN POL-NET ÜZERÜNDE BULUNAN PBS SİSTEMİNDEN ALINIĞINA DAİR RAPOR 

GİZLİ TANIK GARSON (SD KART-ADLİ BİLİŞİM KAPSAMINDA ANALİZ-SONUÇ DEĞERLENDİRME

iki ayrı rapor hangisini kullandınız?

Ben sadece analiz sonuç değerlendirme raporunun belli sayfalarını kullandım. Gerekli olan yerleri. Tümü çok fazla gerek yok. Polnete göre alındığını yazdım. Zaten o bile tutarsız. Bilgilerin çoğu yanlış. 

Normal hukuğa göre fişleme ve kurum kanaatinin idare mah. kesinlikle dönmesi lazım. Ama maalesef daha bir emsal karar yok bununla ilgili. Ben duymadım

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kemik11, 5 saat önce yazdı:

672 ihraç EGM personeli kalmismisidr  veya 670 de vardı heralde. Kimse bilgi vermiyor. Ne ndir afaki yorum yapıyoruz. Bari kodumuzu öğrenebilecek bir birim kursalardi EGM de gidip ogrenirdik. Bu kadar gizlilik neyin gizliliği  ? Normal şartlarda ayıp ya.en nihayetinde İnsanız herkesi suçlu görmek mantıklı mı. İsyan edesin neresine edesin.

672 beklemeye devam.Neyi bekliyorum neden bekliyorum  neden sıra gelmedi adaletlerini sevdiklerim . bari incelerken adil olun başvuruyu ilk hafta yaptım sıra 1700. beraat istinaf olmadan nerdeyse 2 sene oldu . Anlayamıyorum 

EGM 672 Kriter Tek banka İstinafsız Beraat - Ohal komisyonu başvuru Kabul Edildi 05.03.2020

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 cc kod. Bir sene önce takipsizlik aldım ilk gün başvurdum hala inceleme devam...

672. EGM. Takipsizlik 2018. 2020 mart kabul gördüm. Darısı tüm masumlara...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Prometheus, 40 dakika önce yazdı:

672 cc kod. Bir sene önce takipsizlik aldım ilk gün başvurdum hala inceleme devam...

Devrem seni cc diye neden kodlamışlar öğrenebildin mi

679 sgk ihracıyım.sd kod:AD.Adlı işlem takipsizlik.6 Şubat İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...