İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Konuk

Sanki bu hafta red gelecek ya nasip bakalım ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Kemik11, 21.07.2019 - 20:10 yazdı:

45 bin dosya kaldı ise bunun yaklaşık dörtte biri egm dersek 10 bin civarı. 692 ve 701 yaklaşık 6 bin desek geriye 4 bin diğerleri kalır. Normal 10 binde yüzde 8 den 800 kişi demek ancak 692 701 öncesi kodlama ların olumlu olduğunu düşünürsek benim tahminim iade lerin artacağı yönünde bu bağlamda çoğunluğu diğer khklar olmak üzere 10 bin de 2000 civarı iade bekliyorum. Ne dersiniz

şimdi 701 KHK da 8998 + 692 KHK da 2303 kişi toplam = 11301 kişi yapar. Burada 701 KHK dan fazla karar çıkmadığına göre ( şimdilik fazla karar duymadık ) ve 692 KHK nın ise tamamına yakın kısmının kararları gelmiş olabileceği varsayımıyla hareket edersek kalan 45000 dosyanın kaçı EGM'ye ait tahmini bile biraz zor; ayrıca bu iki khk öncesinde çıkarılan khk'lardan belirttiğiniz rakamlardan daha az sayıda karar bekleyen dosya olsa gerek.

Tahminen 1000 ile 1200 civarında öncekilerden karar çıkmamış olan dosya kalmış  olabilir.Belki bu kadar da karar kalmamıştır.

İadelere gelince umarım belirttiğiniz şekilde ve hatta daha fazla iade duyarız umarım... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kaptanpolis, Bir saat önce yazdı:

şimdi 701 KHK da 8998 + 692 KHK da 2303 kişi toplam = 11301 kişi yapar. Burada 701 KHK dan fazla karar çıkmadığına göre ( şimdilik fazla karar duymadık ) ve 692 KHK nın ise tamamına yakın kısmının kararları gelmiş olabileceği varsayımıyla hareket edersek kalan 45000 dosyanın kaçı EGM'ye ait tahmini bile biraz zor; ayrıca bu iki khk öncesinde çıkarılan khk'lardan belirttiğiniz rakamlardan daha az sayıda karar bekleyen dosya olsa gerek.

Tahminen 1000 ile 1200 civarında öncekilerden karar çıkmamış olan dosya kalmış  olabilir.Belki bu kadar da karar kalmamıştır.

İadelere gelince umarım belirttiğiniz şekilde ve hatta daha fazla iade duyarız umarım... 

Devre kodunu öğrenebildin mi

679 sgk ihracıyım.sd kod:AD.Adlı işlem takipsizlik.6 Şubat İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilgi için yazıyorum. Benim 677 khk takipsizlik var kodlama ea ve üst amir kanaati. komisyon ret. şimdi bir arkadaşın kararını kendim okudum. Ret kararında soruşturma devam ettiği  yazıyor. 701 khk sadece ifade vermişti temde. dava yok şimdilik. komisyon ret vermiş bugün tebliğ edilmiş.08.06.2019 karar tarihi. sadece ea dan ret vermişler. kurum kanaati veya başka bir kriter yok. 701 egm. liler için bilgi olsun diye yazdım. Kararı kendim okudum.

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

fişleme kodunu şifaen öğrenemezmiyiz 

EGM 672 Kriter Tek banka İstinafsız Beraat - Ohal komisyonu başvuru Kabul Edildi 05.03.2020

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Adm34, 3 saat önce yazdı:

Devre kodunu öğrenebildin mi

Kod nedir bilmiyorum muhtemel kod yok. Belirtilen koddan olmuş olsa idi muhtemel işleme tabi tutarlardı. Ben herkesin kodu olduğunu da düşünmüyorum. İhraç sebebim benim kurum kanaati ( Muhalif Görüş ). İhraç olduğum ilde 300'e yakın ihraç oldu bunlardan 2 arkadaş ( Adli işlem görmediler ve kodları yoktu ) iade oldu, 8 veya on kadar işlem görmemiş arkadaş kaldık. İşlemsizler harici diğerlerinin tamamına yakınına komisyon kararı ret geldi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kaptanpolis, 30 dakika önce yazdı:

Kod nedir bilmiyorum muhtemel kod yok. Belirtilen koddan olmuş olsa idi muhtemel işleme tabi tutarlardı. Ben herkesin kodu olduğunu da düşünmüyorum. İhraç sebebim benim kurum kanaati ( Muhalif Görüş ). İhraç olduğum ilde 300'e yakın ihraç oldu bunlardan 2 arkadaş ( Adli işlem görmediler ve kodları yoktu ) iade oldu, 8 veya on kadar işlem görmemiş arkadaş kaldık. İşlemsizler harici diğerlerinin tamamına yakınına komisyon kararı ret geldi.

Arkadaslar net Bı bılgı paylasayım size 692 ve 701 khk harıc (cunku bu khklı arkadaslar olumsuz fişlemeyle işlem gördüler komisyon yuzde 95 ne Red verecek referans bulanlar harıc) dıger khk ile ihrac olmus egm mensupları dosyalarımız bekletiliyor kodlaması zayıf olanlar yanı ufak Bı referans bekliyorlar kripto olur ayagına bekletiyolar kalan dosyaların boş oldugunu sonlara dogru iade sayısının cok artacağını net bi şekilde soyledıler. 

• Teşekkür 3
  • Onaylama 1

677 EGM incelemeye devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ayrıca 2014 oncesı herkesin kodu var.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karadayı, 23 dakika önce yazdı:

Arkadaslar net Bı bılgı paylasayım size 692 ve 701 khk harıc (cunku bu khklı arkadaslar olumsuz fişlemeyle işlem gördüler komisyon yuzde 95 ne Red verecek referans bulanlar harıc) dıger khk ile ihrac olmus egm mensupları dosyalarımız bekletiliyor kodlaması zayıf olanlar yanı ufak Bı referans bekliyorlar kripto olur ayagına bekletiyolar kalan dosyaların boş oldugunu sonlara dogru iade sayısının cok artacağını net bi şekilde soyledıler. 

Devrem bu bilgi için çok çok teşekkür ederim

679 sgk ihracıyım.sd kod:AD.Adlı işlem takipsizlik.6 Şubat İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Önemli değil devrem bilgiler paylaşıldıkça deger kazanır inşallah en kısa zamanda hepimiz kurtuluruz bu çukurdan... 

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...