İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Nessa, 20 saat önce yazdı:

İçişleri bakanlığına diye biliyorum 

Hem içişleri bakanlığı hemde egm. Ama dava açılımı sistemde içişleri bakanlığı gözüküyor. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

677 li olarak her ne kadar garson kodumun ea olabileceği yönünde bilgi alsam da ümidim var .692 ve 701 harici diğer khk lardan kalan eski Egm mensuplari olarak iade şansımız yüzde kaç kaç kişi kaldık. İfade vermeyenlerin durumu ne olacak bu yönde fikir beyan edelim biraz .zaman daralıyor. 692 ve 701 harici diğer khk lardan ne zaman dir ret duymuyorum duyan var mı. 

Egm -ist-4 ekim 677- sgk kaydı. İncelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kemik11, 34 dakika önce yazdı:

677 li olarak her ne kadar garson kodumun ea olabileceği yönünde bilgi alsam da ümidim var .692 ve 701 harici diğer khk lardan kalan eski Egm mensuplari olarak iade şansımız yüzde kaç kaç kişi kaldık. İfade vermeyenlerin durumu ne olacak bu yönde fikir beyan edelim biraz .zaman daralıyor. 692 ve 701 harici diğer khk lardan ne zaman dir ret duymuyorum duyan var mı. 

672 egm İstanbul bekliyoruz.

Eşi ihraç polis,672 KHK-İnceleme devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

701 egm istanbul beklemeye devam

701 EGM -26 nisan -Istanbul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

679 khk EGM şu ana kadar bana ankara sigorta dan başka hiçbir işlem yapılmadı.  Ama isim benzerliginden dolayi savcı mahkemeye sevk etti ve 4 mahkeme olacak aralıkta ben evraklarımi hepsini mahkemeye sundum ama ne yazikki o kişi tesbit edilemiyor.benim suçsuz oldugumu mahkeme başkanı bile kendi ağzıyla soyledi ama o kişiyi de  istiyor. Ne olacak benim halim. EGM gelen raporda 81 ilde hakkımda supHeli ve gizli tanık ifadelerde ismin geçmedi ve hicbir adlı işleme rastlamadigi yazıyor dosyada kodlama tüm listede ssya derecesi 0, güncel listede ise scd olarak kotlamislar

Talha2013

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Alperr1, 13.09.2019 - 22:33 yazdı:

Çok umutlanma herhalukarda iade olacaksın olacagız ama komisyon zor eder.genel foruma da yazdım.eş banka hesabından ihraçtım ret geldi yani üzülme ama her dosya kendi özelinden değerlendirilir ama komisyon egm ihracına büyük ihtimal ret veriyor Sen inşallah olursun olamasan da genel af söyleniyor ve olacakta böyle gitmeyecektir 

Tüm masumların dönmesini nasip etsin Allahım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kral Hektor;

KHK berat ve takipsizlik alanlar görevlerine dönecek cumhurbaşkanı ve cumhurbaşkanı istişare kurulu karar verdi ekimde başlıyacaklar inşallah. Daha önce bilgiyi paylaşmıştım teyit edildi.Hayirli olsun bir kaç güne resmi açıklama yapılacak.

EGM 679 KHK inceleme devam ediyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

EGM - İade olup bekleyenlerden araştırma merkezine ilk atama gerçekleşmiş.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Pİ2834, 8 saat önce yazdı:

Kral Hektor;

KHK berat ve takipsizlik alanlar görevlerine dönecek cumhurbaşkanı ve cumhurbaşkanı istişare kurulu karar verdi ekimde başlıyacaklar inşallah. Daha önce bilgiyi paylaşmıştım teyit edildi.Hayirli olsun bir kaç güne resmi açıklama yapılacak.

komisyonun kabul verdiği adamlar hala bekliyor..

emniyet komisyon kararına rağmen adamları hala almıyor..

yok af gelecekmiş yok toplu dönüş olacakmış..

gerçekçi olun arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 13 saat önce yazdı:

EGM - İade olup bekleyenlerden araştırma merkezine ilk atama gerçekleşmiş.

Boşuna kurmadilar araştırma merkezlerini son kalanları doldururlar...

672. EGM. Takipsizlik 2018. 2020 mart kabul gördüm. Darısı tüm masumlara...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...