İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Konuk

Malum yabanciyiz foruma buradan sorabiliyor muyuz sorularınızı.

Cevap evetse Twitter'da ki komisyon karar hesabı aynı yönetim kadrosu değil mi ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlısı olsun Bir baktıkki forum kapanmış yetim kaldık zannettik ama burası açığı kapatır umarım.

İki kez açık,686,beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Güzel bir sayfa olmuş elinize sağlık

Ghk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
edep, 1 saat önce yazdı:

Buranin yöneticisi de iade olup forumu kapatmaz umarım. Faydalı olur inşallah. 

İade de olsak kapatmayı düşünmüyorum. Birçok emsal karar biriktirdik. En azından bu bilgilere yazık olur. Hoşgeldiniz.

Kartalhocam, 21 dakika önce yazdı:

Malum yabanciyiz foruma buradan sorabiliyor muyuz sorularınızı.

Cevap evetse Twitter'da ki komisyon karar hesabı aynı yönetim kadrosu değil mi ?

Evet. Ben Mehmet. Forumun ve @komisyonkarar hesabının kurucusuyum. Forumda birkaç editörümüz daha var. Onları da zamanla tanırsınız. Twitter hesabımızda bir kadro yok. Fakat üye soruları ve mütalaalar için danıştığım geniş bir hukukçu kadrosu var. Kimi khk lı kimi çalışan. Bazıları ile  twitterdan bazılarıyla ise facebooktan tanışığız. 

İmzamda bilgilerim mevcut. Komisyon kararı bekliyorum.

Hoşgeldiniz. Umarız faydalı olur.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@emre_temur Teşekkürler. Umarız tüm mağdurlara faydalı olur.

Sitenin işleyişi ile ilgili öneri ve istekler olursa şurada başlık açmanız yeterli.

https://forum.khkhaber.com/forum/16-istek-öneri/

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 13 dakika önce yazdı:

İade de olsak kapatmayı düşünmüyorum. Birçok emsal karar biriktirdik. En azından bu bilgilere yazık olur. Hoşgeldiniz.

Evet. Ben Mehmet. Forumun ve @komisyonkarar hesabının kurucusuyum. Forumda birkaç editörümüz daha var. Onları da zamanla tanırsınız. Twitter hesabımızda bir kadro yok. Fakat üye soruları ve mütalaalar için danıştığım geniş bir hukukçu kadrosu var. Kimi khk lı kimi çalışan. Bazıları ile  twitterdan bazılarıyla ise facebooktan tanışığız. 

İmzamda bilgilerim mevcut. Komisyon kararı bekliyorum.

Hoşgeldiniz. Umarız faydalı olur.

İnşallah Mehmet kardeş.

Acaba sendika+ kimse yok mu dan karar örneği elinize ulaştı mı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yayınlanmasına izin verilen ve twitter + forumda yayınlanan tüm gerekçeli kararlar şu bölümde.

Konularına göre etiketli. Etiketlere dikkat ederek bakılabilir.

https://forum.khkhaber.com/forum/7-ohal-i̇şlemleri-i̇nceleme-komisyonu/

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kartalhocam, Bir saat önce yazdı:

Üye sayımız belli mi foruma?

Gönül istiyor ki 3-5 sayfa birikip okusun ?

? Üye sayımız ana sayfada alt bölümde mevcut. Şuan 1.624 üyemiz mevcut ve artıyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

vebalidegiliz, 7 saat önce yazdı:

Hayırlısı olsun Bir baktıkki forum kapanmış yetim kaldık zannettik ama burası açığı kapatır umarım.

Merhaba ben de yeni üye oldum,

Twitterda Melih hocanın bu forumu tavsiye ettigi yere bu başlığın linkini bıraksak gören arkadaş gelir. Yoksa ilk gelişte karışık gelebilir nereye yazılacağı...

672 - ret - sendika, dernek

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın

Ilk iade haberini kim yazacak acaba?

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...