İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Merhabalar. Yeni nefes yerimiz sanırım burası. Önceden takip ediyordum. Ancak karar paylaşımları haricinde pek alışmamıştım. Son iki gündür bakıyorum tanıdık rumuzlar var. Haydi hayırlısı bakalım. 

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın LA TAHZEN,

Daha iyisiniz umarım.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 6 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Yeni nefes yerimiz sanırım burası. Önceden takip ediyordum. Ancak karar paylaşımları haricinde pek alışmamıştım. Son iki gündür bakıyorum tanıdık rumuzlar var. Haydi hayırlısı bakalım. 

Aklıma hocam merhaba

Diğer forumda bana bir emsal karar yüklemiştiniz

Ben onu kaydedememistim.Rica etsem tekrar gönderir misiniz

SD kart fişlemesi ile ilgili

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 3 dakika önce yazdı:

Sayın LA TAHZEN,

Daha iyisiniz umarım.

Allah razı olsun hocam

Daha iyiyim

Çok teşekkür ederim

Rabbim de sizin sıkıntılarınıza derman olsun

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 2 dakika önce yazdı:

Aklıma hocam merhaba

Diğer forumda bana bir emsal karar yüklemiştiniz

Ben onu kaydeden eşim. Rica etsem tekrar gönderir misiniz

SD kart fişlemesi ile ilgili

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, İzmir 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin, Polis memuru Mehmet Ö. İle ilgili 17/10/2017 tarih ve 2017/235 Esas, 2017/244 Karar sayılı 9 yıl 6 ay hapis cezası veren kararına karşı yapılan İstinaf başvurusunun esastan reddedilmesi üzerine yapılan itiraza dair hazırladığı 29 Mart 2018 tarih ve 2018/7039 sayılı Yargıtay Cumhuriyet Başsavcı Yardımcısı Fatih Gökçen imzalı TEBLİĞNAME’de, GARSON kod isimli FETÖ’cü Gizli Tanığın 18 Nisan 2017 günü 2 adet SD kartı Ankara Cumhuriyet Savcılığına “teslim etmesi” üzerine başlayan 2017/68532 sayılı soruşturmaya atıfta bulunularak, “FETÖ/PYD terör örgütü üyelerince yurt çapında çalışan/emekli Emniyet Müdürlüğü mensuplarının verilerinin kaydedildiği taşınabilir bellekteki sanık ile ilgili verilerin; sanığın Teoman adlı veya kod adlı zümre başkanına bağlı ‘Muhammed’ adlı veya kod adlı şahsın sohbet gurubunda bulunup 100 TL himmet verdiğine dair bilgiler içerdiği ve sanığın söz konusu örgüte bağlı olup bir sohbet gurubunda faaliyet yürüttüğünü ispatladığı, ancak sanığın verilerde ‘SAVY ve SAY’ kodları ile ifade edilen özelliklerinin örgütsel faaliyetini gösterip ispat etmeye yeterli olmayıp sanığı gözlemleyen ve verileri hazırlayan şahsın kanaatini ifade ettiği” tespiti yapılıp,

Şeklindeydi. "Yargıtay Cumhuriyet Başsavcı Yardımcısı Fatih Gökçen imzalı" olarak aratabilirsiniz. Forumda yeniyiz malum. O nedenle link vermek istemedim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, Şimdi yazdı:

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, İzmir 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin, Polis memuru Mehmet Ö. İle ilgili 17/10/2017 tarih ve 2017/235 Esas, 2017/244 Karar sayılı 9 yıl 6 ay hapis cezası veren kararına karşı yapılan İstinaf başvurusunun esastan reddedilmesi üzerine yapılan itiraza dair hazırladığı 29 Mart 2018 tarih ve 2018/7039 sayılı Yargıtay Cumhuriyet Başsavcı Yardımcısı Fatih Gökçen imzalı TEBLİĞNAME’de, GARSON kod isimli FETÖ’cü Gizli Tanığın 18 Nisan 2017 günü 2 adet SD kartı Ankara Cumhuriyet Savcılığına “teslim etmesi” üzerine başlayan 2017/68532 sayılı soruşturmaya atıfta bulunularak, “FETÖ/PYD terör örgütü üyelerince yurt çapında çalışan/emekli Emniyet Müdürlüğü mensuplarının verilerinin kaydedildiği taşınabilir bellekteki sanık ile ilgili verilerin; sanığın Teoman adlı veya kod adlı zümre başkanına bağlı ‘Muhammed’ adlı veya kod adlı şahsın sohbet gurubunda bulunup 100 TL himmet verdiğine dair bilgiler içerdiği ve sanığın söz konusu örgüte bağlı olup bir sohbet gurubunda faaliyet yürüttüğünü ispatladığı, ancak sanığın verilerde ‘SAVY ve SAY’ kodları ile ifade edilen özelliklerinin örgütsel faaliyetini gösterip ispat etmeye yeterli olmayıp sanığı gözlemleyen ve verileri hazırlayan şahsın kanaatini ifade ettiği” tespiti yapılıp,

Şeklindeydi. "Yargıtay Cumhuriyet Başsavcı Yardımcısı Fatih Gökçen imzalı" olarak aratabilirsiniz. Forumda yeniyiz malum. O nedenle link vermek istemedim.

Çok teşekkür ederim hocam

Allah razı olsun

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hadi hayırlısı olsun. Yeni bir yer ve yeni umutlar...

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben de çok fazla yazmasam da İşte Öyle Birsey adıyla forum takipcisiydim

Eşim 672 li akademisyen,

34 aydır soruşturma devam ediyor,

Komisyon inceleme devam ediyor

YÖK/KOMİSYON RET/

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba Arkadaşlar. Yakında kendi kişisel hesaplarımdan paylaşımları azaltıp, tüm paylaşımları buradan yapmayı düşünüyorum. Forum yöneticilerine teşekkür ederim. Görüşmek üzere.

Genel Editör • KHK Mağdurları Forum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende diğer forumdan geldim gerçekten güzel bir ortam vardı.vefasızlık olsun istemem ama birden kapanması hoş olmadı hele yorum dahi yapamamak tamamen saçmaydı. Hayırlısı olsun. Sayın site yöneticileri bu forumun içeriği biraz karışık daha anlaşılabilir ve sade olmalı.eskiden cuma günleri çok heyecanlı geçerdi şimdi kimseden haber yok ?

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...