İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk
Teacher, 30 dakika önce yazdı:

Biliyorum hicbir sey eskisi gibi olmayacak... 

Zaten eskisi gibi degilim... 

Her gecen gun icimde birseyler ölüyor... 

???

Böyle hissetmeye başladığımda iademin de yaklaştığını anlamıştım. Sizinki de yakındır hocam. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Teacher hocam herşey eskisi gibi hatta daha güzeli olacak geçmişe bakınca uzuldugunuze değmeyecek....

• Beğeni 2

672 meb 34 md yrd. 16 ay sendika subat ifade eylül 2019 takipsizlik alındı.21 ekim kabul kararını sistemden gordum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)
Teacher, 3 saat önce yazdı:

Bana tesekkur eden " somebody "teşekkürler...?

Şu somebody olayı nedir, bi açıklama rica etsek Sn adminimiz @MSA...

Bu insanlar neden göremiyo, bana neden denk gelmiyo bu, ben mesela @Teachera teşekkür eden herkesin kim olduğunu görüyorum oysa...

Güncelleme • • RosedewittbukateR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Magdres hocam öğretmenler  günü dediniz ya gözümun önüne geldi şimdi,

Söylesem mi söylemesem mi çocuklarım eşim bile bilmez....

Cicek sepeti gibi bir firma Öğretmen ler günü yoğunluğundan kargo yapacak arabalı kurye arıyormuş bir arkadaş isin yoksa yapar misin dedi Öğretmen ler günü hediyesi okullara dağıtılacak olur dedim 22 adet çiçek çikolata gibi sepetleri aldim ve okullara dağıttım  sınıflara girdim teslim ettim. Yarın o teslim ettiğim okullardan birinde göreve başlıyorum dönüp  baktığımda ben neler yapmışım kimsenin haberi yok....

Ey forum iyiki varsın ici mi döktüm...

• Beğeni 5

672 meb 34 md yrd. 16 ay sendika subat ifade eylül 2019 takipsizlik alındı.21 ekim kabul kararını sistemden gordum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@RosedewittbukateR Konu nedir? Somebody?

• Beğeni 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
MSA, 7 dakika önce yazdı:

@RosedewittbukateR Konu nedir? Somebody?

Bizim mahallede bildirimlerde üyelerimiz "somebody konuya ifade bıraktı" yazısı görüyor... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@RosedewittbukateR +Üye olana kadar göremiyorlar evet. Foruma özel değil. Ayrıca tercüme hatası düzeltildi.

• Beğeni 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
RosedewittbukateR, 11 dakika önce yazdı:

Bizim mahallede bildirimlerde üyelerimiz "somebody konuya ifade bıraktı" yazısı görüyor... 

Bana şarkı söyletiyor Allah razı olsun. 

I guess that I don't need that though
Now you're just somebody that I used to know....

Rose neden ürkütüyorsun ?

Gitmesin bi yere.

Somebody...

Bi sır,  giz...  

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)
MSA, 11 dakika önce yazdı:

@RosedewittbukateR +Üye olana kadar göremiyorlar evet. Foruma özel değil. Ayrıca tercüme hatası düzeltildi.

Peki +üye olmayan kimi göremiyor... ? +Üye olmak için de burdan değil ana sayfadan yazmak lazım tabi değil mi...

Güncelleme • • RosedewittbukateR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@RosedewittbukateR Hayır. Herhangi bir yerde yazarsanız sistem kaydeder. Kişinin spam yada cezası yoksa ve iyi puana sahipse 101 Mesaja ulaşıldığında sistem kişiyi +üyeliğe alır. Tepki verenleri görebilir.

• Beğeni 1
  • Şaşırma 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...