İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Herkese hayırlı geceler.yilin son ayına girdik.Artik komisyondan haber bekleyen çok az kişi kalmıştırUmarim onlarınki de gönüllerince olur.Buralarda  da pek kimse kalmadı ama  Rabbım herkese en güzel. en sağlıklı ve huzurlu yollar çizsin inşallah.

• Beğeni 2

672 KHK sendika SGK  kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese hayırlı akşamlar..Olumlu olumsuz tüm kararlar çıkınca forum iyice sessizleşti  . Umarım Rabbım  içinde bulunduğumuz  mübarek gün ve geceler hatırına tüm kaderdaslarimiza bir çıkış ve kurtuluş versin...Artık kimseleri sormayacagim   kimi hayat telaşı  kimi   farklı nedenlerle ugrayamaz oldu mahalleye.Herkesin yolu bahtı şansı açık olsun .Yeni yıl herkese beklediğini  özlediğini ve umduğunu getirsin .Hayırlı kandiller   ve  tüm mahallenin  kandili mübarek olsun ...

• Beğeni 4

672 KHK sendika SGK  kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mahalledeki arkadaşlar, bu elim depremde bölgede olanlar  durumunuz nasıl. 

Benim idare mhkm red geldi, istinafa başvurcam.

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karakeçili, 11.02.2023 - 00:00 yazdı:

Mahalledeki arkadaşlar, bu elim depremde bölgede olanlar  durumunuz nasıl. 

Benim idare mhkm red geldi, istinafa başvurcam.

Allah yar ve yardımcınız olsun sonu hayır gelsin inşallah 

• Beğeni 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mahalle hayırlı akşamlar. @Umutlu ben  deprem bölgesinden değilim. Egedenim. 

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...