İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk RosedewittbukateR
MSA, 9 dakika önce yazdı:

@RosedewittbukateR Hayır. Herhangi bir yerde yazarsanız sistem kaydeder. Kişinin spam yada cezası yoksa ve iyi puana sahipse 101 Mesaja ulaşıldığında sistem kişiyi +üyeliğe alır. Tepki verenleri görebilir.

Ama bizim gündem dışına yazdığımız iletiler ileti sayımızı artırmıyor, misal şu an ben 410 ileti yazmış görünüyorum, bunu yolladığımda yine 410 olacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@RosedewittbukateR Kontrol ettim. Haklısın. Düzelttim.

• Beğeni 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
MSA, 8 dakika önce yazdı:

@RosedewittbukateR Kontrol ettim. Haklısın. Düzelttim.

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bölüme özel istek olursa yine yazın. Yada mesaj atın. ?

• Teşekkür 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)
MSA, 17 dakika önce yazdı:

Bölüme özel istek olursa yine yazın. Yada mesaj atın. ?

Somebody i geri istiyorum. ???  ( hep rose mu ağlayacak )

Gizli bi hayran gibiydi...

Benim gibi yaşlı, huysuz, çirkin bi kadına iyi geliyordu.

Kişi den hiç hoşlanmadım.

Neyse.

Ben uyuyayım en iyisi.?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Kafakafka, 7 dakika önce yazdı:

Somebody i geri istiyorum. ???  ( hep rose mu ağlayacak )

Gizli bi hayran gibiydi...

Benim gibi yaşlı, huysuz, çirkin bi kadına iyi geliyordu.

Kişi den hiç hoşlanmadım.

Ne yaşlı, ne huysuz ne de çirkin... Nazar değmesin diye yazıyor böyle kendileri...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Yigido58, Bir saat önce yazdı:

@Magdres hocam öğretmenler  günü dediniz ya gözümun önüne geldi şimdi,

Söylesem mi söylemesem mi çocuklarım eşim bile bilmez....

Cicek sepeti gibi bir firma Öğretmen ler günü yoğunluğundan kargo yapacak arabalı kurye arıyormuş bir arkadaş isin yoksa yapar misin dedi Öğretmen ler günü hediyesi okullara dağıtılacak olur dedim 22 adet çiçek çikolata gibi sepetleri aldim ve okullara dağıttım  sınıflara girdim teslim ettim. Yarın o teslim ettiğim okullardan birinde göreve başlıyorum dönüp  baktığımda ben neler yapmışım kimsenin haberi yok....

Ey forum iyiki varsın ici mi döktüm...

Sn Hocam en fazla sizi bi yerden gözüm ısırıyor derler... ?

Ama siz eski okulunuzda kadro boş demiştiniz sanki, neden olmadı orası, Allahallah... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 6 saat önce yazdı:

Biliyorum hicbir sey eskisi gibi olmayacak... 

Zaten eskisi gibi degilim... 

Her gecen gun icimde birseyler ölüyor... 

???

ölme demesek.. yenilenme desek? yani ne kadar çok şey öğrendik dimi? Artık çocuklarımızı da farklı yönlendireceğiz. Örneğin; öğretmen ol ama yanına marangoz da ol oglum vs..demezmiyiz? 

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

selam Herkese merhabalar. forumda yeniyim. khk gruplarda epeyce arkadaş ve paylaşımımız olmuştu. yukarıda bahsi geçen eski site  * hocanın ise eşim sıkı takipteydi ...

Güncelleme • • neoleear
isim cıkamıs
  • Beğeni 3

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@RosedewittbukateR hocam sormayın dün il meb den aradılar dilekcemi reddettiler neden dedim il müdürümüz Proje okulu ve bilsemlere bu tur atama yani ohal den geri dönüş için izin vermedi. Ben 10 yıldır özel eğitim çalıştım bilsem özel eğitim bu arada şimdi meslek lisesi nasıl yapicam bilmiyorum. Yeniden basliycam hayatı sıfırladık. 

demek ki ohal geri dönünce tam aklanmadık@RosedewittbukateR hocam. Atamadaki memur sef çok saolsunlar ilgilendiler nere isterdeniz dediler ben de en yakin okul sectim. 20 kisi bu hafta istanbuldan kabul  alan sayılar çoğalsın inşallah.

• Beğeni 2

672 meb 34 md yrd. 16 ay sendika subat ifade eylül 2019 takipsizlik alındı.21 ekim kabul kararını sistemden gordum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...