İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk
RosedewittbukateR, 33 dakika önce yazdı:

Hoş geldiniz Sn @Elaziz Hocam...

İyi duruyorsunuz, Allah iyilik versin...

Özleyecek kadar ayrı kalmayın  burdan. Kimse yazmayınca hepimizin morali düşüyor onu farkettik...

?

Herkes lazım...

Peki sayın rose çok haklısınız, bende yazmayınca çok hastalanıyorum inanın. ?

elaf, 2 saat önce yazdı:

Mahallede kimse yok zannımca 5 bayan mı kaldık ne.. foruma bakmıştım az önce birkaç iade gördüm EGM den sevindirici. Ophelia da iade olur yakında inşaallah En son 20 gün önce baktım sisteme olumlu olsaydı aranirdim olumsuzsa da ne yapalım elden birşey gelmiyor..?benim kurum beni istermi ki hiç duymuyorum Diyanetten iade olanı..

Sayın elaf EGM den iade mi var acaba 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)
Elaziz, 11 dakika önce yazdı:

Peki sayın rose çok haklısınız, bende yazmayınca çok hastalanıyorum inanın. ?

Sayın elaf EGM den iade mi var acaba 

O zaman çözüm belli...

Hep ben şişirmeyim kafaları yaf...

?

1 ya da 2 iade yazıldı sanırım egmden...

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
RosedewittbukateR, 8 dakika önce yazdı:

O zaman çözüm belli...

Hep ben şişirmeyim kafaları yaf...

?

1 ya da 2 iade yazıldı sanırım...

Est. Sn rose , ben baktım incelemeye devam hala ? hayırlı olsun diyelim . 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu gun egmden vardi iade dunde mebden artik iadeden cok red gelecek diye korkar oldum ?‍♀️

oJix5n.jpg

Waffle yaptim arkadaslar buyrun gelin bergamot aramolı cayda var .☕?

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
hepsiyah, 8 dakika önce yazdı:

Bu gun egmden vardi iade dunde mebden artik iadeden cok red gelecek diye korkar oldum ?‍♀️

oJix5n.jpg

Hangisi benim...

Neyse en öndekini biriyle paylaşırım napim...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
hepsiyah, 11 dakika önce yazdı:

Çok güzel görünüyorlar. Masanızın kaplamasıda atlantik çammış...

Güzel kombin ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
werwer, 18 dakika önce yazdı:

Çok güzel görünüyorlar. Masanızın kaplamasıda atlantik çammış...

Güzel kombin ?

Tesekkurler cok anlamam ama ikea evimizin herseyi  ? zamaninda vaz gecilmez magazamdi oraya girince hayat dururdu bana hey gidi gunler hey?

• Beğeni 3
  • Kahkaha 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 27 dakika önce yazdı:

oJix5n.jpg

ayyy buna benzer bir tabak da ablam whatsap grubumuzda paylaşmış...iştah açıcı ama ben bu saatde sadece bitki çayı içebiliyorum.

yaklaşık 6 km yürüyüş hafif koşu akşam sporu....

hayatın anlamı o paylaştığınız resimlerde sankii.

off yaa .bıraksam mı diyeti.

• Beğeni 3

20. İdare mahkesi bekleniyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
scn, 9 dakika önce yazdı:

ayyy buna benzer bir tabak da ablam whatsap grubumuzda paylaşmış...iştah açıcı ama ben bu saatde sadece bitki çayı içebiliyorum.

yaklaşık 6 km yürüyüş hafif koşu akşam sporu....

hayatın anlamı o paylaştığınız resimlerde sankii.

off yaa .bıraksam mı diyeti.

hayiiiiirrrr ?

içinizdeki o sese uymayın sn @scn 

hepsiyah, 39 dakika önce yazdı:

oJix5n.jpg

acayip güzel görüyorlar ama iştah kabartıcı.. 

Ellerinize sağlık @hepsiyah...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Hocam, kendinize haksızlık etmeyin. Devlet söz vermiş 657ye uyduğun sürece sorun yok demiş. Birçok kişi de buna güvenip kendini o memuriyet için hazırlamıştı ve o işe kendini adamıştı. Özellikle belli bir yaştan sonra gerçekten zordu bu işler. Birçok kişiye de yedikleri damga çok ağır geldi, yeni bir hayat kurmak için o psikolojik gücü kendilerinde bulamadılar. Bunun üstüne uğraştığımız davaları parçalanan aileleri ekleyin. Hayatta kalabilmeniz bile başarı aslında.
    • 8 sene geçti ve hiç bir şey değişmedi. Parkomatta  çalışdım, inşaatlarda çalıştım, tarla işlerinde çalıştım, bir buçuk sene kadar dershanede çalıştım (depremden sonra kapandı) fabrikada 3-5 ay çalıştım ödeme sorunu olunca  ayrıldım yine inşaattayım. 8 yılda bir kazmaya sap olamadım, ortalamaya baksan 8 yıl asgari ücret altında kazandım. Hep günü kurtarma uğraşıyla  geçti 8 sene. Bu 8  sene bana ne kadar beceriksiz işe yaramaz olduğumu gösterdi. Bazen düşünüyorum nasıl bir günahım varmışta bu duruma düştüm ve kurtulamıyorum ... Ülkenin hukuk olsun adalet olsun ekonomi olsun vesaire memnun değilizya, ben bunun bin katı kendimden memnun değilim ...
    • Yeminle şaka gibiyiz ya. Herkese açık bir forumda birbirine dilekçe dava danışan, fikir alış verişi yapan, sabır tavsiye eden, gündem hakkında analizler yapan "terörist" mi olur arkadaş? İçinde olmasak tam bir komedi değil mi şu durum aslında? 8 sene be.
    • Bir düşüncem de KHK mağdurlarıyla ilgili... Mağdurlar bu işin çözümünün peyder pey olacağını bir türlü anlayamadı... pazarlamada "foot at the door" diye bir tabir vardır, yani ayağınızı kapıya koyabilirseniz, satışı büyük ihtimalle halledersiniz... burada da o ayak, ufak da olsa, KHK'lı bir grubun toplu iade olmasıydı... mesela takipsizlik-beraat alanlar iade olabilseydi, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iade olma yolu açılacaktı, çünkü o kapı açılmış olacaktı bir kere... ama bunun yerine ne zaman takipsizlik alanların iadesi gündeme gelse, diğer tüm KHK'lılar "bizde, bizde, bizde..." demeye başladı ve o kapıya ayak bu yüzden hiç konulamadı, çünkü kapı hiç açılamadı... Bu talepler nedeniyle, iade işi toplum nazarında en ağır kişinin iade olacağı şeklinde ve çok ağır mali külfete neden olacak şeklinde yorumlandı veya imajı o şekilde verildi (Abdurrahman Dilipak'ın idareyi KHK'lılarla ilgili mali külfetle korkutma twitini hatırlayın)... halbuki hep beraber en azından takipsizlik-beraat alanlar gibi toplum vicdanını da kanatan bir kesimin iade olmasını savunsaydık, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iadesi toplum nazarında daha kabul edilebilir hale gelecekti...
    • dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
  • Yeni Oluştur...