İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Adalet Bakanlığı Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Tecokhk, 15 dakika önce yazdı:

geçmiiş olsun kardeş yola devam ....benımde en korktuğum sey adli dava sonuçlanmadan komisyondan red almak 701 khk benımde hts kaydı umarım sonumuz benzemez aralıkta ilk duruşmam

Dosya derdestken iade yönünde karar verilenler oluyor hatta bu hafta davası devam eden iki doltor iade oldu diye yazmıştı bir formda

701 adalet bakanlığı beraat inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar bende yeni uye oldum adalet bakanlığı personeliydim ifadem alındı 22 ay açıkta bekletildim göreve dönmeyi beklerken 701 nolu khk ile ihraç oldum ne bir mahkeme var nede bir gelişmeye benim durumda olan var mi acaba teşekkürler 

701 khk adalet bakanlığı inceleme devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
08072018, Bir saat önce yazdı:

Dosya derdestken iade yönünde karar verilenler oluyor hatta bu hafta davası devam eden iki doltor iade oldu diye yazmıştı bir formda

Sağlık Bakanlığında  falan olabilirde Adalet Bakanlığında zor yada ben hiç duymadım

Adalet Bakanlığı 701 ihraç 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tecokhk, 15 saat önce yazdı:

geçmiiş olsun kardeş yola devam ....benımde en korktuğum sey adli dava sonuçlanmadan komisyondan red almak 701 khk benımde hts kaydı umarım sonumuz benzemez aralıkta ilk duruşmam

Moral bozmak istemem ama benim takipsizlik kararım olmasına, dolayısıyla adli kovuşturmam bile olmamasına rağmen "kurum kanaati" nedeniyle ret verdiler. Referans dedikleri muhabbet yoksa beklentilerinizi minimize edin derim. 

701 Sayılı KHK, Albatros-3A, Takipsizlik, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar hts o kadar önemli değil yargıtay da bununla ilgili kararı vardır 2019/272 esas 2019/4415 16. ceza dairiesi

refaransı olmayan idare mahkemesinden döner o da itiraz eder bam a gider ama mutlaka bir yerden döner buna emin olabilirsiniz ama bu bir süreç sabır ister dualarınızı eksik etmeyin 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cem Cem, 15 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun bende hts den ceza aldım başkada hiçbirsey yoktu sizin hangi il

il balıkesir, hts den ne ceze veriliyor?

701 khk ile doğrudan ihraç- adli ilk duruşma gün verildi- komisyon 21/10/2019da red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

yargıtayın kararına bakın bozma ile ilgili 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sevgi, 13 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar hts o kadar önemli değil yargıtay da bununla ilgili kararı vardır 2019/272 esas 2019/4415 16. ceza dairiesi

refaransı olmayan idare mahkemesinden döner o da itiraz eder bam a gider ama mutlaka bir yerden döner buna emin olabilirsiniz ama bu bir süreç sabır ister dualarınızı eksik etmeyin 

Yok kardeşim bana 1 yıl 6 ay verdiler indirim yaparak iyi hal filan...hts önemsiz olsa ilk celsede vermezler ceza..şuan istinafta dosya yeni basvurduk

Adalet Bakanlığı - OHAL Sonrası İşlem - 10 Haziran 2019'dan beri Açıkta - 11 Ekim'de İlk Duruşmada 51. Maddeden Ertelemeli Adli Ceza - BAM Ret - Ekim 2020'den beri Dosya Yargıtayda - Kriter Sadece HTS (Bahtsız Bedevi)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

hukuksal yardım faceye üye ol orda bununla ilgili karar var 

mustafa özkan 

bülent arıncın damadı üst tepe yönetimiyle ilgili bir sürü hts kaydı çıkmış deniliyor ancak beraat aldı

hts den başka kriter var mı 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sevgi, 5 dakika önce yazdı:

yargıtayın kararına bakın bozma ile ilgili 

şimdi onu inceliyordum.

Bir de hep adliye personeli olarak (ben de adalet bakanlığı ama adliye ile duruşma ile hakim savcı ile hiç işim olmadığından) kasım sonunda duruşmam var, duruşmaya hazırlandın mı diye soran oluyor, neyine hazırlanacağım?

Bir kere iddianameyi okudum daha da okumadım bile. iddianamede açık ama hiç kullanılmadığı belirtilen banka hesabım olduğu yazıyor. bununla ilgili ekstre filan hazırlığı yapmam filan gerekiyor mu?

701 khk ile doğrudan ihraç- adli ilk duruşma gün verildi- komisyon 21/10/2019da red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...