İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Arkadaş komisyon yine inceliyormuş. Bu saatte baktım gecenin köründe inceleme devam ediyor diyor. Çok çalışıyorlar ya. Yanlarına gidebilsem birer Türk kahvesi yapmak isterdim. Bunlar ya beyinsiz hala karara baglayamadilar bukadar çalışmayla ya da bunlar yalan söylüyorlar. Hamak sermiş yatıyorlar ?

701 kriter yok KYOK aldı 2018 Dz.K.K.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

11 ekimde mahkemeden beraat aldk bir ay sonra dzkk ya savunma verdik adalete bak bee 2015 lileri atmışlar bir kişi hariç sırayla bir bahane bulup şutlayacaklar sanırım 

Dnzkk-ekim16-ankesör

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ofbehyt, 8 saat önce yazdı:

çok afedersiniz sizden haber beklicem çok merak ediyorum ne sonuç çıkacak die sadece dosyada ankesör mü var sizde de avukat idare mahkemesinden iyi sonuç alırsınız falan diyor mu artık en son çare o oldu çğnkü bizim de başımıza gelir De idare mahkemesine kalırsak en azından ordan yüzümüz gülsün kuruma kalsa ihraç zaten 

Yok ankesor filan olayi degil lisede ayni sinifta olsugu bir kişi  biz birlikte bikac defa ders calistik bide hali saha maci yaparsik diye ifade vermis,  bunlar da vay efendim ders mi calistiniz diye sorusturma acmislar ordan kyok geldi. Sonra da ihrac ettiler.  Öyle ifadeye filan  da cagrilmadi. Ihrac gerekcesi icin de kurum kanaati iltisakli degerlendirdik demisler. Avukat dosyaniz bis normal sartlarda atilmamaniz da gerekirdi asker olmanin dezavantaji malesef diyor. Idare mahkemesinden donme sansiniz var ama yine asker olmaniz malesef zorlaştırıyor biraz uzun surer ama bu dosyayla mutlaka siz kazanirsiniz diyor. 

Hakimin somut delil gonderin diye muzekkere yazmasina da cok olumlu bakiyor delil uzerinde durmasi bizim icin iyi dedi ama hakim tayin oldu mu onu bilmiyormus malesef.

KYOK- kurum kanaati ihrac- idare mahkemesinden sonuç  bekleniyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir sorum olacak tsk dan ihraç olanlarla ilgili komisyon kurum görüşü için nereden bilgi istiyor bilen var mı acaba.

689 khk  kkk 1.derece yakın 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Son görev yaptigin kurum amirin raporu yazıyor. Yani ben de öyle oldu tabursa tabur komutanı alaysa alay komutanı... Aranmış mi kurumunuz?

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Passaport kolorduydu kıbrısta orada kimse kalmamıştır ki aranıp aranmadığını bilmiyorum 

689 khk  kkk 1.derece yakın 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi akşamlar tutukluluğa itiraz dilekçe örneği olan var mı acaba edirnede mahkemesi görülüp iddianamesi bile tam olmadığı halde ceza alıp hala yatan birisi için arıyorum 

Dnzkk-ekim16-ankesör

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Mutlu kurum görüşü genelde mit ve polis raporu diye biliyorum, kaç sene olmuş amirler kaç tur değişmiştir, amirden vs sorsa ne öğrenecek ?

695 TSK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Passaport, 30 dakika önce yazdı:

Son görev yaptigin kurum amirin raporu yazıyor. Yani ben de öyle oldu tabursa tabur komutanı alaysa alay komutanı... Aranmış mi kurumunuz?

Yanlışın var pasaport kuvvetin personel başkanlığı kanaat bildiriyor.

701 khk incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
695, 9 dakika önce yazdı:

@Mutlu kurum görüşü genelde mit ve polis raporu diye biliyorum, kaç sene olmuş amirler kaç tur değişmiştir, amirden vs sorsa ne öğrenecek ?

Arandığını biliyorum 695 kendimden biliyorum değişse de arıyorlar onların da zaten sahsi bir malumati olmuyor rapor hazırlıyorlar 

Garfield, 9 dakika önce yazdı:

Yanlışın var pasaport kuvvetin personel başkanlığı kanaat bildiriyor.

Valla usta yazılan raporu kurum başkanlığına gönderip oradan komisyona gidiyorsa bilemem ama raporun alayda düzenlendiğine eminim. Tabi kuvvetten kuvvete işleyiş farkı olabilir o konular biraz flu malasef

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...