İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Konuk

Arkadaşlar iade olduktan sonra, toplu maaşların yasal faizi, yüksek vergi oranından dolayı kesilen ücret, ek dersler vs için dava açmanın belli bir süresi varmı acaba yoksa, misal iadeden 2 yıl sonra bile açabilirmiyiz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Diane, 04.10.2019 - 12:40 yazdı:

Benim engelli gelir vergisi indirimim vardı. Muhtemelen bunları hesaba dahil etmeyecekler. Davaya mı bıraksam, dilekçe mi versem bilmiyorum. 

Benim bildiğim önce dilekçe verip detaylı istiyorsunuz herşeyi daha sonra kurum reddettikten sonra bu dilekçenin reddinin hukuksuz olduğuna dair dava açıyorsunuz. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar arkadaşlar.. Artık bu sayfadayım..Geçen cuma saat 20:00 da kabul kararımı gördüm.

Kesk te örgütlüyüm,,herhangi bir soruşturma geçirmedim. 3-5 güne çksy de adımın yazılacağını tahmin ediyorum.emeklilik dilekçemi vermiştim. iptal dilekçesi yazıp gönderecem artık..darısı tüm khk daşlarıma..

675. KHK, sağlık bakanlığı, adli idari soruşturma yok diye biliyorum. Dünyadasın ve bunun tedavisi yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümit, 04.10.2019 - 19:23 yazdı:

Benim kurumumda 20eylülde aranmıştı, 3 ekimde kabul kararımı gördüm

Cevabınız için teşekkürler.Bende  hayırlı sonuç bekliyorum inşallah.Kurum olumlu yanıt vermiş bunu öğrenince beklemek daha zor oluyor.

672  sendika istifa 20 ay kurum görüşü alındı 1 hafta inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@fikrifikir  fazla sıkıntı yaratmayın inş olumlu olur benimde 4 . Haftada olumlu geldi

701 khk 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KahKalı, 11 dakika önce yazdı:

@fikrifikir  fazla sıkıntı yaratmayın inş olumlu olur benimde 4 . Haftada olumlu geldi

teşekkürler umutla bekliyorum müdürüm senin için olumlu görüş bildirdik dedi  aynı ilçede bu şekilde dönen 2 öğretmen daha var 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
fikrifikir, Bir saat önce yazdı:

Cevabınız için teşekkürler.Bende  hayırlı sonuç bekliyorum inşallah.Kurum olumlu yanıt vermiş bunu öğrenince beklemek daha zor oluyor.

Ben kurumdan görüş alındığı haberini aldığımda iade olmuşum gibi heyecanlanmış ve çok sevinmiştim, tamam dedim demekki artık karar verilme sırası bana geldi. 4 gün sonra sistemde kabul kararımı gördüğümde, ne heyecan vardı içimde ne de öyle büyük bir coşku, balkonda sigaramı içmeye devam ederken içerde bulunan anneme seslendim ve anne iade olmuşum dedim sadece. Bazen komisyon sayfasını açıp kabul yazısını tekrar okuyorum ve yüzümde bir tebessüm beliriyor. Kabul yazısını gördükten sonra milli eğitimden arayıp başlatma için davet etmelerini beklemek daha sabırsızca bir şey, 2 hafta sürüyormuş bu süreç. İnşallah tüm mağdurlar en kısa sürede iade olur hep bunu diliyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ümit, 15 dakika önce yazdı:

Ben kurumdan görüş alındığı haberini aldığımda iade olmuşum gibi heyecanlanmış ve çok sevinmiştim, tamam dedim demekki artık karar verilme sırası bana geldi. 4 gün sonra sistemde kabul kararımı gördüğümde, ne heyecan vardı içimde ne de öyle büyük bir coşku, balkonda sigaramı içmeye devam ederken içerde bulunan anneme seslendim ve anne iade olmuşum dedim sadece. Bazen komisyon sayfasını açıp kabul yazısını tekrar okuyorum ve yüzümde bir tebessüm beliriyor. Kabul yazısını gördükten sonra milli eğitimden arayıp başlatma için davet etmelerini beklemek daha sabırsızca bir şey, 2 hafta sürüyormuş bu süreç. İnşallah tüm mağdurlar en kısa sürede iade olur hep bunu diliyorum. 

Kurum görüşü alındığını bilmek beni de esas mutlu eden şeydi, iadenin coşkusu çabuk söndü halbuki. 

Ben de komisyon sayfasını birkaç defa daha açtım. Her görüşümde şaşırıp heyecanlanıyordum ?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın

inceleme devam ediyor

kurum görüşü beklediğim bişey değildi o yüzden günlük hayatımın rutinlerini bozdu.

hayırlısı diyelim beklemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Umarım müdürümüz  size yalan söylemiyordur. Bu forum olsun diğer forumlar olsun çok şahit olduk yalanlara. Olumlu görüş verdik deniliyor lakin sonrasında kurum kanaati ile RED geliyor. 

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...