İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

merhabalar, iade olup toplu maaşını eksik alan var mı? varsa dava dilekçe örneği var mıdır?

672ihracbylock

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hs uzmanı, 1 saat önce yazdı:

merhabalar, iade olup toplu maaşını eksik alan var mı? varsa dava dilekçe örneği var mıdır?

Bir üst kategoriye gözatınız. Link:

https://forum.khkhaber.com/forum/89-kabul-kararı-alanlar-forumu/

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@MSA araştırma merkezinde göreve başlatılanların kriterleri neler bir araştırma yaptınız mı devrem

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ak Yunus, 59 dakika önce yazdı:

@MSA araştırma merkezinde göreve başlatılanların kriterleri neler bir araştırma yaptınız mı devrem

Evet. Hiçbir ortak özellik bulamadım.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@MSA @MSA araştırma merkezinde göreve başlatılanların kriterleri neler bir araştırma yaptınız mı devrem

ben bugün kısa araştırma sonucu AD kodu verilenlerin oraya atandığını tespit ettim. Daha diğer kriterleri bulmaya çalışıyorum (bazı kriterleri olanları oraya veriyorlar bunu bulursak ona göre hareket etmemiz kolaylaşacak) yoksa boşa idareye dava açmış olacağız

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ak Yunus, 2 dakika önce yazdı:

@MSA @MSA araştırma merkezinde göreve başlatılanların kriterleri neler bir araştırma yaptınız mı devrem

ben bugün kısa araştırma sonucu AD kodu verilenlerin oraya atandığını tespit ettim. Daha diğer kriterleri bulmaya çalışıyorum

Diğer başlıkta cevap verdim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Diane, 17 saat önce yazdı:

8 yıl için kademe ilerlemesi istemiştim, dilekçeme cevap aldım: vermişler. Keşke diğer haklarımı da böyle azar azar verseler dilekçeyle...

Size yazı ile verilen cevabı bana mesaj olarak gönderir misiniz ..

Bana 8 yıl içinde verilmesi gereken kademe ve derece ilerlememi vermediler ..

677 KHK incelemeye devam ediyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar yıllık izin kullanma durumu ne olur sizce?(bebeğim olduğundan dolayı kullanmak isterim)

686

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@20Aralık-23Aralık günaydın geriye dönük izinler verilmiyor, izin aktif çalışana dinlenme imiş, eşim dün işbaşı yaptı, bu yıla ait 30 gün izni var şimdi sadece o, ihraç tan önce 42 izin vardı içeride, tabi 3.5 yılda bekledik hepsi yandı, bize denilen bu, bir arkadaş bana geri sayfalarda link attı orada khk açıklamasıda var. 

672 KHK sendika-inceleme devam ediyor - soruşturma-dava yok - eşim için buradayım-sağlık bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
672'li ingilizceci, 31.12.2019 - 11:17 yazdı:

Hocam benim iade yazimi gormemle girisimin yapilmasi arasinda 10 gun var. Musterih olun. 15 gune kadar muhleti var. 2yil onceki iadelerin baslamasi 1ayi buluyordu. Iade yazinizi gorduyseniz tasalanacak birsey yok, eni sonu o kararname cikacak. 

Hocam merhabalar.göreve basladıgnzda görev süresi olarak kaldıgınız yerden mı devam ettiriliyor yoksa 0dan baslamı gibi mi gösteriliyo.il içi ya da il disi tayin için soruyou

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...