İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Garson Sd Kart Fişleme Forumu

Önerilen Yorum

B4 Kodlama RET

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar bugün mahkeme tebligatı elime ulaştı...temsil zaptı ile birlikte.merak ettiğim şu kutumdan şunu bu kurumdan bunu isteyelim şeklinde bir sürü madde...bylock vs.bunlar bugüne kadar yapılmamıştır zaten.bilgisi olan?

701 KHKLI sade ve sadece insan...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
birzavallı, 20 dakika önce yazdı:

Merhabalar bugün mahkeme tebligatı elime ulaştı...temsil zaptı ile birlikte.merak ettiğim şu kutumdan şunu bu kurumdan bunu isteyelim şeklinde bir sürü madde...bylock vs.bunlar bugüne kadar yapılmamıştır zaten.bilgisi olan?

standart olan şeyler hepsi, bende de aynısı olmuştu

26 Nisan açık 701 ihraç komisyon inceleme: devam kovuşturma devam ediyor (ea-sc-scd)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu garson fişlemesinde Derece 1 ve Derece 2 ne oluyor arkadaşlar. Derece 1 : EA, Derece 2 : 0 olan birisi için Derece 1 ve Derece 2 'nin anlamı ne oluyor? EA ve 0 ın ne anlama geldiğini buldum. Ama Derece 1 ve Derece 2 meselesindeki derecelendirmeyi bulamadım.

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar bugün e devletten 26. Ağır Ceza Mahkemesinde mahkemem olduğunu öğrendim bir ay önce c.savcısı garson kod dan dolayi ifademi almıştı bununla alakali savunma örnekleri yada garson kodla alakali örnek karar varmı teşekkür ederim

692 EGM garson kod OHAL Komisyonu bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Masum_155, 06.08.2019 - 19:30 yazdı:

Bu garson fişlemesinde Derece 1 ve Derece 2 ne oluyor arkadaşlar. Derece 1 : EA, Derece 2 : 0 olan birisi için Derece 1 ve Derece 2 'nin anlamı ne oluyor? EA ve 0 ın ne anlama geldiğini buldum. Ama Derece 1 ve Derece 2 meselesindeki derecelendirmeyi bulamadım.

bu dereceler tam bir muamma, veri inceleme raporunda da muğlak 1. derece ve 2. derece diye geçiştirmiş garson da hiç bahsetmemiş ne anlama geldiğini, ne anlama geldiğine dair en ufak değerlendirme bile yok

26 Nisan açık 701 ihraç komisyon inceleme: devam kovuşturma devam ediyor (ea-sc-scd)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
osmanlı, 24.06.2019 - 23:21 yazdı:

ben de 679 khk. 2017 ağustos ayı takipsizlik aldım. takipsizlik kararında hiç bir kriterin olmadığı ve savcı sadece idari tasarruf ile ihraç olduğu yazmış. garson kodlamasında derece 1 AD derece 2 AD, ve 2015 mart alan AD ve 2015 mart alın dışı AD yazıyor. iade ihtimalimi değerlendirebilirmisiniz.

İade gibi duruyor

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben bu garson denilen insan nüsvettesi şerefsizinin .... zaten okuyan o boşluğu içinden istediği gibi dolduracak ve dolduruyoruz da. aslı astarı olmayan bilgilerle hayatımızı tepe taklak etti şerefsiz. Hem 0 Kodlaması (Hakkında bilgi sahibi olunamayan kişi) hem de meşhur EA diye kodlamış. Görev yeri olarak ömrümde hiç gitmediğim, seyehat ederken bindiğim otobüslerin dahi içinden geçmediği bir il yazılmış. Hem ea kodlaması hemde 0 kodlaması var. ea ve 0 kodlamaları birbirini çürütüyor, bunun yalan olduğu buradan belli demiyorlarda sadece ea'yı değerlendiriyorlar anlayamıyorum. Şeref yoksunu insan nüsvettesi garson şerefsizi, madem benim hakkımda bilgin yok, nasıl ea diye kodlama yapıyorsun.

Garson denen o şeref yoksunu insan nüsvettesi hakkında bunları burada niye yazıyorsun diyecek olursanız sizde haklısınız.

Güncelleme • • Masum_155

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tek kriteri Garson sd karttaki fişlemelerden dolayı komisyondan red alanların idare mahkemesine başvurusu neticesinde olumlu ya da olumsuz bir karar çıktı mı?

Kriterim olmamasına rağmen ihraç edildim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
celasun, 5 dakika önce yazdı:

Tek kriteri Garson sd karttaki fişlemelerden dolayı komisyondan red alanların idare mahkemesine başvurusu neticesinde olumlu ya da olumsuz bir karar çıktı mı?

öğrenebildiğimiz kadarıyla daha yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...