İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Emniyette garson kriter değil demiş. Bence burada boş yapmış. Orası hariç doğru gibi. Ama bu yorumları dışarıdan biz de yapıyoruz. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 33 dakika önce yazdı:

Emniyette garson kriter değil demiş. Bence burada boş yapmış. Orası hariç doğru gibi. Ama bu yorumları dışarıdan biz de yapıyoruz. 

Hocam sayfa okus pokus oldu zaten bana pek inandirici gelmedi sonuçta oda memur kendini bukadar riske atamaz 

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kim demiş bunu garson delil deyil diye.herkes diyor ama(biz bastan beri diyor gerci) yetkili bir kisimi demis merak ettigim bu.

701 khk _scc fisleme-karar bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese günaydınlar,

Tez zamanda mutlu haberler almak umuduyla...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, Bir saat önce yazdı:

Hocam sayfa okus pokus oldu zaten bana pek inandirici gelmedi sonuçta oda memur kendini bukadar riske atamaz 

Bana biraz proje hesapmış gibi geldi. Tam de bazı şeylerin konuşulduğu dönemde... Madem böyle bir hareket yapacaksın, neden bir sene önce yazmadın?

Dilan, 8 saat önce yazdı:

Nasıl bakılıyor profile ilk defa duyuyorum söyler misiniz

Kullanıcı adınızın yanında, dairenin içinde büyük harfle kullanıcı adınızın baş harfi yazar. O daireye tıklayın.

08072018, 8 saat önce yazdı:

Yalnız konuya öyle bir girmiş ki bence bunu okuyan akp li siyasi olursa hemen harekete geçmek bile isteyebilir. Çok güzel buldum bu adamın yazısını

Şu anda bunların yazması iyi. Çünkü bunlar Davutoğlu ekibinden. AKP bu mağduriyetin nemasını bunlara kaptırmak istemez. Hatta demedi demeyin, KHK'lar ile ilgili topu da Davutoğlu ekibine atarlar yakında.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gunaydın khk magdurları aılemız umarım herkes ıcın guzel bırgun olur. Duyum ları bılmem ama son zamanlar bizlerin konusurması medyada gundem de olmamız bazı kalemlerin bızlerden bahsetmesi ve saadet partisinin cumhurbaşkanı ıle konusup bizden bahsetmesi guzel seyler ınsalh olumlu gelısmeler olurda magdur herkes ıade olur bıter bu khk cılesı herkese huzurlu bekeret dolu bırgun dılerm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

twitterdan komisyonu ifşalayan kişi yurtdışındaysa rahat rahat ifşasını yapabilir, söylediklerine inanmamakla birlikte üyelerin kriterleri kafalarına göre değiştiriyor olmaları mantıklı geldi, zira aynı durumda olup da red ve iade alan insanları çok gördük.

yani biz üç yıldır forumlarda analiz kasıp kriter belirlemeye çalışırken adamlar sabahki moodlarına göre kriter belirliyorlarmış ?

evrenin sırlarından biri daha netleşmiş oldu böylelikle

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın  dostlar, Khk'li lar khk 'lın olarak hiç bu kadar görsel ve yazılı basinda olumlu rüzgar ve olumlu hava yakalamamisti. .Bu olumlu hava inşallah magdurlarin lehine devam eder ve iade oluruz. Karar Gazetesi 'nden bugün hem Akif Beki hem de Elif Çakır  khk  magdurlarindan bahsetmiş. Yine son günlerde  AYM  ve AİHM 'in verdiği kararlar bu işin cozulecegi  anlamı taşıyor mesele  şu  çözülecek ama ne zaman belki belki bugün belki yarın belki  yarından da yakın. .

686 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyonun zaten kriterleri yok beraat ya da takipsizlik alan kisi hakkinda ihrac errigi kurumuna soruyor iltisakli olabilir suphe degerlendirmesi varsa red veriyor 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydınlar olsun 

Artık anti depresanları reçetesiz vermiyorlar. Kaç gündür ilaçsız kaldım anne. Hani benim anti depresanlarım neredeee?

Bu arada güncel gelişmeler ile ilgili avukatımla (eski 1 milletvekili) konuştum. Yedikleri naneleri temizlemek için bir çalışma yürüttükleri kesin dedi. Ama ne bo. yiyeceklerini bilmiyorlar dedi. 

672 akademisyen. banka. BES. RET ALDIM. adli idari henüz yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...